MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Skibot - Czysty sampling (+3) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Skibot - Czysty sampling (+3) (/temat-hip-hop-skibot-czysty-sampling-3)



Skibot - Czysty sampling (+3) - skibot - 30.01.2013

Tytułowy utwór z albumu instrumentalnego Czysty Sampling 2012



Tak się składa, że poniższy beat jest na sprzedaż więc w tle jesteście zmuszeni słyszeć znak wodny "Demo version" z wiadomych powodów

Podobnie jak poprzedni ten również "okraszony" znakiem wodnym
ale mimo to życzę miłego słuchania


Miłego bujania banią:)




RE: Skibot - Czysty sampling (+3) - Eremi - 2.02.2013

Yyy nie jest trochę za wcześnie żeby sprzedawać bity? Są niedopracowane, słabe bębny. Jak słuchałem to mi brakowało jakoś rytmiki, mix słaby również według mnie. Nie wiem czy chodzi Ci w tym co robisz tylko o kasę, czy chcesz też trochę satysfakcji z tego? Bo nie ogarniam jak można "sprzedawać" takie bity? Jeśli ktoś będzie chciał pod nie nawijać to oddaj je za darmo, przynajmniej trochę doświadczenia nabierzesz.


RE: Skibot - Czysty sampling (+3) - skibot - 3.02.2013

yyyy one takie mają być:) i uwierz jest zainteresowanie właśnie takimi beatami:) Każdy może włączyć kwantyzację i ułożyć pętlę ale właśnie nie o to ludziom chodzi, a bębny ? - człowieku od wielu lat zbieram właśnie takie brudne bębny bo uwielbiam takie brzmienie:)
Uwierz - nie jest za wcześnie na sprzedaż beatów - otwórz się trochę na coś niekonwencjonalnego:)))


RE: Skibot - Czysty sampling (+3) - Eremi - 3.02.2013

Wiesz ja też bardzo lubię brudne brzmienia, i nawet Ci powiem że Twój bit pt. "87 Friday" jest spoko, ale w 1:01 wchodzi to pianino i już dalej nie mogę słuchać bo mi przeszkadza ;)


RE: Skibot - Czysty sampling (+3) - skibot - 3.02.2013

Ok to mam prośbę, następnym razem gdy wypowiadasz się na forum, nie pisz proszę czy nie za wcześnie na sprzedaż bitów, bo od wielu lat się tym zajmuję i nie jest widać chyba za wcześnie skoro się sprzedają. Natomiast jeśli coś Ci się nie podoba - to napisz że Ci się nie podoba, bo produkcja muzyki to nie jest jedna sztywna konwencja, w dodatku właściwa tylko ta której dany wykonawca właśnie używa. Szkoda że piszesz w taki sposób takie rzeczy, bo dzięki temu kilka następnych osób nie odsłucha nawet moich kawałków czytając Twoją mocno krytyczną ale chyba nie do końca przemyślaną wypowiedź. Ja też odsłuchałem kilka Twoich kawałków, uważam że większość jest monotonna i brak w tym tzw "kopa" ale muzyka jest muzyką i może taka była Twoja koncepcja więc tego niepotrzebnie pod Twoimi postami nie krytykuję. Krytkuj ile chcesz - ale rób to w przemyślany sposób:)


RE: Skibot - Czysty sampling (+3) - YouKnowMySteez - 3.02.2013

Według mnie to 'brudne' tutaj znaczą tyle co niedopracowane. Ostatni bit z tych wszystkich na props.


RE: Skibot - Czysty sampling (+3) - Eremi - 3.02.2013

Wiesz nie wiem po co się denerwujesz, przecież podałem Ci przykłady dlaczego mi się nie podoba, nie napisałem "skończ w chuj bo się nie nadajesz", wyraziłem swoją opinię po prostu.


RE: Skibot - Czysty sampling (+3) - papaja - 6.02.2013

2 i 4 najlepszy wedlug mnie. nie wiem o co chodzi ludziom z bebnami. podklady zajebiste, przesiakniete klimatem, polaczenie elektrycznych dzwiekow z jakimis starymi samplami, niczym z plyty eldoki Eternia. nie wiem czemu ale chcialbym uslyszec dobry rap pod te podklady. propsy