MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP Vision - Are you ready (+4) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP Vision - Are you ready (+4) (/temat-dubstep-vision-are-you-ready-4)



Vision - Are you ready (+4) - Vision - 14.03.2013

Zapraszam do sluchania oraz komentowania :) .


Moja pierwsza produkcja dubstepowa.

Vision - Are You Ready



Billions Stupid Things - Faces (Vision Remix)



Vision - Chillin



Vision - We Are



Najnowsza produkcja
Vision - Come On





RE: Vision - Are you ready (+4) - djhaxim - 14.03.2013

Ogólnie ładnie , trochę fałszu w niektórych momentach ale wyrobisz sobie to myślę ;). Do gustu przypadł mi ostatni kawałek ;) , reszta to troszkę wzór na skrillexie i myślę że poprawa mixu dała by super efekty ;). Zastanawiam się z jakiej paczki presetków korzystasz bo niektórych bassów nie powstydził by się Doctor P ;), może sam kręcisz xD ciekawe ^^

Za całość :

Pomysłowość : 9/10
Wykonanie : 7/10

Pozdro ;) dobrze ciśniesz xD


RE: Vision - Are you ready (+4) - hipotensja - 14.03.2013

Faktycznie trochę skrillexem podlatuje, ale generalnie jest ok. Nie będę tutaj analizował wszystkich kawałków, powiem tylko, że brakuje Ci jeszcze doświadczenia, ale masz spory potencjał, więc będzie tylko lepiej wraz z przyjętą na klatę krytyką z pod palców tych bardziej doświadczonych :)
Najbardziej muzycznie przypadł mi do gustu pierwszy kawałek, chociaż technika jeszcze na poziomie początkującym, że tak powiem, to da się słuchać.
Remix "Faces" nie wnosi nic nowego do numeru, nudny ;]


RE: Vision - Are you ready (+4) - Abaddon - 16.03.2013

Niestety jeśli chodzi o styl utworów, to nie są to kompletnie moje klimaty. Zdecydowanie bardziej wolę głębsze basy, przy których czuje się jakby zaraz moje własne głośniki miały mnie pożreć. Brzmienie jest czyste, nie ma przesterów, ogólnie słychać wszystko dobrze, a cała reszta to już kwestia gustu. ;)
Pozdrawiam.


RE: Vision - Are you ready (+4) - CametrixDubstep - 16.03.2013

mi się spodobał chilloutowy kawałek :D ale mam pewne zastrzeżenia co do remixu "Faces", słychać z poczatku miejsca w którym była oryginalna perka i jest tam trochę fałszu ;/ ale ogólnie jest nieźle, życzę powodzenia :)


RE: Vision - Are you ready (+4) - brainfreezer - 27.03.2013

Jedyny kawałek, który mi osobiście pasuje to "Faces (Vision Remix)"
Dlaczego? Bo nie słychać aż tak bardzo tego skrillex-owego wpływu, którego nie da się już wytrzymać.
Produkcyjnie "Faces" kojarzy mi się z MtEden- to ogromny komplement ;)
Technicznie ogólnie spoko! Więcej muzyki ;)
Pozdrawiam!!


RE: Vision - Are you ready (+4) - Sebastian K - 7.04.2013

Mnie podobnie jak djhaxim podoba się ostatni kawałek podobny tego co zrobili razem skrillex i damian M - ogólnie nawiązuje do skrillexa. Poza tym kawałek we are to naprawdę moje klimaty. A za remixami nie przepadam wiec nie słuchalem uważnie.