MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Czesław Niemen vs Audionectic - Pod Papugami (Instr.LoungeHouse Rmx) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Czesław Niemen vs Audionectic - Pod Papugami (Instr.LoungeHouse Rmx) (/temat-house-czeslaw-niemen-vs-audionectic-pod-papugami-instr-loungehouse-rmx)



Czesław Niemen vs Audionectic - Pod Papugami (Instr.LoungeHouse Rmx) - Audionectic - 14.01.2013

Czesc.Nieczesto robie remiksy :P Fajna sprawa.Chyba pykne serie starych nagran hehe
Utworek jest bez vokalu.Linie melodyczna gra sax.Niestety elektroniczny nad czym ubolewam
Smacznego
Download jest




...sorki.chyba nie ten dzial :P ...


RE: Czesław Niemen vs Audionectic - Pod Papugami (Instr.LoungeHouse Rmx) - RaNi/Works - 14.01.2013

Zajebiaszczy klimat. Jak w nazwie widzę jest to Lounge House... nie codziennie słyszę takie kawałki. A mówiąc szczerze to w ogóle ich nie słyszę xD

kawałek bardzo fajny szkoda że wokaliku nie ma ten sax mógłby mieć też jakieś wyższe nuty w melodii ale nuta bardzo klimatyczna co wysoko oceniam.


RE: Czesław Niemen vs Audionectic - Pod Papugami (Instr.LoungeHouse Rmx) - FL FAN - 14.01.2013

Czesław Niemen - dobrze, że przypomniałeś naszego artystę, (który także tworzył elektronicznie) i tę sentymentalną balladę "Pod Papugami. Jestem miło zaskoczony, ładna aranżacja i wykonanie, barwy dźwięków bardzo odpowiednie do tematu. Pozdrawiam

Cytat:Czesław Niemen, od 1968 grający na organach Hammonda, z wolna rozbudował swoje klawiszowe instrumentarium, dodając najpierw melotron, a potem, jako pierwszy polski muzyk, syntezator Mooga. Nowoczesne i drogie wówczas wyposażenie pozwoliło mu nagrać prawie całkowicie elektroniczny album (Katharsis z 1976 roku), stawiający go w jednym rzędzie z takimi awangardowymi muzykami i grupami jak Tangerine Dream, Klaus Schulze czy Vangelis.



RE: Czesław Niemen vs Audionectic - Pod Papugami (Instr.LoungeHouse Rmx) - Alex fat - 14.01.2013

O chlopie ale teras dales hehee , to jest swietne , pprosze wes to wydaj a mowie ci ze będzie to hitem na Polskich parkietach i nie tylko , doze gratulacje i , pelen szacun za ten walek . :) Pozdraiwam


RE: Czesław Niemen vs Audionectic - Pod Papugami (Instr.LoungeHouse Rmx) - Audionectic - 14.01.2013

Wielkie dzieki ale ZAIKS by mnie zjadl chyba.I tak po dupie mam ze udostepniam :))))
Zaraz by bylo czy mam wszystkie licencje itd.Nie wiem czy sie w to pchac.Niech muza broni sie sama.W planie mam pare przebojow polskich przerobic podobnie.Zaraz zasiadam do "Jana Serce" bo mam nuty :) Od malego gdy lecial w telewizji ten serial,ja slyszalem ta melodie.Smutna ale pikna moim zdaniem.Moze deep? jak sie nieda szybciej podkrecic to jakis chill pojade.

Co do Cześka to umyslnie,poniewaz duze grono mlodszych sluchaczy jest zupelnie zamknieta na polska...co ja pisze.Wogóle na klasyke,przez co zamykaja pewien etap inspiracji tworzac gnioty tak naprawde.W najlepszym przypadku wierne kopie topowych komercyjnych utworow,ktore wszyscy slyszymy do zarzygania w radio,w sklepie,w telewizji,w pubie...Nie mowie ze to zla muzyka.Mowie ze smutne jest iż nie promuje sie nieco innych utworow rownież :) a polski house to k..co.Jakby byl tak promowany jak HH to tez bym sie nie pogniewal :) Cale szczescie ze Robert M zamieszal w tym calym polskim szambie i wjechal na sam szczyt,po czym pokazal fakulca celebryckim mediom.Taka postawa jest mi bliska ze tak sie wyraze :)
Pozdrawiam


RE: Czesław Niemen vs Audionectic - Pod Papugami (Instr.LoungeHouse Rmx) - Revnotes - 23.01.2013

Pytałeś mnie pod "Sweet Lies" jak wyglądają proporcje bassu w obydwu.
Tutaj wydaje mi się, że jest go więcej, ogólnie miks sprawia wrażenie ciepłego, przyjemnego.
Jedna rzecz mnie odrobinę zastanawiała, to czy nie za mocna ta kompresja.
Może się mylę, po prostu wydaje mi się, że limiter/maksymizer, daje tam o sobie mocniej znać.
Nie mniej, świetny projekt, gratuluję.


RE: Czesław Niemen vs Audionectic - Pod Papugami (Instr.LoungeHouse Rmx) - Audionectic - 24.01.2013

Masz racje :) (jesli chodzilo Ci o sweet lies) To pierwsza wersja i chyba cos popierniczylem w miksie.Chcac podkrecic dynamike,w procesie masteringu za mocno scisnalem calosc :) by wydębic choc jeszcze jeden db :)
Thx.