MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CHILL OUT Robert Prime-Bonanza - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CHILL OUT Robert Prime-Bonanza (/temat-chill-out-robert-prime-bonanza)



Robert Prime-Bonanza - robert prime - 26.01.2013

Artysta : Robert Prime
Tytuł: Bonanza
Gatunek: Chillout/Ambient



update-nowa poprawiona wersja ;)


RE: Robert Prime-Bonanza - define - 26.01.2013

Swietny pomysl. Z tego kawalka mozesz uczynic niezly hit. Dla mnie klimatycznie jak Adagio "from" Tiesto :)
Aktualna wersja jak dla mnie jest leciutko rozmyta w niektorych miejscach. Gust jak gust ale osobiscie dodalbym tam jakis masujacy "bansik", super by sie to komponowalo. od 2:48 ( takie bum buuuuumm......) to porusza ludziskow ;) dodaly by to glegi utworkowi wedlug mnie.

Jak dla mnie bomba. az pozwolilem sobie to zassac ]:-)


RE: Robert Prime-Bonanza - hipotensja - 26.01.2013

Ależ kontrola i zabawa na filtrach :) Saw pady zawsze pasują i nadają lekkości, trochę za długo atakuje ten low pass na perkusji po 4 minucie, mógłby troszkę później, ale bardziej agresywnie. W ogóle garnki są świetnie ułożone, dodają liquidu do kawałka.
Z minusów, to pierwsza perkusja mogłaby być głośniej, na całości brakuje dołów, więcej suba dodałoby ciepła i uczucia komfortu.
Napisz, czy będziesz coś poprawiał, tymczasem ściągam <rainbow>


RE: Robert Prime-Bonanza - robert prime - 27.01.2013

define oraz hipotensja dzięki za pozytywne opinie ;) naprawdę podbudowują ;) define-dzięki za takie porównanie ;D czy ja wiem hit ?! w tych czasach ludzie przedewszystkim electro popu słuchają ;P tak starałem sie zrobić klimacik filtrami na padach, i gra w niektórych momentach kilka padów naraz może przesadziłem dlatego można odnieśc wrażenie "rozmycia"
hipotensja-powiem ci że pierwotnie właśnie ten low pass na perkusjii atakował bardzo krótko i wydawało mi się zbyt agresywne ;( no i suba niemogłem dopasować, narazie niemam czasu na poprawki ale może w przyszłym tygodniu wyda poprawioną wersje ;) Pozdro


RE: Robert Prime-Bonanza - FL FAN - 4.02.2013

Również ładnie, pełen ekspresji i głębi utwór, bardzo dokładnie wykonany i doskonale rozbudowany. Utwór w którym wszystko następuje po sobie w sprecyzowany sposób. Spora dawka dynamiki, przestrzeni oraz electro energii. Pozdrawiam.


RE: Robert Prime-Bonanza - Audionectic - 5.02.2013

Mi rowniez sie spodobalo.Moze poczatek deko monotonny jesli chodzi o nuty.Pozniej wszystko gra elegancko jak dla mnie.Fajna perka.Na plusie u mnie
Pzdr


RE: Robert Prime-Bonanza - Stiopa - 7.02.2013

Mix lekko do poprawy, bo przytłumiona jest perkusja, dołu za mało. Klimat i pomysł zajebisty, tylko za mocno to wszystko się zlewa jak dla mnie.
Pozdrawiam.


RE: Robert Prime-Bonanza - robert prime - 9.02.2013

Jeszcze raz dziękuje za opinie ;) Postanowiłem wydać poprawioną wersje i zrobić video do Mojego kawałka. Pozdro


RE: Robert Prime-Bonanza - hipotensja - 9.02.2013

Ok, podoba mi się poprawka, poprawiłeś brzmienie na plus i w 4:40 jednak szybszy atak dodał dynamiki i wcale nie jest agresywny :P