MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Nathaniel White - Triangle (SKJNIRECORDS012) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Nathaniel White - Triangle (SKJNIRECORDS012) (/temat-progressive-nathaniel-white-triangle-skjnirecords012)



Nathaniel White - Triangle (SKJNIRECORDS012) - Neshlo - 14.02.2013

Artysta: Nathaniel White
Tytuł: Triangle
Gatunek: Progressive - House
Label: SKJNIRECORDS
Data wydania: 4 marca www.beatport.com 18 Marca iTunes,Junodownload,Spotify, oraz inne sklepy internetowe.









[Obrazek: artworks-000040817471-ftkaxz-large.jpg?6c55c25]


RE: Nathaniel White - Triangle - Audionectic - 14.02.2013

Swietny master :) Bardzo dobre brzmienie perkusji.Co do uZytych barw to nie przekonalo mnie jakos.Spodziewalem sie deko czegos innego po poczatku a tutaj znow te same chordy i sawy co wszedzie.Szkoda.A moze i nie ? :)
Pzdr


RE: Nathaniel White - Triangle - Neshlo - 14.02.2013

czy ja wiem czy te same chordy, nie słucham tego gatunku a chordsy są połączeniem 4 leadów w większości edytowane przeze mnie, po prostu źle słychać bo jakość jest w 96. Zrobię wstawkę jak już wydam przy 320kbs pozdro! :)


RE: Nathaniel White - Triangle - Audionectic - 15.02.2013

a byc moze...chodzilo mi o barwy.Sa bardzo dobre i ze smakiem dobrane do gatunku.Jeslis to eksperyment to fajnie zrealizowany.Osobiscie po prostu odrzuca mnie od "modnych"brzmien:)


RE: Nathaniel White - Triangle - Jack Orlando - 15.02.2013

Utwór na poziomie, nie ma się do czego przyczepić. Szkoda że nie da się pobrać :/ Może i nawet znalazłby się na mojej mp3ce :D


RE: Nathaniel White - Triangle - Neshlo - 15.02.2013

4 marca będzie na beatporcie. a 18 marca na iTunes,junodownload, spotify oraz innych sklepach internetowych. Wiem że Polacy mają to do siebie że nie kupują utworów ale zapewne w połowie marca znajdę jakiś przeciek na zippyshare haha :D Dzięki :)


RE: Nathaniel White - Triangle - Alex fat - 18.02.2013

O widze kolega z miasta obok :) , produkvja jak najbardziej pro , nawet lubie czasem taka siwatowa muzyke posluchac.
Niema się doczego przyczepić , tylko pogratulować. :) Pozdraiwam


RE: Nathaniel White - Triangle (NESHLO) - Neshlo - 20.02.2013

Pozdrawiam sąsiada i dziękuje :)


RE: Nathaniel White - Triangle (NESHLO) - Greg Tolens - 20.02.2013

Dobra miazga !!!! Jest zajebisty ten kawałek


RE: Nathaniel White - Triangle (NESHLO) - Simonus - 26.02.2013

Dobry kawałek, kick ładnie brzmi niezle wszystko wyciągnięte. Troszkę komercyjnego brzmienia, ale gra podoba mi się to ;)


RE: Nathaniel White - Triangle (NESHLO) - RaNi/Works - 26.02.2013

Zajebiste! I pomyśleć że kiedyś robiłeś hardstyle xd


RE: Nathaniel White - Triangle (NESHLO) - Neshlo - 1.03.2013

Dziękuje! :) No jednak człowiek może odnaleźć się w zupełnie nie spodziewanym gatunku, nie słucham w ogóle house-u tylko tyle co jadę samochodem i posłucham radia, zobaczymy jak będzie później pozdrawiam! :)


RE: Nathaniel White - Triangle (NESHLO) - Aureluna - 7.03.2013

Przyjemny numer. Podoba się :)


RE: Nathaniel White - Triangle (SKJNIRECORDS012) - kazuya de jong* - 8.03.2013

godny track 10/10


RE: Nathaniel White - Triangle (SKJNIRECORDS012) - 2to2 - 9.03.2013

Na pewno wyróżnia się z tłumu, fajny technicznie, melodia mi akurat nie podchodzi.


RE: Nathaniel White - Triangle - 2to2 - 9.03.2013

(15.02.2013, 11:10)Audionectic napisał(a): a byc moze...chodzilo mi o barwy.Sa bardzo dobre i ze smakiem dobrane do gatunku.Jeslis to eksperyment to fajnie zrealizowany.Osobiscie po prostu odrzuca mnie od "modnych"brzmien:)

Dokładnie modne brzmienie :d na pewno się sprzeda!!