MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Andre Vegas - Dancing City (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Andre Vegas - Dancing City (Original Mix) (/temat-electronica-andre-vegas-dancing-city-original-mix)



Andre Vegas - Dancing City (Original Mix) - AndreVegas - 2.02.2013

Witam,to była moja pierwsZa powazna produkcja,na yt ma ponad 6 k wystwietlen ,na soundcloudzie mnie poniewaz dopiero co sobie otworzylem ;)




RE: Andre Vegas - Dancing City (Original Mix) - Castiel - 2.02.2013

Całkiem ciekawie to brzmi.Przejścia bym dopracował jeszcze.Ten sam motyw przez cały utwór po pewnym czasie się nudzi.Panorama jest dobrze zrobiona wg mnie.Ogólnie pisząc jedna z lepszych produkcji, od "młodych", na forum którxy się dopiero wybijają.N ozywiście dynamika jest zachowana.


RE: Andre Vegas - Dancing City (Original Mix) - AndreVegas - 2.02.2013

to była moja pierwsza piosenka ;)Ogolnie lubie melodyczne piosenki,zauwaz ze np w "nothing lasts forever" czy "one" tez leci ta sama melodia ;)


RE: Andre Vegas - Dancing City (Original Mix) - Stiopa - 2.02.2013

DObra ciężka stopa razem z bassem nieźle się uzupełniają. Dynamiki faktycznie nie brakuje. Przejścia jak dla mnie bardzo dobre.
Poziom jest wysoki. Dobra produkcja.
Pozdrawiam.


RE: Andre Vegas - Dancing City (Original Mix) - AndreVegas - 2.02.2013

Dzięki ;) To wiem że nauka nie poszła na marne ;)


RE: Andre Vegas - Dancing City (Original Mix) - MonoMike - 2.02.2013

Po roku spędzonym z Fl jest naprawdę nieźle, do tego poziom miksu jest wysoki.
Gratuluje głowy do nauki :)


RE: Andre Vegas - Dancing City (Original Mix) - AndreVegas - 3.02.2013

Z tym miksem nie przesadzałbym,znam wielu ludzi do których nie zbliżyłem zie nawet do 50 % ich techniki ale wciąż się ucze


RE: Andre Vegas - Dancing City (Original Mix) - trigo - 3.02.2013

Świetnie brzmi, dzwieki dobrze dobrane :). Ja bym dodal tylko jakaś klimatyczna melodie na srodku utworu zeby go urozmaicic .


RE: Andre Vegas - Dancing City (Original Mix) - Audionectic - 5.02.2013

Dobre brzmienie.Pare uwag mam co do miksu ale jest dobrze :) ucz sie ucz.Dobrze Ci to wychodzi hehe


RE: Andre Vegas - Dancing City (Original Mix) - okrongly - 8.02.2013

Witam, nie mój klimat, ale ogólnie dobrze pompuje a tak chyba być powinno :) z melodia bym bardziej pojechal w połowie kawałka, ale to chyba w sumie zasady gatunku.Tak czy tak jedż z koksem dalej i miłej zabawy przy tym :)


RE: Andre Vegas - Dancing City (Original Mix) - Mantcore - 17.02.2013

No kawalek niezly, dobrze chodzi :P Brzmienie konkretne. Tylko troche zbyt monotonny pozniej sie robi.


RE: Andre Vegas - Dancing City (Original Mix) - RaNi/Works - 17.02.2013

Mnie tylko nie pasi ta sama melodia ciągle... Reszta jak najbardziej ma poziom jak poprzednicy napisali...