MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRO Showtek - Electronic Stereophonic (Nathaniel White Electro MASH-UP) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRO Showtek - Electronic Stereophonic (Nathaniel White Electro MASH-UP) (/temat-electro-showtek-electronic-stereophonic-nathaniel-white-electro-mash-up)



Showtek - Electronic Stereophonic (Nathaniel White Electro MASH-UP) - Neshlo - 8.03.2013



mały preview, myślę ze skończę pod koniec tygodnia.


Mam nadzieje że hardstylowcy mnie nie zjedzą za to że zremixowałem hardstyle ;*


Znów zły dział, moderatorzy przepraszam za moją głupotę ;c


RE: Showtek - Electronic Stereophonic (Nathaniel White Electro MASH-UP) - The Timbrer - 8.03.2013

Sorry ale to jest jeden z najlepszych utworów Showtek'ów. Moim zdaniem profanacja utworu. I choćby nie wiem jak dobrze było to wykonane nie przyjmę tego nigdy. Do tego czuć że wszystko gra za wolno i nie ma mocy takiej jaką zdecydowanie miał oryginał. I radzę wszystkim dookoła nie remixować HSowych utworów dlatego że to po prostu nie wychodzi. Oryginał zawsze będzie miał więcej mocy. Wokal słychać że nie jest przystosowany i jest timestretchowany przez co dużo to wszystko traci do tego fatalnie brzmi moment 2:10. Drop powinien mieć moc a nie..


RE: Showtek - Electronic Stereophonic (Nathaniel White Electro MASH-UP) - Neshlo - 8.03.2013

tak myślałem że hardstylowcy się wkurwią :D


RE: Showtek - Electronic Stereophonic (Nathaniel White Electro MASH-UP) - Sebulka - 8.03.2013

Nie jestem hardstylowcem ale stwierdzam iż to jest ch*jowe , ten drop wgl nie pasuje , za słaby jak na taki wokal który też jest momentami nie dopasowany ;).


RE: Showtek - Electronic Stereophonic (Nathaniel White Electro MASH-UP) - RDZK - 8.03.2013

to jeden z tych numerow, ktory jezeli chodzi o hs, ma zajebiste pie*dolniecie. jedna z moich ulubionych pozycji, czesto do niej wracam. I ci powiem, ze ta wersja mi siada, ale wyczuwam brak mocy w dropie tak jak wspomnial Timb. Przyczyna to brak jakiegokolwiek bassline'u. jak uzupelnisz ten element to masz ladny klubowy bangerek na swoim koncie. Nie jeden parkiet by to roz*ebalo.
Wracajac do bassline'u. Jest to kawalek hs'owy i dobrze byloby pokusic sie o mocny bass. Cos na styl numerku Will Sparks- Ah yeah, czy jakos tak. Wzmocnilbym tez kick. Ale to sa juz kwestie indywidualne, ktore sam musisz przemyslec. Linia basowa to jak dla mnie obowiazek jezeli chce sie rozwalic system. To mi systemu nie rozwalilo, ale jest to preview, wiec poczekamy co sie wydarzy pod koniec tygodnia, jak napisales i czy ten system mi ten tjun zniszczy. Jak narazie obrales dobra droge. Fajnie, ze ktos rusza takie numery.


RE: Showtek - Electronic Stereophonic (Nathaniel White Electro MASH-UP) - Neshlo - 8.03.2013

już jest dużo zmienione, wiadome że spotkam się z krytyką bo jestem w kulturze hsowej już ładnych parę lat i też mnie irytowało robienie tego typu remixów, experymentować można nic z tym kawałkiem nie zrobię po prostu będzie do ściągnięcia za free dla osób którym przypadnie do gustu dziękuje za poradę RDZK. Pozdro :)


RE: Showtek - Electronic Stereophonic (Nathaniel White Electro MASH-UP) - RaNi/Works - 8.03.2013

Powiem... Że pare lat temu twoje produkcje były o niebo lepsze... Nie warto remixować wg. Mnie.
Stwórz coś własnego lepiej...
Co do utworu to już mnie poprzedzono.


RE: Showtek - Electronic Stereophonic (Nathaniel White Electro MASH-UP) - Neshlo - 9.03.2013

Dziękuje Gspee pozdro! :) ale tak jak mówiłem to jest tylko i wyłącznie experyment, wyczuwam w tym kawałku showteków coś z właśnie electro hałsu i chciałem zrobić rmx według swojego miemania, dziękuje za opinie. :)