MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Andy Blueman - Neverland (Das2sin Energetic Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Andy Blueman - Neverland (Das2sin Energetic Mix) (/temat-uplifting-andy-blueman-neverland-das2sin-energetic-mix)



Andy Blueman - Neverland (Das2sin Energetic Mix) - das2sin - 15.12.2012

Moj nowy projekt, troche przy nim posiedziałem i cos takiego mi wyszlo:)




RE: Andy Blueman - Neverland (Das2sin Energetic Mix) - Peter O'ski - 15.12.2012

O matko, cóż za odważny pomysł z remiksowaniem tegoż kawałka :)

Plucki słabo słyszalne, intro jakieś takie, kurczę, trochę puste.
Ten FX w 2:47 jakby za mocno pompuje, ale może to kwestia gustu. Pianino na początku breaka i pady za suche.
Gdyby nie ten clap przy dropie, to myślę, że byłoby nawet całkiem fajne wejście. Lead mógłby być bardziej uwidoczniony w main parcie, bo znika gdzieś na 2-gi plan.

Ogółem nie jest źle moim zdaniem, trochę więcej szaleństwa i będzie dobrze :)


RE: Andy Blueman - Neverland (Das2sin Energetic Mix) - Afterthought - 15.12.2012

Wybacz ale dla mnie kiszka :/ ponizejprzecietny track bez zadnych rewelacji, break nudnawy a drop bez mocy, mogl byc popracowac nad tym nieco bo track w oryginale ma to cos a ty wycagnales z niego cala esencje no i po prostu splaszczyles go, no wybacz ale nie przychyle sie do twojego utworu, pozdrawiam :)


RE: Andy Blueman - Neverland (Das2sin Energetic Mix) - RaNi/Works - 15.12.2012

Lipnie z miksem. Wiele elementów (instrumentów rzecz jasna) nie słyszalna a reszta za głośno.
Popraw niektóre melodie. Średni kawałek powiem. Jednak ogólny beat mi się spodobał.


RE: Andy Blueman - Neverland (Das2sin Energetic Mix) - SecretRank - 15.12.2012

Remixowanie go w tym samym stylu jest co najmniej już porażką(chodzi mi o podobieństwo remixu do oryginału).

Mix do poprawy, basik pierwszy z sylentha, ehh cóż tu dużo pisac, jedna z gorszych produkcji od Ciebie.


RE: Andy Blueman - Neverland (Das2sin Energetic Mix) - cinekkk1 - 15.12.2012

Zobaczyłem tytuł, i od razu mnie zaciekawiło co to za remiks.

Co do miksu, bass dobry ma moc, stopa niezła, ale dodałbym niej trochę suba, bo nieco brakuje jej. Intro 1:53 , barwa tego dźwięku co wszedł w tym momencie nie jest najlepsza albo po prostu nie najlepiej zmiksowana.

Break hmm, jest po prostu nieporywający, brzmienia takie sobie, za mało masywności z padów i brak tej głębi.

Główny motyw, no powiem jak dla mnie nie brzmi najgorzej, ale lead jest tak jakby za bardzo schowany, nie bój się go dać bardziej w stereo, szerzej i go lepiej wyeksponować, bo barwa mi się podoba. No i muszę napisać, że ładny mid i high bass Ci wyszedł, fajnie napędzają utwór.

Ogólnie na pewno chciałeś pokazać się z jak najlepszej strony, być może chciałeś za szybko skończyć projekt, i może stąd te niedociągnięcia :).


RE: Andy Blueman - Neverland (Das2sin Energetic Mix) - sowa - 16.12.2012

no cóż ja mogę więcej powiedzieć... nie porywa... słabo niestety :) jednak te tuny maja coś w sobie, że remixy raczej nie dorastają do pięt oryginałom :P wiec nie Ty jeden poległeś :)


RE: Andy Blueman - Neverland (Das2sin Energetic Mix) - Matt'de Loure - 18.01.2013

Mix jednak leży, dźwięki się rozpływają, czasami nudzi niestety, powinno się więcej dziać :)
Jednak to coś ma w sobie, bo mam to na dysku i słuchałem kiedyś pare razy xD Każdy ma swój gust i pewnie dlatego :)
Jednak dam Ci nawet 7/10 za prace :) Graty ale czekam i na coś lepszego :)
Pozdrawiam :)

Ervin K :)