MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP Sound Slave - Back To Past - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP Sound Slave - Back To Past (/temat-dubstep-sound-slave-back-to-past)



Sound Slave - Back To Past - sound-slave - 11.02.2013

No to teraz ode mnie darmóweczka Liquid Dubstep :)



Miłej podróży życzę ! :)


RE: Sound Slave - Back To Past - Shizzlematic - 11.02.2013

Widzę, że kolega z Otwocka :D Utalentowane te miasto :D

Wydaje mi się, że kick trochę gubi się w mixie i momentami topi się. Fajny efekt nadałby momentami sub na lekkim lfo, dodało by to trochę płynności utworowi :)
Mógłbyś też wcisnąć gdzieś jakiegoś fajnego arpa na wysokiej okatwie, ale bez tego też się przyjemnie słucha :)


RE: Sound Slave - Back To Past - sound-slave - 11.02.2013

gusta i guściki :) Jak dla mnie nic nie brakuje :P


RE: Sound Slave - Back To Past - Herman - 12.02.2013

kick się gubi, bo suma jest przekompresowana moim skromnym zdanem. Werbel chyba nieco za głośno... Synthy dziwnie schowane, w zasadzie tylko perkusja nie ma ściętej góry, przez co track jest stłumiony. Haty mi się podobają, nie znam się na gatunku, ale nie rażą mnie w uszy, jak pozostałe dzwięki.


RE: Sound Slave - Back To Past - papaja - 15.02.2013

Ostatnio pokochałem ten rodzaj muzyki, w Twoim wykonaniu jest całkiem niezły, jakbyś wrzucił na YT to bym wracał do niego parę razy myślę. brakuje mi jakiegoś wokalu, nie muszą być to całe słowa, ale chociaż jakiś fajny kobiecy głosik z jakimikolwiek chocby literkami typu "oooo". urozmaicilo by to calość imo.


RE: Sound Slave - Back To Past - BanHeaD - 18.02.2013

Początek gdzieś brzmi jak TRANCE i ten kick tam dziwnie chodzi że tak powiem ;)
Jak dla mnie to za spokojnie jak na dubstep, ale to wina mojego oczekiwania. Jakoś jestem przyzwyczajony że sie tam coś dzieje ostrego....
Ale taki dubstep na odmiane nawet mi sie podoba. Nie jest źle :)


RE: Sound Slave - Back To Past - Wappa - 22.02.2013

Przypomina mi trochę Ant'a, dobry subb Heart można się zatopić w tracku, a no ten laczek mógłby być trochę z większym wyrazem, ale gusta guściki ;)


RE: Sound Slave - Back To Past - Simonus - 27.02.2013

Dobry utwór, spokojny subik fajny lekko oldschoolowy charakter ma ;)


RE: Sound Slave - Back To Past - Retox128 - 27.02.2013

Bardzo fajne, spokojnie, basik fajnie buja :))


RE: Sound Slave - Back To Past - V!D! - 4.03.2013

najładalej mnie poniósł subik dzis przesłuchuje 15 nutke z kolei i jeśli chodzi o sub to wypadłeś najlepiej!:) moim zdaniem pro! klimat jest taki jak go sobie wyobraziłeś tworząc tą nutke wiec: GUSTA I GUŚCIKI xd

pzdr
V;D!


RE: Sound Slave - Back To Past - CametrixDubstep - 7.03.2013

trochę intro spaliłeś, ale reszta ładnie wyszła ;]


RE: Sound Slave - Back To Past - Abaddon - 16.03.2013

Odnoszę wrażenie że padzik szarpie. Trochę to przeszkadza w słuchaniu. Ale cała reszta jest genialna, wyraźna perka i ten subowy lekko warczący basior. Chillstep ogólnie jest boską odmianą Dubstepu. Więcej takich utworów. :)
Pozdro.


RE: Sound Slave - Back To Past - Sebastian K - 7.04.2013

Faktycznie kick mało uwydatniony. Sugerowałbym delikatny sidechain na LP tego basu lub opóźnić trochę ten bas. Od 1:35 do 1:45 w basie słyszę coś dziwnego jakby przestery - powinieneś trochę oczyścić ten dźwięk bo nie sądzę że to było planowane.
Ogólnie utwór ma fajny nastrój choć wielkim dziełem nie jest. Bas mógłby być nawet trochę wyżej i w ogóle mieć bardziej wyrafinowany przebieg, no i jakieś delikatne wstawki wokalowe chociaż w ostatniej fazie nie zaszkodziłyby.