MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Ellie Goulding - Lights (psx remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB Ellie Goulding - Lights (psx remix) (/temat-drum-bass-ellie-goulding-lights-psx-remix)



Ellie Goulding - Lights (psx remix) - psx - 4.02.2013

Witam!
Na dnb za bardzo się nie znam; posłuchałem trochę netsky'a i się spodobało, to coś takiego umajstrowałem i chciałbym żeby kto posłuchał, kto się zna troche ;)

dzieki za odpowiedzi, pozdrawiam!


RE: Ellie Goulding - Lights (psx remix) - Shizzlematic - 4.02.2013

Arp całkowicie nie klei się z resztą tak jak i wokal. Brakuje mi tu też jakiejś dobrej melodii przewodniej, bo sam pad z arpem nie wystarczą (przynajmniej dla mnie XD).
Radziłbym Ci usunąć wokal i zrobić sam instrumental bo ma swój klimat. Dodaj dobry lead i może wyjść całkiem fajny traczek :D


RE: Ellie Goulding - Lights (psx remix) - stoneagepl - 4.02.2013

przydalaby sie jeszcze melodia ktora w pewnym momencie zastepuje wokal no i perkusja moglaby byc nieco bardziej rozbudowana :) pozatym wpada w ucho i ładnie brzmi pzdr


RE: Ellie Goulding - Lights (psx remix) - psx - 5.02.2013

dzięki wielkie za zainteresowanie ;)
Shizzlematic no nie powiem, zaskoczyłeś mnie nieco mówiąc, że wokal nie pasuje. Wszystko kleiłem jakby "wokół" wokalu a tu o ;D już prędzej spodziewałem się że któryś tam pluck za głośno, albo nie pasuje pad, ale żeby wokal?
stoneagepl z tą perkusją pomyślę co zrobić, o melodii też już myślę, czekam na jakąś inspirację żeby to dokończyć i dopracować ;)


RE: Ellie Goulding - Lights (psx remix) - Squirrel wax - 5.02.2013

Zabieram sie za ten komentarz od jakichs pieciu minut...

Technicznie ocenial nie bede bo slabo sie znam a nie chce Cie wprowadzic w blad dlatego napisze tak:
Od 0:56 odplynolem Heart

Popracuj jeszcze troche a masz zapewnione, ze pelna wersja zagosci na moim dysku :)

Cheers. ;]


RE: Ellie Goulding - Lights (psx remix) - artefakt - 8.02.2013

(4.02.2013, 0:26)Shizzlematic napisał(a): Arp całkowicie nie klei się z resztą tak jak i wokal. Brakuje mi tu też jakiejś dobrej melodii przewodniej, bo sam pad z arpem nie wystarczą (przynajmniej dla mnie XD).
Radziłbym Ci usunąć wokal i zrobić sam instrumental bo ma swój klimat. Dodaj dobry lead i może wyjść całkiem fajny traczek :D

Jestem innego zdania . Wszystko się ładnie zgrało , pluck i wokal wprowadza fajny klimat , ja bym na twoim miejscu jednak dokończył projekt ale zdecydowanie bym podgłosił break i wcisną jakiś bass porządny . Numer zdecydowanie wyróżnia się wiec kończ go i wrzucaj na forum .


RE: Ellie Goulding - Lights (psx remix) - psx - 8.02.2013

a no siedzę nad nim cały czas i próbuje go jakoś zrobić, żeby ładnie było, trochę chyba za ładnie początek zrobiłem i nie potrafię tego jakoś super dalej pociągnąć, ale no zobaczymy co z tego wyjdzie, mam nadzieje że tego potencjału nie zmarnuje
akapelka trochę takiejsobie jakości, ale cóż...
a z bassem to próbowałem różnych konfiguracji i ten obecny się najładniej zgrał właśnie.
EDIT:

dokończyłem, ale jakoś w pełni nie jestem przekonany czy wszystko "gra"


RE: Ellie Goulding - Lights (psx remix) - satl - 8.02.2013

Troszke amatorsko to wg mnie brzmi, i do tego te fałsze... Sporo pracy przed Tobą jeszcze ale mam nadzieje że sie nie zniechęcisz i będziesz dążył do celu :)


RE: Ellie Goulding - Lights (psx remix) - stoneagepl - 9.02.2013

popatrz sobie na yt za "messed music" tez remixowal ta piosenke co Ty i wiele innych moze sie zainspirujesz i pociagniesz temat w dobrym kierunku ;D powodzenia!


RE: Ellie Goulding - Lights (psx remix) - psx - 9.02.2013

popatrzę popatrzę.
satl jakie fałsze?! nie ma opcji, żeby cokolwiek fałszowało