MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Aitra - Cagliary (Original Mix) +1 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Aitra - Cagliary (Original Mix) +1 (/temat-deep-aitra-cagliary-original-mix-1)

Strony: 1 2


Aitra - Cagliary (Original Mix) +1 - Aitra - 6.01.2013

Czesc wszystkim ;) Ostatnio zmienily sie u mnie upodobania co do tworzenia muzyki na bardziej underground'owe xD Co sadzicie o takich dwoch projektach ?:) Pozdrawiam wszystkich ;) <hahaha>






RE: Aitra - Cagliary (Original Mix) +1 - Alex fat - 7.01.2013

Witam :) , utwor pierszy to rasowa depowizna , bardzo mi się podoba , z chcecia bym sobie go lykna na dysk ;).
Utwor 2 terz dobry ale idzie bardziej w tech-hous , wykonanie dobre , ale jednyka najlepsza :). Pozdrawiam


RE: Aitra - Cagliary (Original Mix) +1 - oem - 8.01.2013

o nareszcie jak w temacie House :) 1 SUPER ! gdzie wydajesz?


RE: Aitra - Cagliary (Original Mix) +1 - Aitra - 8.01.2013

a w Milton Music , ze zwgledu na dobre promo jak i notowania na beatport xD


RE: Aitra - Cagliary (Original Mix) +1 - Enno Presto - 8.01.2013

Jedynka znacznie lepsza niż 2. Klimat trudny do pobicia :)


RE: Aitra - Cagliary (Original Mix) +1 - Foko - 10.01.2013

Obydwa utwory świetne, mają w sobie coś unikalnego ale przyznam, że faktycznie 1 wygrywa. Świetna robota ! :)


RE: Aitra - Cagliary (Original Mix) +1 - FL FAN - 10.01.2013

No bardzo ładnie, pierwszy utworek ma urok i klimat spaceru wiosną, życie i światło. Śpiew ptaków nadał tu takiego spokoju i ciepła, a ta gitarka - super brzmienie. Dobrze komponują się także sekwencje perkusyjne. Dynamika i przestrzeń są tutaj kluczowe i elegancko uchwycone.. Świetna kompozycja, eleganckie wykonanie. Gratuluję!


Drugi utwór głównie dynamika objęła lecz jest spokojnie, balans także został zachowany, przjścia są doskonale dopracowane -jest to dobra kompozycja. Ode mnie plus.



RE: Aitra - Cagliary (Original Mix) +1 - Audionectic - 10.01.2013

1.Cos pieknego!Bas wymiata i chordsy k...wszystko
2.Tez jest moc.Troche bardziej technicznie ale naprawde wysmienicie.Masz smykalke.Bardzo dobre nuty.W moim guscie ze tak powiem
Mozesz powiedziec jak z Milton?Powaznie podchodza do rzeczy?


RE: Aitra - Cagliary (Original Mix) +1 - Divine Frequency - 10.01.2013

Goska jak zawsze epicko :) 'Waiting for the night to fall' wymiotlo mnie z krzesla.


RE: Aitra - Cagliary (Original Mix) +1 - surgal16 - 11.01.2013

No No... Przyznam, ze dwa utworki wykonane professionalnie. Oczywiscie pierwszy utwor wygrywa :) Powodzenia zycze...


RE: Aitra - Cagliary (Original Mix) +1 - piral - 11.01.2013

Piękny deep house! Przypomniały mi się najlepsze lata house'u. :) Wielki chill-outowy klimat + piękny miks.
Drugi utwór też ma w sobie to coś, ale jednak nie przebija klimatu pierwszego. Wsadziłbym do niego jakieś acidowe dźwięki, żeby bardziej było czuć ten tech-owy klimat.

Big ups!


RE: Aitra - Cagliary (Original Mix) +1 - Revnotes - 12.01.2013

Nie moje klimaty co prawda, ale brzmi bardzo ładnie, miks wyważony, koneserom deepów się spodoba.


RE: Aitra - Cagliary (Original Mix) +1 - hipotensja - 15.01.2013

Pierwszy nie podszedł mi w ogóle, bom nie jest fanem hałsu, za to drugi, jak to nazwali tech-house rozwalił mi sutki.
W obu przypadkach słychać doświadczenie i dobre ogarnięcie zagadnień technicznych. Nie przyczepię się do niczego, bo wszystko smaczne, dobrze dobrane barwy. Szczególnie podszedł mi ten brudny ohat, który dodatkowo mógłby mieć flanger z długą frazą. W drugim rzecz jasna :)


RE: Aitra - Cagliary (Original Mix) +1 - sound-slave - 9.02.2013

Kolezenka z branzy sciela z nog nie jednego faceta :) klimat beach house to cos pieknego !
technicznie to i lepiej odmnie ; )

pozdrowionka !


RE: Aitra - Cagliary (Original Mix) +1 - RaNi/Works - 9.02.2013

No nie! To jest... Czemu to na kanale Armady nie idzie?! <jackie>
czemu nikt nie słyszy takiej nuty?
Jak można <why>


RE: Aitra - Cagliary (Original Mix) +1 - AndreVegas - 9.02.2013

Pierwszy totalnie beznadziejny ,monotonny ,mozna przy nim usypiac dzieci w przedszkolu ;)
Drugi odluchalem i wylaczylem po 10 sekundach takze ten...


RE: Aitra - Cagliary (Original Mix) +1 - SecretRank - 9.02.2013

(9.02.2013, 23:07)AndreVegas napisał(a): Pierwszy totalnie beznadziejny ,monotonny ,mozna przy nim usypiac dzieci w przedszkolu ;)
Drugi odluchalem i wylaczylem po 10 sekundach takze ten...

Zemścisz się za szczerą opinie?Trochę samokrytyki kolego.


RE: Aitra - Cagliary (Original Mix) +1 - Herman - 9.02.2013

no dokładnie, własnie tu wszedłem i czytam... popieram Secreta i radzę się ogarnąć.


RE: Aitra - Cagliary (Original Mix) +1 - AndreVegas - 9.02.2013

(9.02.2013, 23:14)SecretRank napisał(a):
(9.02.2013, 23:07)AndreVegas napisał(a): Pierwszy totalnie beznadziejny ,monotonny ,mozna przy nim usypiac dzieci w przedszkolu ;)
Drugi odluchalem i wylaczylem po 10 sekundach takze ten...

Zemścisz się za szczerą opinie?Trochę samokrytyki kolego.

Rozumiem że nie mam prawa ocenić piosenki.OK


RE: Aitra - Cagliary (Original Mix) +1 - SecretRank - 9.02.2013

(9.02.2013, 23:32)AndreVegas napisał(a):
(9.02.2013, 23:14)SecretRank napisał(a):
(9.02.2013, 23:07)AndreVegas napisał(a): Pierwszy totalnie beznadziejny ,monotonny ,mozna przy nim usypiac dzieci w przedszkolu ;)
Drugi odluchalem i wylaczylem po 10 sekundach takze ten...

Zemścisz się za szczerą opinie?Trochę samokrytyki kolego.

Rozumiem że nie mam prawa ocenić piosenki.OK
To nie ocena, tylko jechanie komuś na siłę.Widać zemstę, specjalnie odkopałeś starszy temat aby się zemścić :))