MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
NEUROFUNK KRYSTAL & Tehnik - Destructive - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: NEUROFUNK KRYSTAL & Tehnik - Destructive (/temat-neurofunk-krystal-tehnik-destructive)



KRYSTAL & Tehnik - Destructive - Johnny - 15.02.2013



pierwszy collab z moim ulubionym Warszawiakiem ;)


RE: KRYSTɅL & Tehnik - Destructive - artefakt - 15.02.2013

Ciekawa produkcja ale ... początek ma klimat , jest urozmaicony i porządny mimo iż jest kilka błędów (nie zauważyliście?) i sprawia wrażenie jakby miał być wstępem do czegoś konkretnego i niestety ... rozczarowanie : ( co nie oznacza że produkcja kiepska .
Trochę to wygląda tak jakby był mix 2 kawałków , takie kawałki są chyba na czasie bo ostatnio na takie natrafiam : D


RE: KRYSTɅL & Tehnik - Destructive - Herman - 15.02.2013

Perkusja miażdzy cycki, a bas urywa dupe i jajca, co tu dużo mówić :D


RE: KRYSTɅL & Tehnik - Destructive - Gabriel - 15.02.2013

No muszę przyznać, że troszkę potrzęsło u mnie w mieszkaniu jak odsłuchiwałem :D. Nie wiem czy kwestia gustu czy nie, ale niektóre dźwięki mogłyby być bardziej wyrazistsze.
Generalnie produkcja na bardzo duży +.

Pozdrawiam.


RE: KRYSTɅL & Tehnik - Destructive - RaNi/Works - 15.02.2013

(15.02.2013, 0:42)Herman napisał(a): Perkusja miażdzy cycki, a bas urywa dupe i jajca, co tu dużo mówić :D

Dosłownie xd

ma być destructiv to jest!


RE: KRYSTɅL & Tehnik - Destructive - Simonus - 15.02.2013

+ Klimat, brzmienie, basidło tłuste ;)

- Po minucie troszkę puste jak dla mnie ;)


RE: KRYSTɅL & Tehnik - Destructive - lokers - 15.02.2013

dobrze sie rozkreca ten walek, gratulacje!


RE: KRYSTɅL & Tehnik - Destructive - hipotensja - 15.02.2013

Ło karwa przechuj neuro, kojarzy się stylowo z Phace :)

Wszystko super, tylko na werblu jest za dużo wysokich i się rozmazuje.


RE: KRYSTɅL & Tehnik - Destructive - pika - 15.02.2013

zaczeło sie pieknie :) ale po dropie jakby brakowało jakiegos elementu :) tego tła ,tej grozy. Lecz i tak jest fest dobrze. Umiejetnośći interpersonalnych ci nie pozazdroszczę ale techniki jak najbardziej.


RE: KRYSTɅL & Tehnik - Destructive - T0M3K - 15.02.2013

Spoko projekcik. W sumie miałem zostawić samo "spoko", ale sam wiem ile takie opinie znaczą dla autorów, więc dodam, że w zasadzie nie mam do czego się przyczepić - no może prócz długości kawałka, który mógł trwać dłużej i z czasem rozwijać motyw. Pomysł spoko, wykonanie spoko - ale nie oznaczyłbym go już mianem skończonego utworu. Podsumowując: Naprawdę dobry szkielet. Zdradzisz jakiego sprzętu użyliście? pluginów itd?

Pzds~!


RE: KRYSTɅL & Tehnik - Destructive - Johnny - 15.02.2013

to może parę słów odnośnie projektu - przedstawiony tu fragment to niemal całe intro + pierwszy drop, a nie całość - nie mam w zwyczaju wrzucać całych utworów na sc chyba że do downloadu ;) myślę że wiem czego niektórzy spodziewali się po tymże dropie - ale ja sam odbijam ostatnio w nieco inną brzmieniowo stylistykę i z Krystalem się tu akurat zgraliśmy, stąd projekt jest odrobinę odmienny od typowego neuro - nie uderzamy w mainstream np lansowany obecnie przez Neurofunk Grid. Ten kawałek to taka próba, myślę że to nie ostatnie nasze wspólne słowo, a też solo sądzę że obaj pokażemy w najbliższym i nieco dalszym czasie ciekawe produkcje, z mojej strony nawiązujące do produkcji sprzed 5-6 lat - brakuje mi tego brzmienia więc skoro inni nie chcą robić ;))


RE: KRYSTɅL & Tehnik - Destructive - stoneagepl - 18.02.2013

miazga super brzmienie. wg mnie mozna by delikatnie rozbudowac/urozmaicic perkusje n1!


RE: KRYSTɅL & Tehnik - Destructive - piral - 18.02.2013

Drop brzmi jakbym słuchał utworu Phace, ale to akurat pozytyw. :) Uwielbiam taki neurofunk. Ciekawe intro, chętnie usłyszę cały track. Błędów jako takich nie zauważyłem, a pewnie i tak są przyczyną kompresją 128kbps na SC :)


RE: KRYSTɅL & Tehnik - Destructive - fckd_dnb - 18.02.2013

No gdyby rozbudować troche perkusje to rzeczywiście by była kosa na najwyższym poziomie :D Super klimat ;)


RE: KRYSTɅL & Tehnik - Destructive - NATT_NRS - 25.02.2013

Dobry Vibe! Gratki za Bass bardzo ladnie Buja!


RE: KRYSTɅL & Tehnik - Destructive - CametrixDubstep - 7.03.2013

ale neuro wyszło :D ten bass pizga banie ostro XD