MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
House Y.B - Autumn - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: House Y.B - Autumn (/temat-house-y-b-autumn)



House Y.B - Autumn - Frashby - 1.01.2013

Siemka, przedstawiam mój kolejny utworek, mam nadzieje że wyszedł o niebo lepiej technicznie niż poprzednie, tak mi się wydaje, moim zdaniem jest to ciekawa propozycja ;) Zapraszam do odsłuchania. Jest to wersja nie pełna, ponieważ projekt zacząłem realizować 4 godziny przed sylwestrem hehe ;)




RE: House Y.B-Autumn - Tenal Lamin - 1.01.2013

Melo takie eskowate , nie podoba mi sie to wogole :P


RE: House Y.B-Autumn - Frashby - 1.01.2013

hmm, eskowate? nie zabardzo wiem o jakie chodzi heh. Bardzo prosilbym o opinie kilku bardziej doswiadczonych uzytkownikow ;) Bo jak juz chyba zauwazylo wiekszosc uzytkownikow, Tenal Lamin nie ocenia rzetelnie i obiektywnie, jego produkcje pozostawiaja baaardzo wiele do zyczenia a o produkcjach dobrych uzytkownikow wydaje opinie kompletnie z kosmosu, jakby nie przesluchal dokladnie utworow, sam dobry nie jestem, lecz denerwuja mnie ludzie ktorzy nie maja zbyt dobrych umiejetnosci a probuja udawac wielkich znawcow ;) ten post nie mial być złośliwy, tylko poprostu mial na celu uświadomienie że nie zaimponujesz nikomu na tym forum swoimi komentami ;) Dzięki za opinie Tenal choć mógłbyś ją rozwinąć :) Trzym się i powodzenia w kreowaniu własnych brzmień ;)


RE: House Y.B-Autumn - Revnotes - 3.01.2013

Bardzo ładnie się zapowiada, motyw wpada w ucho, po prostu komercyjnie.
Nie wiem czy przesterowywałeś lead, ale ma moim zdaniem zbyt dużo góry, syczących, suchych tonów.
Po kolejnych odsłuchach wszystko zaczyna mi tak brzmieć, jakbyś przesadził z saturacją, kuje w uszy.


RE: House Y.B-Autumn - eAttis - 4.01.2013

Krótkie te demko, melodyjka ok aczkolwiek nie porywa... zresztą trudno coś więcej powiedzieć przy tak krótki demku, rozbuduj to jakoś i wtedy ocenimy ;)


RE: House Y.B-Autumn - Eternal Ace - 1.02.2013

Melodia dość prosta ale wszystko razem fajnie współgra.


RE: House Y.B-Autumn - SchocoBonss - 1.02.2013

Niezle brzemienie jak je wyciagnoles?


RE: House Y.B-Autumn - MinimalMike - 2.02.2013

Melodia komercyjna , jw , ale jakby popracować nad mixem , dac jakiś wokal , no no , ja widzę potencjał


RE: House Y.B-Autumn - Frashby - 17.02.2013

RE: House Y.B-Autumn
Niezle brzemienie jak je wyciagnoles?
Bass chyba w wassp wykręciłem, nałożyłem gross beat i pare eq, a lead chyba z nexa wziąłem ;) Całość trochę się rozwinęła po czym stanęła w miejscu ponieważ lapek uległ awari :( Ale mam nadzieje że niedługo wszystko ruszy dalej


RE: House Y.B-Autumn - Yes I Am - 17.02.2013

"chyba"... Czegoś nie kumam, jak możesz mówić "chyba" o procesie tworzenia swojego utworu..
Jeśli nexusa masz, wywal go ot moje zdanie już znasz.
Dobra co do kawałka. Za dużo super high Hz oraz high Hz na lead'ie.
Melodyjnie trzeba urozmaicić, ponieważ bardzo szybko się znudzi.
Technicznie nie jest dobrze, całość jest za głośna, podbicie powinieneś zostawić na sam koniec, a najlepiej dać komuś, kto na tym się po prostu zna. Bo nie wystarczy pogłośnić kanału sumy, tak aby dochodziło do 0db.
Sidechain za mocny dla mnie, osobiście zmniejszyłbym go. Haty po prostu kują, a panorama niewykorzystana.