MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING tranzLift - Forgotten Legend (Andy Elliass Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING tranzLift - Forgotten Legend (Andy Elliass Remix) (/temat-uplifting-tranzlift-forgotten-legend-andy-elliass-remix)



tranzLift - Forgotten Legend (Andy Elliass Remix) - Andy Elliass - 9.02.2013

tranzLift - Forgotten Legend (Andy Elliass Remix)





Mój nowy remix może komuś przypadnie do gustu :)


RE: tranzLift - Forgotten Legend (Andy Elliass Remix) - cinekkk1 - 9.02.2013

Całkiem przyjemny uplift, dosyć masywny lead główny wyszedł. Ogólnie jest solidnie.


RE: tranzLift - Forgotten Legend (Andy Elliass Remix) - Geo - 10.02.2013

Wiesz Andy, albo ja mam takie wrażenie albo tak jest.. każde twoje intro ma ten sam "acid", nie mówie że nie brzmi on fajnie, ale ileż można stosować aż tak perfidnie te same dźwięki?, nie odbierz tego źle bo wiem że twoją miłościa jest uplifting trance ale dla mnie radziłbyś sobię świetnie na scenie progressive co udowodniłeś remixem "lifted".Ciekawy break aczkolwiek ten lead za głośno gra, za bardzo przygłusza całość.

Pozdrawiam


RE: tranzLift - Forgotten Legend (Andy Elliass Remix) - Andy Elliass - 10.02.2013

(10.02.2013, 20:42)Geo napisał(a): Wiesz Andy, albo ja mam takie wrażenie albo tak jest.. każde twoje intro ma ten sam "acid", nie mówie że nie brzmi on fajnie, ale ileż można stosować aż tak perfidnie te same dźwięki?, nie odbierz tego źle bo wiem że twoją miłościa jest uplifting trance ale dla mnie radziłbyś sobię świetnie na scenie progressive co udowodniłeś remixem "lifted".Ciekawy break aczkolwiek ten lead za głośno gra, za bardzo przygłusza całość.

Pozdrawiam

Jaki acid? :D Ten acid użyłem około 3 razy :D A co do leadu to nie jest za głośny taki ma być odpowiednio podbity na górnym zakresie częstotliwości więc masz jakieś dziwne wrażenie :)


RE: tranzLift - Forgotten Legend (Andy Elliass Remix) - artur.ch - 10.02.2013

Ten lead jest zdecydowanie za głośny i do o dobre kilka decybeli. Poza tym cały mix to jedna wielka papka, przelimitowana, zbyt głośna i mało dynamiczna. Mastering do poprawy.


RE: tranzLift - Forgotten Legend (Andy Elliass Remix) - Andy Elliass - 11.02.2013

(10.02.2013, 23:09)artur.ch napisał(a): Ten lead jest zdecydowanie za głośny i do o dobre kilka decybeli. Poza tym cały mix to jedna wielka papka, przelimitowana, zbyt głośna i mało dynamiczna. Mastering do poprawy.

haha, widzę znawca. Zauważ że gdybym dał ten lead o pare db ciszej to co by z tego wyszło? Jaki sens było by go w ogóle wstawiać, z czego pod spodem gra 10 zwykłych emotional leadów, napisz mi czemu papka? Opisz dokładnie, i co byś poprawił w masteringu , specjalnie nie robiłem go wystarczająco głośno :) Chętnie bym chciał posłuchać twoich utworów :)

Pozdrawiam


RE: tranzLift - Forgotten Legend (Andy Elliass Remix) - T-Sted - 11.02.2013

Tak ten lead jest za głośno i powtórzę Ci to ja i pewnie każda następna osoba chcąca ocenić ten kawałek. Ogólnie całość jest za głośno, rzadko kiedy muszę zmniejszać głośność przy ocenie utworów na forum. I mnie nie musisz pytać dlaczego tak sądzę - powiem tak - uszy ma każdy i żebym mógł to powiedzieć nie muszę wcale mieć supportu od Armina, Aly & Fila czy innych. Sądzę że po prostu musisz nauczyć się słuchać krytyki ludzi którzy mniej osiągnęli niż Ty, bo wcale nie musi być ona bezpodstawna. Więc jeśli trzech ludzi mówi o leadzie to samo to chyba znaczy że może faktycznie jest z nim coś nie tak?

Poza tym standardowo jak na uplifting, dobra melodia, mocny dół no i break po którym już można spokojnie Cię rozpoznać. Ale myślę że stać Cię na więcej.

Pozdrawiam.


RE: tranzLift - Forgotten Legend (Andy Elliass Remix) - creator01 - 11.02.2013

Wg mnie lead jest odpowiedniej głosności taki jaki powinien być. Spoko remix oby tak dalej.

I coś na deser (4:44) haha: