MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
AMBIENT Robert Prime- The Life - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: AMBIENT Robert Prime- The Life (/temat-ambient-robert-prime-the-life)



Robert Prime- The Life - robert prime - 19.02.2013

Artysta: Robert Prime
Tytuł: The Life
Gatunek: Ambient
[Obrazek: thelifeorginal.jpg]

[video=youtube]www.youtube.com/watch?v=76K1CCHh0Ck[/video]
https://www.youtube.com/watch?v=76K1CCHh0Ck
Polecam w HD !



Jest to pierszy song z nadchodzącego EP odemnie "The Life"
Prosze o opinie szczególnie na temat techniki,co ewentualnie poprawić.Nad tym aspektem ostatnio pracuje.Pozdrawiam


RE: Robert Prime- The Life - hipotensja - 19.02.2013

No super przestrzeń na początku, doskonałe pady. Jednak po trzech minutach muszę stwierdzić, że do momentu wejścia plucka powinieneś skrócić numer o jedną minutę, bo jest nudno i kusi żeby przewinąć, jedynie chłodny astralny klimat trzyma.
Wjazd perki z filtra super, ale jak już wchodzi na ful, to przyznam, że choć ładny kick, to wolałbym lepiej słyszeć. Snare mi tu nie pasuje, za dużo niskich ma i jest deczko za długi.
Ciekawa aranżacja, budowa ABA, w części B za mało się dzieje, brakuje przeszkadzajek, choćby w formie dodatków perkusyjnych, albo kwadratowego leada na średnich gamach.
Outro smaczne.

Oczywiście ja sobie piszę co mi tam nie gra, ale nie znaczy to, że kawałek jest zły, bo podoba mi się i chętnie przytuliłbym na dysk. Idealny do puszczenia sobie wieczorkiem przy czytaniu książki :)


RE: Robert Prime- The Life - robert prime - 20.02.2013

Dzięki za opinie hipotensja ! postaram się wziąść rady do serca ;) Pozdro


RE: Robert Prime- The Life - monorail - 20.02.2013

W połowie kawałka, aż mnie korciło żeby kliknąć dalej, moim zdaniem zdecydowanie zbyt długie to 'budowanie emocji' bynajmniej o połowę. W 4:11 widzi mi się już inny temat, z urozmaiconymi przeszkadzajkami perkusyjnymi i bitem jako 'upust emocji', następnie outro. Była by bajeczka wtedy. Gdyby nie to przeciągnięcie było by super. Aczkolwiek technicznie bardzo fajnie, fajnie wykorzystana panorama. Dobry kawałek, moje klimaty, ale jednak nie ma tego 'łaaaaał' : )


RE: Robert Prime- The Life - Amomus - 21.02.2013

Ale to jest zarąbiste! Fantastyczne, animacje zapierają dech w HD. :)


RE: Robert Prime- The Life - Alex fat - 23.02.2013

Ja powiem tylko tyle Ge nia lne !!! . muza plus obrazy , odjazd , gratulacje ;) Pozdrawiam


RE: Robert Prime- The Life - Wizojo - 25.02.2013

Hipnotyzujący klimat :) niestety potem jest troche zbyt monotonnie, ale i tak jest ok :] Ten beat w utworze brzmi genialnie!!


RE: Robert Prime- The Life - Astral Plane - 5.03.2013

oh, astralne klimaty (patrz moja nazwa)
miło
Kawałek zaczyna się przyjemnie, niczym w tle do jakiegoś programu dokumentalnego o kosmosie, lecz na ten czas nie spodziewałem się jakiegoś esktra kawałka. Potem zmieniam zdanie, gdy wchodzi kick i te "piszczące" dźwięki to już w ogóle strzał w 10, w tle gra coś masywniejszego, co daje niezły astralny efekt hehe. Perkusja wchodząca na filtrze super, ale mogłeś się pobawić tymi piszczałkami z ładną melodią, przepuścić przez jakiś efekt, może coś z delayem, czy lekkie dist. to już zależy od gustu, ale robiło się trochę trance'owo :P Lecz widać, że wiesz co komponowałeś :). Utrzymałeś to w nieziemskim klimacie, ten kawałek zdecydowanie wygrywa to co zobaczyłem w tym dziale ostatnio.
Piątka
ah... i te animacje, odleciałem


RE: Robert Prime- The Life - Lubie To - 5.03.2013

arcydzieło :D 10/10
już sobie pobrałem


RE: Robert Prime- The Life - robert prime - 5.03.2013

Astral Plane- obiecuje że przy następnym kawałku bardziej dobracuje utwór pod względem technicznym czyli jak piszesz przepuszczać dźwięki przez różne efekty ;) Wiem że nad tym muszę pracować i się poprawie ;) Wielkie, naprawde wielkie dzięki wszystkim za te pozytywne opinie ! Podnoszą na duchu i motywują ! Pozdrawiam