MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Danny Legatto - New Age (Matt Bodkin Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Danny Legatto - New Age (Matt Bodkin Remix) (/temat-trance-danny-legatto-new-age-matt-bodkin-remix)



Danny Legatto - New Age (Matt Bodkin Remix) - matt_bodkin - 16.01.2013

Witam!
Zapraszam was do odsłuchu mojego nowego remixa Danny Legatto - New Age (Matt Bodkin Remix). Mam nadzieję, że wam się spodoba. Liczę na konstruktywną opinię i komentarze.




RE: Danny Legatto - New Age (Matt Bodkin Remix) - Afterthought - 17.01.2013

Jedna fraza za duzo przed bassem, w przyjemnym aranzu bas wchodzi kolo 1 minuty (zaleznie od tempa utworu)
Co tam dalej... Bass jest dobrze skonstruowany bo nie jest wyraznie slyszalny ale go czuc wiec pozytyw. Malo klimatyczny break, nie czuc glebi, jest plasko. Melodia dla mnie zbyt prosta, fxy sa ale za wyraznie wchodza i sie koncza. Drop ma dosc mocy ale jak juz mowilem, meldoia nie porywa. Mix dosc dobrze zrobiony, lecz nalozyl bym poprawke chocby na panorame bo wszystko dosc ciasno siedzi w moim mniemaniu, reszta na swoim miejscu, pozostalo ci tylko trenowac skilla :D Pozdrawiam ;)

A jeszcze jedno; gdy przy koncu frazy ucinasz czestotliwosci sprobuj nie robic tego na calej rozpietosci equalizera bo to kiepski efekt dla ucha kiedy slychac sam highpass, utnij tak do okolo 2kHz i styknie, zaufaj mi :)


RE: Danny Legatto - New Age (Matt Bodkin Remix) - Matt'de Loure - 18.01.2013

Prosty kawałek, mix dość nawet wyrabia lecz czasami jest pusto, niestety barwy dźwięków jakieś takie za proste moim zdanie, spodobał mi się bass :D i za to wielki pluss :) Ogólnie cała produkcja tez udana :)
Pozdrawiam

Ervin K


RE: Danny Legatto - New Age (Matt Bodkin Remix) - RaNi/Works - 18.01.2013

Muszę się zgodzić z Odd Boyem.
Intro trwa za długo, najbardziej mnie prześladuje break który jest tutaj długim utrapieniem, miks średnio dobry, nawala mi na środku i brak przestrzeni.
Musisz jeszcze skillować. :).


RE: Danny Legatto - New Age (Matt Bodkin Remix) - cinekkk1 - 18.01.2013

Ogólnie w tym kawałku zaprezentowałeś solidny poziom. Kompozycja i aranżacja całkiem fajne i przemyślane, melodycznie nawet spoko. W intro fajną barwę ma ten square lead/pluck, tylko brakuje mu jakiegoś dużego delaya i reverba, mogłby być bardziej szeroki, przestrzenny. Metaliczne high i mid basy też można uznać za udane moim zdaniem, podoba mi się ten zabieg ze zmianą nuty na koniec taktu. Na fxy z kolei przydaloby się więcej reverbu, żeby trochę dłużej wybrzmiewały.


RE: Danny Legatto - New Age (Matt Bodkin Remix) - T-Sted - 19.01.2013

Bas mógłby faktycznie wejść frazę wcześniej, wtedy skróciłbyś intro bo tak trochę się dłuży. Break kiepski. Za mało wypełnionej przestrzeni, dodaj tam jeszcze jakiegoś cieplejszego pada oraz sub pada. Melodia może być, drop dość mocny. Ogólnie całkiem przyzwoicie. Pozdrawiam.