MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. ConKi - Realise (Original mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. ConKi - Realise (Original mix) (/temat-progressive-conki-realise-original-mix)



ConKi - Realise (Original mix) - ConKi - 16.02.2013

Witam mój drugi utwór i uwaga hit! :D oczywiście żaruje jednak uważam że całkiem niezle to wyszło,mi się osobiście podoba.Bez owijania,jescze tylko kilka informacji :

Artysta: ConKi
Tytuł: Realise
Gatunek: Progressive - House


Czas: 4:52
Waga: 11.1MB
Jakość: 320kbps
Kompresja: *mp3
Praca nad projektem: 50h

Zapraszam do przesłuchania !





RE: ConKi - Realise (Original mix) - pika - 16.02.2013

mi sie wydaje ze to wszystko powinno byc na side chainie ze stopy ;) taki chyba standardy są teraz:D kompozycja spoko chociaz ja bym to zrobił jaśniejsze :)


RE: ConKi - Realise (Original mix) - eAttis - 17.02.2013

Miks tragediczny, pod tym kątem w tym kawałku nic ze sobą nie współgra... kick za słaby w porównaniu do reszty, basu w ogóle nie słychać, gdzieś się gubi... aranż chaotyczny, dzwięki słabe...
2/10 :)

pozdro.


RE: ConKi - Realise (Original mix) - Mantcore - 17.02.2013

Ewidentnie kick za slaby. Brakuje mi tez energii w tym kawalku. Bass tez gdzies w tle niewyrazny.


RE: ConKi - Realise (Original mix) - RaNi/Works - 17.02.2013

Miks i aranż zdeka skopany... Praktycznie nie ma co oceniać bo melo takie zresztą sobie... Mało mocy... Brak jakiegokolwiek klimatu... Niestety ten kawałek ci się nie udał.


RE: ConKi - Realise (Original mix) - ConKi - 17.02.2013

O widze,że nikomu się tu nie podoba,no trudno...ważne że mi się podoba....ale oczywiście wszytkie błędy biorę do siebie :]


RE: ConKi - Realise (Original mix) - Yes I Am - 17.02.2013

Techniczna strona utworu to tragedia na całej linii. Nic nie trzyma się kupy. Sidechain opóźniony, perkusja stłumiona, instrumenty z resztą też. Płaskość utworu powala i błaga mnie abym już skończył słuchać.
Źle dobrane głośności wszystkiego. Monotonia, melodyjnie też nie wciąga. Za dużo snare rollów i zapętleń.

Musisz ogarnąć wszystko na eq, kompresja też się kłania. Nie chce mi się pisać dokładnie co i jak bo i tak musisz ogarnąć forumowe tutoriale na ten temat (a gdybym zaczął wypisywać to powstałby kolejny)


RE: ConKi - Realise (Original mix) - devil's infection - 18.02.2013

zastanawia mnie czy to twój 2 utwór na forum czy w ogóle jak w ogóle to daj se czasu trochę ogarnij tutoriale itd. mi moje "gówno" na poczatku tez się podobało...


RE: ConKi - Realise (Original mix) - Audionectic - 20.02.2013

"Wazne ze mi sie podoba"... Wyobraz sobie pisarza,ktorego powiesci podobaja sie tylko jemu?:) daj spokoj

Wazne ze zdobywasz doswiadczenie.Krytyka niestety moze Cie zniszczyc (jesli jestes zadufanym gogusiem,a mamusia podciera nadal dupke :) Moze rowniez wyniesc Cie na nowy poziom,tylko potrzebujesz pokory nieco i samozaparcia.Rowniez nauka nie pojdzie szybciej,jak bedziesz zaciskal zęby i obiecywal sobie jak to sie rozprawisz z komentatorami przy nastepnym walku ;)
Zrob to dla siebie.Zaplanuj utworek w kazdym detalu.Przeanalizuj swoje hity "uchem realizatora" czerp inspiracje zewszad.Otworz sie. (jesli potrafisz)
Sam z FL-em rzezbie jakos ...cztery wiosny z hakiem chyba.I to nie dzien w dzien.Wtedy kiedy czuje ze musze:)Wtedy najlepsze rzeczy wychodza.Dla zabicia czasu to wole posluchac muzy lub odstrzelic paru typow w FPSie jakims dobrym ;)
Pzdr


RE: ConKi - Realise (Original mix) - Neshlo - 21.02.2013

dokładnie tak jak kolega wyżej napisał, nie ma sensu się z tym spieszyć produkcja to długotrwały proces nauki. Krytyka tylko ci pomoże jeżeli nie jesteś osobą otwartą na krytyke i boli cię do co ludzie piszą to po prostu nie nadajesz się do tego biznesu bo na każdym kroku ludzie będą chcieli cię rozjebać o ścianę :) co do tracka jest chujowo ale stabilnie przesłuchałem całe więc na prawdę nie jest źle bo dużo kawałków wyłączałem po przesłuchaniu pierwszego patternu :D pozdrawiam cię serdecznie i życzę ci cierpliwości oraz mobilizacji do dalszej pracy!


RE: ConKi - Realise (Original mix) - ConKi - 21.02.2013

Nie no spoko,powiem tak na krytyke jest otwarty bardzo,ale jeśli ktoś mówi że wszytko jest do dupy to to jest dlamnie bezsensu.Może utwór nie jest perfekcyjny,brakuje sporo(choć czas spędzony nad projektem to 50h + dużo przemysleń itp) no ale wydawał mi się całkiem niezły i to chyba nie tylko mi,zapraszam na mój kanał na yutube. Mimo wszytko duże dzięki za rady i krytyke :) Pozdrawiam.


RE: ConKi - Realise (Original mix) - Simonus - 26.02.2013

50+ godzin to dużo jak na utwór elektroniczny. Powiedziałbym, że przesadnie dużo wtedy się właśnie można przekombinować.


RE: ConKi - Realise (Original mix) - Revnotes - 1.03.2013

Kompozycyjnie mogło by ujść, ale aranżacja jest słaba, bardzo nietypowa i technicznie track leży.
Bardzo dużo tekstu i czasu trzeba by opisać popełnione błędy, więc po prostu doradzam zmiksować to raz jeszcze.


RE: ConKi - Realise (Original mix) - BloueBart - 7.03.2013

Mi się podoba, znaczy jest kilka niezgrań ale reszta ok : D daję 8/10


RE: ConKi - Realise (Original mix) - kazuya de jong* - 8.03.2013

może być chociaż coś bym poprawił, ale to musiałbym przesłuchać kilka razy


RE: ConKi - Realise (Original mix) - 2to2 - 9.03.2013

Coś w trawie piszcz ale nie wkręca mnie , za mało rozbudowana melodia i raczej o minute za długi.


RE: ConKi - Realise (Original mix) - Mich - 7.04.2013

Nie no wszytko do dupy nie jest. Melodia dla mnie jest spoko. Zdecydowanie brakuje basów. Stopa także słaba. Te przejścia mi się nie podobają. Ale to jest dopiero 2 utwór, więc nie zrażaj się. Powodzenia!