MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE devil's infection- exhalation(demo) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE devil's infection- exhalation(demo) (/temat-trance-devil-s-infection-exhalation-demo)



devil's infection- exhalation(demo) - devil's infection - 15.01.2013

wrzucam moja najnowszą produkcje, wiem że jeszcze dużo rzeczy do ogarnięcia ale może pomożecie i doradzicie



RE: devil's infection- exhalation(demo) - T-Sted - 15.01.2013

Ogólnie wyszedł Ci lepszy miks niż w Twoich poprzednich produkcjach. Choć kick trochę za słabo sobie pyka, spróbuj wzmocnić jego pozycję - bez względu na to czy miał być to psytrance, czy taki oldschoolowy trance to powinien być mocniejszy. Co do samego utworu to początek ciekawy, z chłodnym klimatem w stylu starego psytrance'u. Ale później to trochę misz masz jest. Sporo chaosu według mnie, nie ma tutaj jakiegoś motywu przewodniego, czegoś do czego dąży utwór. No nic, spróbuj się jeszcze pobawić, może jakieś nowe pomysły wpadną Ci do głowy :). Pozdrawiam.


RE: devil's infection- exhalation(demo) - RaNi/Works - 16.01.2013

Wałczan nade porządny.
Kick mógłby być mocniejszy. Dać mu mięcha więcej.
Fajne haty ogólnie perka bardzo udana... Szkoda że melo takie zmienne ledwo się klimatyzuję i tu od razu inna nutka... Trochę chaosu tutaj, ale posiedź nad tym jeszcze. Wywal wszystkie zbędne melodie i stwórz 3 porządne (zachowaj tonację. Bassline też nie może być zmienny).


RE: devil's infection- exhalation(demo) - oscardo - 16.01.2013

Tak jak poprzednicy - więcej kicka i rewelacja! Kawałek naprawdę dobry, techowy. Mam też wrażenie że ten lead od ok 5:30 gra za szeroko, jakbym go słyszał zza siebie.


RE: devil's infection- exhalation(demo) - Afterthought - 16.01.2013

Koledzy wyzej juz napisali czego brak i co jest nie tak, dolaczam sie do tego: brak mocy w kicku i za duzo chaosu, tyle, pozdrawiam ;)


RE: devil's infection- exhalation(demo) - SecretRank - 18.01.2013

Mix jest kiepski w całości, nie ma głębi, ten basik za bardzo tłumi reszte, i wszystko scisniete w srodku..


RE: devil's infection- exhalation(demo) - Thomas - 2.02.2013

Świetne intro. Bardzo podoba mi się moment od 0:45-1:21. Świetny bass ;) Break ciekawy, bardzo dobra perka. Utwór na prawdę bardzo dobry, chociaż jak już ktoś wspomniał nie ma tutaj motywu przewodniego, który no według mnie pojawić się powinien. Osobiście nie lubię takiej odmiany Trance'u, ale to na prawdę przypadło mi do gustu. Pozdrawiam


RE: devil's infection- exhalation(demo) - JaraLuca - 8.03.2013

Nie jestem znawcą ale na pewno nie jest to psytrance ..bo sam słucham go bardzo dużo. Myśle że jest to po prostu trance z odrobiną chaosu. Jak dla mnie chaos jak najbardziej w porzadku. Myślę że rzeczywiście bass rzeczywiisce jest troche za mocny. Zmieniłbym kicka tak jak przedmówcy pisza. Ale ogólnie dość ciekawy kawałek . Pozdro