MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CHILL OUT Jarek Mączyński- Run (prod. Brainfreezer) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CHILL OUT Jarek Mączyński- Run (prod. Brainfreezer) (/temat-chill-out-jarek-maczy%C5%84ski-run-prod-brainfreezer)



Jarek Mączyński- Run (prod. Brainfreezer) - brainfreezer - 7.02.2013

A oto taki singiel wypuściliśmy z kumplem! Jak wrażenia?? :)



RE: Jarek Mączyński- Run (prod. Brainfreezer) - Yes I Am - 7.02.2013

Wokalista fałszuje miejscami.... Podkład na poziomie... to w skrócie.
Co tu więcej pisać... Aranżacyjnie spodziewać się można było więcej...


RE: Jarek Mączyński- Run (prod. Brainfreezer) - ryziontron@op.pl - 7.02.2013

Jaram sie! Oby tak dalej!


RE: Jarek Mączyński- Run (prod. Brainfreezer) - hipotensja - 7.02.2013

Wokal nie trafia w takt, fałszuje na wyższych.
Reszta mi się podoba, acz aranżacja troszkę biedna, przydałoby się dodać więcej tła, podgłośnić pianinko, bo zamiast wypełniać, to przeszkadza miejscami.


RE: Jarek Mączyński- Run (prod. Brainfreezer) - monorail - 7.02.2013

Klimat bardzo trafia w moje gusta, w 0:50 jest pięknie, następnie 2:55 super płynie, uwielbiam taką przestrzeń, jednakże brakuje mi ciekawego pomysłu aranżu. Podoba mi się jak nagrany jest wokal, chyba uśmiechnę się do Ciebie po kilka informacji, ponieważ przydadzą mi się :)


RE: Jarek Mączyński- Run (prod. Brainfreezer) - okrongly - 8.02.2013

witam,
metronom by się wokaliście przydał ;) , ale głos ma ciekawy.Co do podkladu to miejscami troszku pustawo, ale to kwestia gustu.Fajna i relaksująca produkcja a'la cafe del mar.Pozdrawiam!


RE: Jarek Mączyński- Run (prod. Brainfreezer) - shadowfinder - 8.02.2013

wokal nierówny w stosunku do rytmu, ale barwa głosu ładna. Od 0:50 kawałek z padami w tle zajebisty! Utwór mi przypomina massive attack lub tricky, według mnie jest świetny, tylko nad wokalem trzeba jeszcze trochę popracować, ale jak zwykle czuję w twoich utworach dużo emocji, wrażliwości i pomysłu!


RE: Jarek Mączyński- Run (prod. Brainfreezer) - brainfreezer - 9.02.2013

Wielkie dzięki wszystkim za opinie!!! :)
Jak już chyba kiedyś wcześniej wspominałem- staram się nie "poprawiać" wokali, stawiam na naturalność, bo potem ktoś przyjdzie na koncert i ma takie: "oh... " :) Z resztą w tego typu muzyce drobne fałsze są klimatyczne (moim zdaniem) :D
Faktycznie aranż nie za bardzo rozbudowany, jednak starałem się zachować- jak bardzo miło napisał @Shadow- "massiv-owy" klimacik.
Nad rytmiką w wokalu Jarka aż tak się nie skupiłem a właśnie nad ową emocjonalnością. Może i błąd ;)
Na pewno przypomnę sobie wszystkie uwagi przy kolejnej "sesji twórczej" :) Wielkie wielkie dzięki! :)


RE: Jarek Mączyński- Run (prod. Brainfreezer) - Intransitive - 11.02.2013

Zawsze będę wspierał takie kolaboracje. Sam nie mam odwagi żeby cos takiego zrobić:) Ładny podkład, ciekawa barwa wokalu, ale są niedociągnięcia w dopasowaniu jednego do drugiego. Moim zdaniem, przy tak ciekawym podkładzie i ciepłej barwie głosu wokalisty nie trzeba tak "wywijać" wokalem. Kolega mógłby nawet wygłosić przy tym podkładzie monolog a i tak wyszłoby fajnie:)


RE: Jarek Mączyński- Run (prod. Brainfreezer) - pika - 16.02.2013

fajny pomysł ;) wokal jesli chodzi o barwe ciekawy :) polecam melodyna :) miałem demo i sie zakochałem :) jak bede obcował w przyszlosci z wokalami to na bank kupie :) a u ciebie w produkcjach widze ze duzo obcujesz ;) wiec sprawdz ten temat