MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP Szymon Pytel - Miłość - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP Szymon Pytel - Miłość (/temat-dubstep-szymon-pytel-milosc)



Szymon Pytel - Miłość - Simonus - 12.01.2013

Taki chillstep w formie poezji śpiewanej :) Namieszane troche skrzypiec troche mego zawodzenia i "spiewania" :)



Na dole downloadowalne z sc ;)




RE: Szymon Pytel - Miłość - Herman - 12.01.2013

fajny klimat ;) podoba mi się bas i perkusja. treść - kwestia gustu :)


RE: Szymon Pytel - Miłość - FL FAN - 12.01.2013

No bardzo ładnie! Twój styl, znów tak tajemniczo i romantycznie. Niby jest ok, a jednak jest tam coś nie tak jak chciałbyś aby było - takie uczucie w tym utworze się przewija jak dla mnie. Jeszcze zależy w jakim stanie ducha jest słuchacz ale to jest to coś i nie każdy to odbierze/zrozumie. Rzeczywiście świetna perkusja i te efekty z wokalem - doskonała kompozycja !


RE: Szymon Pytel - Miłość - John Horizon - 12.01.2013

bardzo mi się podoba :) świetny klimat!


RE: Szymon Pytel - Miłość - V!D! - 14.01.2013

stary wez się gdzieś wydaj! masz wszystko co potrzebne by świat o Tobie usłyszał;) tak powaznie to wałek mnie powalił na kolana!!! pacze DUBSTEP wchodze odpalam a tu taka niespodzianka :)

propsy! SIMONUS

pzdr
V;D!


RE: Szymon Pytel - Miłość - Simonus - 14.01.2013

Dzieki za ciepłe słowa :)


RE: Szymon Pytel - Miłość - Shon Dave - 20.01.2013

Zarabiste .. Heart ten wokal mnie rozwala. Nutka spokojna, dobrze wszystko zgrane. Nic dodac, nic ujac. Musisz sie gdzies wydac, w jakims labelu. Niech swiat o Tobie uslyszy. Wszystko gra tak jak powinno ;)

Pozdrawiam ;)


RE: Szymon Pytel - Miłość - FL FAN - 21.01.2013

(14.01.2013, 23:35)Simonus napisał(a): Dzieki za ciepłe słowa :)

Z takimi utworami to jest właśnie taki problem (a raczej ze mną jest problem) że nie umiem ich słuchać z dystansem.

Bo choć ten utwór jest piękny, bardzo romantyczny, ujmujący i powinien być odbierany jako wzniosły muzyczny poemat o czymś pięknym, o wysokiej wartości, o emocjach .... bo taki jest...

...to jednak słuchając tego typu utworów ja zawsze zaczynam za czymś tęsknić, albo wspominać, smucić się, popadać w silną czarną nostalgie, depresje, wywołuje to u mnie mocne stany nerwicowe, załamanie i zrezygnowanie. Myślę, że to nie dla mnie (temat utworu mam tu na myśli) choć jeszcze mam na coś swoje "wielkie nadzieje".

I niby coś wczoraj ruszyło z miejsca to znów zastanawiam się czy długo się utrzymam w nowej sytuacji... może zbyt dużo myślę tam gdzie trzeba tylko właśnie serce dopuścić, a odjąć rozsądkowi władzy... obawiam się, że wszystko się spieprzy, że nie podołam w nowej sytuacji....eh...i gdybym tylko mógł porzucić wszystkie te obawy - żyłoby mi się lżej na duchu.

Wiesz.... ja szczerze nie lubie polskiej muzyki ale są nieliczne utwory, które jednak polubiłem na przestrzeni lat, bo było w nich coś bardzo ujmującego, a raczej były o czymś co wydawało mi się wiele warte. Ten utwór też się przyjemnie słucha, bo ma w sobie to coś wyjątkowego co ja jestem w stanie odebrać (i tacy wrażliwcy jak ja) i dlatego tu wracam do niego by opisać swoje odczucia.


RE: Szymon Pytel - Miłość - RaNi/Works - 21.01.2013

Utwór brzmi profesjonalnie. Ładny tekst, szkoda że jeszcze w radiu nie idzie xd


RE: Szymon Pytel - Miłość - Simonus - 22.01.2013

Tekst to wiersz z lat 20stych, wiec traktujcie utwór jako dubstepową poezję śpiewaną ;D


RE: Szymon Pytel - Miłość - FL FAN - 22.01.2013

(22.01.2013, 10:19)Simonus napisał(a): Tekst to wiersz z lat 20stych, wiec traktujcie utwór jako dubstepową poezję śpiewaną ;D

Czytałem na sc u Ciebie, że wiersz jest Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej. Chcę zaznaczyć, że bardzo ladnie zinterpretowałeś wiersz w postaci poezji śpiewanej, a godnym podkreślenia jest także fakt, iż muzyka nadała temu głębszego wyrazu. Osobiście poza tym wszystkim bardzo lubię literaturę piękną, poematy i wiersze.


RE: Szymon Pytel - Miłość - Dubby Head - 28.01.2013

gruby klimaciarz z tego wałka :O
technicznie, zazdroszczę skilla, rewelacyjnie się tego słucha