MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP w&z - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP w&z (/temat-dubstep-w-z)



w&z - wzuandwzu - 28.02.2012

Przedstawiam siebie od początku do końca....

Breath of Conscience

Shadow in the dark winds

Erratic

Rademenes

Alone

Slipper

Untitled

Useless man

Sink into obvilion



RE: w&z - djhaxim - 29.02.2012

No powiem ci chłopie dobra muza!! :D wyslij to do jekiegoś Horroru :D i klimat mroczny super!!
masz + :)


RE: w&z - xplasm - 1.03.2012

mi nie siadają te utwory ale pod względem technicznym jestem na tak



RE: w&z - wzuandwzu - 1.03.2012

Miło że pisza ludzie którym to nie siada... Dziękuję za feed i poświęcenie czasu co do horrorów nie wiem co powiedzieć:) może i racja...


RE: w&z - shadowfinder - 2.03.2012

mi się podoba, ale to już wiesz ;-)

bas w 'sink into oblivion' za mocny. 'Useless man' ma piękną, czystą panoramę dźwięku. 'Untitled' zajebisty beat. 'Rademenes' - bas miodzioooo!! Tak samo 'erratic' (w ogóle basy masz świetne, oddychają)

Styl muzyczny jest bardzo spójny, widać, że znalazłeś swój kierunek, choć ja np nie lubię za bardzo ograniczać się do jednego gatunku.


RE: w&z - wzuandwzu - 2.03.2012

mega wielkie dzięki!!!

Co do stylizacji ciężko mi będzie się odzwyczaić...:) ale napewno kiedyś nastąpi jakaś przemiana:)

pozdro!!!




RE: w&z - RDZK - 9.03.2012

(29.02.2012, 22:42)djhaxim napisał(a): wyslij to do jekiegoś Horroru :D i klimat mroczny super!!


Wg mnie te tracki idealnie pasowalby do gier typu Resident Evil, lub cos na styl Kilzone lub Black.
Ogolnie taki klimat mi nie zabardzo pasuje, za malo mocy (jak dla mnie), ale jezeli popatrzyc na to od strony technicznej, to jest bardzo dobrze. Wszystko ze soba wspolgra, mix b.dobry, wysoki poziom!




RE: w&z - TN. - 13.03.2012

Bardzo spoko numery przypominają mi troszkę twórczość Kryptic Minds jeśli chodzi o technikę wykonania to nie ma się do czego doczepić niestety nie jest łatwo zaaranżować tego typu utwory ten kto próbował wie o czym mówię
Podsumowując bardzo fajny kawał religijnej muzyki
Pozdrawiam


RE: w&z - wzuandwzu - 13.03.2012

Wowo... Dużo słucham krypticów i tez gram ich na imprezach, i cieszy mnie fakt że są traki chociaż podobne...
Mógłbyś wyjaśnić stwierdzenie religijna muza??

Pozdro!!!



RE: w&z - TN. - 13.03.2012

(13.03.2012, 20:22)wzuandwzu napisał(a): Wowo... Dużo słucham krypticów i tez gram ich na imprezach, i cieszy mnie fakt że są traki chociaż podobne...
Mógłbyś wyjaśnić stwierdzenie religijna muza??

Pozdro!!!

Religijna muzyka to przenośnia bardziej chodziło mi o to że Twój materiał jest mroczny i ciemny obrany cieniami i nie sadze żebyśmy kiedykolwiek usłyszeli go w kościele :)


RE: w&z - ZaRaz2001 - 16.03.2012

Słucham i słucham, podoba mi się, ale... Nie złośliwie się przyczepiam za potępiające mnie komenty, ale perkusję masz słabą. Poza tym jest przekoza!


RE: w&z - wzuandwzu - 17.03.2012

Wiem a w szczególności hihaty... od niedawna jestem tego świadomy:) dzieki men szacunek dla ciebie!


RE: w&z - ZaRaz2001 - 17.03.2012

Wyjdź z tych 808semek, 505tek i innych tego typu brzmień. One fajnie kopią, ale nie do końca komponują się w bardzo, że tak napiszę, organiczną całość. Ale werble bardzo mi siedzą. Z drugiej strony jestem tylko jednym z wielu twoich słuchaczy, a też nie chodzi o to, żeby dogodzić wszystkim. To nie pop! Wysyłam na soundcloud wiadomość prywatną, jakbyś mógł, proszę, odpisz.


RE: w&z - Yes I Am - 18.03.2012

Bardzo przyjemnie mi się tego słuchało. Jedne bardziej się spodobały inne mniej ale to zrozumiałe przecież...
Miks w kilku można lekko poprawić ale nie byłyby to duże zmiany...


RE: w&z - piral - 19.03.2012

Temat sprawdzony. Jeśli chcesz wstąpić do topki to zarzuć nowym stuffem. ;) Patrzyłem na info o uploadzie z soundclouda.


RE: w&z - wzuandwzu - 5.04.2012

Upload nadejdzie gdy nadejdzie jego pora... ale jak juz będzie myslę że będzie ciekawie:)



RE: w&z - Neshlo - 5.04.2012

bardzo fajny styl, mieszanka paru gatunków w undergroundowym wydaniu, piwko leci dla ciebie :)