MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Jaxon ft. Magda M. - The Biggest Stage I Know - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Jaxon ft. Magda M. - The Biggest Stage I Know (/temat-house-jaxon-ft-magda-m-the-biggest-stage-i-know)



Jaxon ft. Magda M. - The Biggest Stage I Know - BEBE - 21.01.2013

taki tam moj kawalek (pierwszy na forum xd), chcialem sie nim pochwalic bo nawet mi to wyszlo i po za tym kilku znajomym, ktorym "pokazywalem", sie podobalo :D ogolnie specjalizuje sie w robieniu hs'u ale lubie czasem zrobic cos lekkiego i o to jest tego wynik :)
i nie wiem dokladnie jaki to gatunek ale wydaje mi sie ze cos house'owego dla tego tez tu go wstawiam :)
wokal kolezanki, niestety slabej jakosci i troche slabym wykonaniu, miala mi to nagrac lepiej ale to i tak juz nic nie da bo calkiem nie dawno przeinstalowywalem fl'a i sobie usunalem, zamiast przeniesc, folder z projektami xd ale jakby ktos chcial mi wytknac jakis blad to prosze bardzo bede wiedzial na przyszlosc co i jak gdybym mial jeszcze zamiar robic cos w mniej wiecej takim stylu :)
tak wiec zapraszam do sciagania, sluchania i komentowania jesli macie czas i ochote :)



RE: Jaxon ft. Magda M. - The Biggest Stage I Know - Herman - 21.01.2013

to bardziej elektoriczne klimaty chyba :D jestem w małym szoku, bo spodziewałem sie poteżnie bijącej stopy od producenta HS'u ;d cóż jestem uczulony na punkcie kicków ;P technicznie bez zarzutów, jedynie ten kiczek, a właściwie jego brak kompletnie zabrał dynmikę xd aranżacja mi się spodobała, sporo się dzieje.


RE: Jaxon ft. Magda M. - The Biggest Stage I Know - BEBE - 21.01.2013

u to elegancko :) myslalem ze zostane zdeka zjechany a tu mile zaskoczenie :D
nastepnym razem obiecuje lepsiejszy kick


RE: Jaxon ft. Magda M. - The Biggest Stage I Know - Herman - 21.01.2013

stopke sam zrobiles czy z paki? :d hejtów u nas tez troche, spokojnie :d


RE: Jaxon ft. Magda M. - The Biggest Stage I Know - Revnotes - 21.01.2013

Głęboki klimat, ale czy to powinno trafić do tego działu to bym nie powiedział.
Daruj mi, że się nie będę rozpisywał, po prostu kompletnie tego nie czuje, a brzydko by było wyjść bez komentarza ;)


RE: Jaxon ft. Magda M. - The Biggest Stage I Know - BEBE - 21.01.2013

nie no spoko :) ja sam nie bardzo wiedzialem gdzie to przydzielic bo nie bardzo sie rozeznaje w tych lzejszych odmianach muzyki elektronicznej xd no ale najbardziej mi to pod house podchodzi wiec dalem tu


RE: Jaxon ft. Magda M. - The Biggest Stage I Know - RaNi/Works - 21.01.2013

myślałem że to jakiś ha esik :d jak wyżej. Bardziej jakieś electro jest, pomysł fajny ale miks nie ten. Brak w kawałku mocy, kopa jakiegoś.


RE: Jaxon ft. Magda M. - The Biggest Stage I Know - Audionectic - 22.01.2013

Mi to podchodzi bardziej pod techno :) Aranż ciekawy barwy rowniez,zwłaszcza pod koniec.Solo mi podeszlo.Lubie takie wyżywki :) Faktycznie mozna by pyknac mocniejsza perke ale i tak calosc zasluguje na uznanie.U mnie na plusie


RE: Jaxon ft. Magda M. - The Biggest Stage I Know - Alex fat - 23.01.2013

Mi to zupełnie niepodeszlo :) , może dlatego ze jak Herman napisał walek niema dynamitu , takie to zedkie wszystko. Wokal koleżanki dobry jest , jak by nadnim poracowac to naprawdę by brzmiał , daj namiar doniej jak możesz ?? ;) . Na pewno dozo więcej można by było wyciusnac z tego tiuniwa. :) Pozdrawiam


RE: Jaxon ft. Magda M. - The Biggest Stage I Know - BEBE - 23.01.2013

(23.01.2013, 20:56)Alex fat napisał(a): Mi to zupełnie niepodeszlo :) , może dlatego ze jak Herman napisał walek niema dynamitu , takie to zedkie wszystko. Wokal koleżanki dobry jest , jak by nadnim poracowac to naprawdę by brzmiał , daj namiar doniej jak możesz ?? ;) . Na pewno dozo więcej można by było wyciusnac z tego tiuniwa. :) Pozdrawiam
no ja jeszcze chcialem nad tym posiedziec i zrobic jeszcze jedna, inna wersje no ale gafa z usunieciem folderu z projektami niestety uniemozliwila mi to :)

edit:
(21.01.2013, 22:10)Herman napisał(a): stopke sam zrobiles czy z paki? :d hejtów u nas tez troche, spokojnie :d
sory jakos niechcaco ominalem Twoj komentarz xd
tak kick robilem sam na fl kick, osobno kick i osobno taki lekkawy punch bo, w niektorych momentach tracka kick wogole calkiem tracil jakby wszystkie czestotliwosci od 500Hz w gore


RE: Jaxon ft. Magda M. - The Biggest Stage I Know - Forgys - 29.01.2013

to+stroboskop=fajna impreza w piwnicy :P


RE: Jaxon ft. Magda M. - The Biggest Stage I Know - MinimalMike - 2.02.2013

Faktycznie , kick przydałby się trochę mocniejszy , mix jest ok :) moim zdaniem na plus


RE: Jaxon ft. Magda M. - The Biggest Stage I Know - juicy bass - 25.02.2013

Trochę nie w moim stylu... melo trochę słabe technicznie gra elegancko


RE: Jaxon ft. Magda M. - The Biggest Stage I Know - Jack Orlando - 25.02.2013

Ewidentnie zepsułeś z tą stopą :P Trudno mi to oceinać bo jak dla mnie to brzmi jakbym słuchal masteraz high passem.Kick do poprawy!, a może będzie z tego cos konkretnego ;)


RE: Jaxon ft. Magda M. - The Biggest Stage I Know - kazuya de jong* - 8.03.2013

mi się podoba jak najbardziej duży plus dla Ciebie ;)


RE: Jaxon ft. Magda M. - The Biggest Stage I Know - 2to2 - 9.03.2013

Ciężko, początek jeszcze daje rade później monotonne i koncówka już słaba.


RE: Jaxon ft. Magda M. - The Biggest Stage I Know - Lubie To - 9.03.2013

nie podeszło
bardzo underground klimat