MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
AMBIENT Shadowfinder - Tiny frog looks back on life - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: AMBIENT Shadowfinder - Tiny frog looks back on life (/temat-ambient-shadowfinder-tiny-frog-looks-back-on-life)



Shadowfinder - Tiny frog looks back on life - shadowfinder - 10.01.2013

Mała żabka podczas "lotu" do nieba wspomina swoje życie i wszystkie wartościowe momenty...

Następna odsłona w bajce o małej żabce...

Pozdrawiam wszystkich!!




RE: Shadowfinder - Tiny frog looks back on life - FL FAN - 10.01.2013

Czekałem na to. Ujmujące brzmienia, bardzo wciągające emocjonalnie nagranie, piękne połączenie delikatnych deszczowych nut pianina z płynącym daleko tłem. Tym razem również bardzo atmosferycznie, kontrastowo i urzekająco emocjonalnie. Można wyczuć tę podróż do nieba, ale też można się w nią doskonale wczuć dzięki tak wspaniale oddanemu nastrojowi chwili - chciałbym to bardzo wyraźnie podkreślić, gdyż jest to kluczem w tego typu muzyce. Wysoki poziom został drobiazgowo zachowany także tym razem.
Gratuluję pomysłu na całą serię i życzę powodzenia!



RE: Shadowfinder - Tiny frog looks back on life - shadowfinder - 11.01.2013

hej! strasznie miło mi się robi po takich postach, tym bardziej, że przeżywam akurat bardzo mocny kryzys w sferze personalnej...dzięki


RE: Shadowfinder - Tiny frog looks back on life - Stiopa - 11.01.2013

Tyle przestrzeni to chyba nie słyszałem w żadnym wałku. Żabki rewelacyjne, a po drugie to mam nadzieję, że nie uśmierciłeś Tiny frog, bo skoro to lot do nieba, to chyba nie koniec przygód żabki...
Pozdrawiam.


RE: Shadowfinder - Tiny frog looks back on life - RaNi/Works - 11.01.2013

Tiny frog... Zapamiętam bo warto wrócić.
Kawałek wręcz obłędnie klimatyczny. Dosłownie klimat w zgłośników wylatuje. Cudo, poprostu... Brak słów.


RE: Shadowfinder - Tiny frog looks back on life - shadowfinder - 12.01.2013

Stiopa, Graf, wow, dzieki wielkie, nie spodziewalem sie az tak pozytywnych komentarzy..! Jestem na prawde mile zaskoczony. To na pewno jeszcze nie koniec malej zabki - w moim profilu jest juz 7 kawalkow o malej zabce, ale teraz zaczynam pracowac nad seria 'afterlife' - a pod koniec chyba wszystko zbiore na jedna Epke...:-)


RE: Shadowfinder - Tiny frog looks back on life - piral - 12.01.2013

Praca panoramy w tym tracku mnie ujmuje totalnie. Ciekawe dźwięki, piękne melodie. Bardzo podoba mi się pianino. I ten niższy pad w okolicach drugiej minuty. Bardzo progresywne.


RE: Shadowfinder - Tiny frog looks back on life - Intransitive - 12.01.2013

Pisałem już na SC, że to bardzo dobry track, ale napiszę jeszcze tutaj. No więc jest to zaiste przedni utwór:) Szybko się kończy:) Nie wiem czy nie zbyt szybko:) Mam nadzieję, że będzie się mocno łączył z następnym zaplanowanym kawałkiem z tej serii. Pozdro


RE: Shadowfinder - Tiny frog looks back on life - ryziontron@op.pl - 13.01.2013

słuchając tego tracka Widze jakaś nieznaną podwodną cywilizację pracującą nad postępem technologicznym :D ah... a nie ma to jak muzyka aktywująca wyobraźnie. zajebista praca men!


RE: Shadowfinder - Tiny frog looks back on life - ldsix - 13.01.2013

Praktycznie perfekcyjny utwór.


RE: Shadowfinder - Tiny frog looks back on life - shadowfinder - 13.01.2013

ryzion, zawsze staram się tworzyć muzykę która działa na wyobraźnię, a już szczególnie moje utwory z cyklu tiny frog...

powtarzam się już, ale jeszcze raz wam wszystkim dziękuję serdecznie, nie spodziewałem się aż tak pozytywnego odbioru...

pozdro!


RE: Shadowfinder - Tiny frog looks back on life - Simonus - 13.01.2013

No czuć duszę w tym kawałku, nie jedna żabka by chciała latać przy takiej muzie ;)


RE: Shadowfinder - Tiny frog looks back on life - Stiopa - 13.01.2013

Shadow dawaj plusy, a nie sie podniecasz :D


RE: Shadowfinder - Tiny frog looks back on life - T-Sted - 13.01.2013

Kurczę naprawdę świetnie się słucha, tak rozplanowanej panoramy to chyba nie pamiętam z żadnego utworu. Może szkoda tylko że tak krótko, przy nieco dłuższym trwaniu utworu to byłby zupełny odlot gdzieś między chmury. Pozdrawiam.


RE: Shadowfinder - Tiny frog looks back on life - shadowfinder - 13.01.2013

(13.01.2013, 21:33)Stiopa napisał(a): Shadow dawaj plusy, a nie sie podniecasz :D

haha....dobra, juz daje plusy :-)


RE: Shadowfinder - Tiny frog looks back on life - Amomus - 14.01.2013

Kurczę, ale miód no... no miód! ^^

Naprawdę cudowny utwór. Tak jak napisałem na soundcloudzie - prześliczny i przewspaniały.
Aż nie ma co więcej mówić, bo słowa nie oddadzą głębi jaką stworzyłeś. :)

Wystarczy to, że klatka piersiowa pęka mi w szwach z zachwytu gdy tego słucham.


RE: Shadowfinder - Tiny frog looks back on life - shadowfinder - 28.01.2013

Cześć wszystkim!! chciałbym wam dać znać, że w najbliższą niedzielę 3 lutego (w radiu jedynka o 17.10) będzie emisja słuchowiska Tadeusza Kijańskiego pt. "Motyl Nocy". W rolach głównych występują Borys Szyc, Adam Ferency i Ania Dereszowska. Muzyka: Shadowfinder (m.in. lekka przeróbka tego kawałku) :-)

Zapraszam wszystkich do słuchania!!