MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FILM Purgatorium of Sounds - Fraction of Red Owls - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: FILM Purgatorium of Sounds - Fraction of Red Owls (/temat-film-purgatorium-of-sounds-fraction-of-red-owls)



Purgatorium of Sounds - Fraction of Red Owls - ryziontron@op.pl - 15.01.2013


kolejna porcja trailerkowej muzyczki, mam nadzieję że trafi w gusta ;).
Całość grana na klawiaturze midi, mix i master na reaperze.


RE: Purgatorium of Sounds - Fraction of Blue Owls - robert prime - 15.01.2013

spokojnie mogłoby iść do gry,filmu ;) mam pytanie z jakiej wtyczki masz ten chórek ? pozdro


RE: Purgatorium of Sounds - Fraction of Blue Owls - ryziontron@op.pl - 15.01.2013

Dziex za dobre słowo robert :). Co do chóru to głównie używam ewql symphonic choirs, polecam bardzo tą biblioteke szczególnie Wordbuildera jeśli chodzi o bardziej skomplikowane frazy.


RE: Purgatorium of Sounds - Fraction of Blue Owls - RaNi/Works - 15.01.2013

Grubi soundtraczek.
Co do techniki się nie wypowiem gdyż stoi na wysokim poziomie.
Bardziej do gry RPG było dobre...

Na tym forum jest sporo dobrych soundtracków szkoda że Niejaki Stivie Spilberg tu nie zaglądnie xd.


RE: Purgatorium of Sounds - Fraction of Blue Owls - ryziontron@op.pl - 15.01.2013

thx graf za pozytywną ocenę ;) No Rpg by mogło siąść pod to, już widze te umierające orki od kuli ognia hatsz hatsz hehe :P


RE: Purgatorium of Sounds - Fraction of Blue Owls - hipotensja - 15.01.2013

Wszystko cacy, ale żeby było dramatyczniej to musiałbyś wzmocnić kontrabasy, trochę obciąć środek miksu. Generalnie w tle troszkę za dużo reverbu. Ten violin na solo, altówka chyba, ma barwę, która tu nie pasuje, fajnie gra, ale źle brzmi :P
Muzycznie jest bardzo ciekawie, dobre melodie, aranżacja dynamiczna, lekka dramaturgia jest, ale wykonanie jej ujęło jednak.
Podsumowując: kompozycja super, technika nie, ale potencjał masz, więc czekam na kolejne produkcje :)


RE: Purgatorium of Sounds - Fraction of Blue Owls - ryziontron@op.pl - 15.01.2013

ta altówka to wiolonczela na najwyższej oktawie ;) środek celowo troszke obniżyłem aby podnieść wysokie :P. Dzięki za opinie hipo zawsze jestem otwarty na konstruktywną krytykę przez co wciąż się uczę.


RE: Purgatorium of Sounds - Fraction of Blue Owls - Stiopa - 16.01.2013

Ciutke bassów mi zabrakło, a ten drop zajebisty. Chórki niezłe. Kolejny fajny i na dobrym poziomie trailer.
Pozdrawiam.


RE: Purgatorium of Sounds - Fraction of Blue Owls - ryziontron@op.pl - 16.01.2013

Tak, co do tego przyznaje wam rację kontrabasy przydałoby się podkręcić :P. Thx za opinię stiopa.


RE: Purgatorium of Sounds - Fraction of Blue Owls - Simonus - 17.01.2013

Bardzo dobrze ;) Ja staram się wyciągnąć takie dźwieki z darmowego packa trudno, ale możliwe chociaż w przyszłośći wypada zainwestować.


RE: Purgatorium of Sounds - Fraction of Blue Owls - ryziontron@op.pl - 19.01.2013

Wiem o co chodzi Simonus. Też swojego czasu próbowałem wyciągnąć dobre efektu chóru z darmowych vst i przez wiele nocy wyrywałem włosy z głowy :D. udzki głos jest strasznie ciezki do modulacji dlatego myśle że dobre sample to podstawa przynajmniej tego typu programów. Też jest kilka bibliotek w które chętnie bym zainswestował tylko ceny tego...są tak zaporowe, że często jedna pensja by nie starczyła... :P