MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Proto - Dub feelings - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Proto - Dub feelings (/temat-electronica-proto-dub-feelings)



Proto - Dub feelings - Proto - 29.12.2012

Siemanko !!!
W sumie to nie wiedziałem jaki dział wybrać. Chciałem zrobić melodyjny Dub Step a wyszło co wyszło. Jest to moja pierwsza próba z dubem i w trakcie tworzenia stwierdziłem że dub to chyba za wysokie progi jak na razie.

Co wyszło oceńcie sami.
Generalnie projekt uwazam za skonczony i raczej nie bede do niego wracal. Chcialbym tylko sie dowiedziec co sadzicie o tym efekcie ubocznym :D

Pozdro




RE: Proto - Dub feelings - Afterthought - 29.12.2012

Na pewno to nie uplift, ja bym nawet nie powiedzial ze to trance, jak dla mnie to jakis neo drum'n'bass albo cos w tym stylu, niewiem co to robi w tym dziale... A co do utworu to nawet przyjemny, chociaz mocy troche brakuje to jest calkiem przyjemny. Mix jest niedopracowany moim zdaniem ale trzeba sie wsluchac zeby to zauwazyc. Ode mnie to tyle, pozdro.


RE: Proto - Dub feelings - Proto - 29.12.2012

Z działem to sam nie wiedziałem bo jak zajrzałem do DUB to tam mocno DUBowe kawalki sa. Stwierdzilem ze blizej mu do trance niz dub.

Dzieki za komentarz
Pozdro


RE: Proto - Dub feelings - piral - 29.12.2012

Jak dla mnie to pasuje do działu dubstep. Szufladkując do gatunków: chillstep. Coś bardziej eksperymentalnego i innego niż te 90% brostepów w dziale dubstep. Dobry pomysł i niezłe wykonanie. Tak trzymaj.


RE: Proto - Dub feelings - Proto - 29.12.2012

Dzieki !!! No niech bedzie elecronica. Ja tam nie jestem dobry w rozroznianiu gatunkow :)

Ale za komentarze dzieki


RE: Proto - Dub feelings - Castiel - 30.12.2012

Piral dobrze mówi to dobrze zrobiony chillstep przyjemnie sie go słucha.Klimat jest dobrze utrzymany przez cały utwór. Projekt jak najbardziej na plus


RE: Proto - Dub feelings - RaNi/Works - 30.12.2012

Ja nie muszę już nic wnosić.
Lubię dobry chillstep, a jak jest dobrze zrobiony to już nie mam uwag. Ten jest zrobiony dobrze, na tyle że nie mam uwag większych, może i ten werbel nie pasuje trochę, ale to już zostawię.


RE: Proto - Dub feelings - Proto - 30.12.2012

No to sie wyjasnilo !!! Czyli chillstep :)

Ciesze sie ze jakos pozytywnie jest odebrany ten kawalek :) Szczerze mowiac to myslalem ze fani duba pojada ze mna ze mi sie odechce. Ale jak jest ok to tylko sie cieszyc :)

Dzieki za komety :)
Pozdro


RE: Proto - Dub feelings - Violet - 30.12.2012

To ten "Chillstep" na bank, @:Simonus na forum robi takie rzeczy tylko z instrumentami zamiast synthów. Prawdę mówiąc ja nie mam żadnych zarzutów, osobiście nie trafiło w moje gusta i odrobinę znużyło, ale podobał mi się stringsowy, rozciągnięty, wysoki pad. Powodzenia


RE: Proto - Dub feelings - Stiopa - 2.01.2013

No faktycznie różnych rzeczy słuchałem w dziale elektronika, ale takich traków nie. No nic szkoda, że wypadło na Twój temat, ale admini popierają moją tezę, jak coś nie wiadomo co za gatunek to wun do elektroniki :D Na szczęście, bo fajny kawałek, a w dubstepie nie gustuje, więc jak tam byś wrzucił to pewnie bym nie posłuchał. Dobra robota tylko ten werbel za słaby.
Pozdrawiam


RE: Proto - Dub feelings - Proto - 2.01.2013

Dzieki serdeczne za opinie. A tak w ogole to przypomnialem sobie ze zrzucilem ten kawalek z fl'a prosto na mp3. Zapomnialem zrobic jako taki master. Tak wiec kwestie werbla i mixu poprawie. Zarzuce do ponownj ocenki. A ze walek sie w miare podoba to moze jednak cos jeszcze dodam co by nie byl za nudny. Zobaczymy co wyjdzie.

pozdro


RE: Proto - Dub feelings - shadowfinder - 2.01.2013

wszystko gra, fajna melodia, dobra aranżacja, mastering też ok! dla mnie to ma senny klimat, ale jaki gatunek nie do konca wiem, zreszta to totalnie nie wazne. Utwor jest dobry!