MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PSY Stiopa- Time To Dream - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PSY Stiopa- Time To Dream (/temat-psychedelic-stiopa-time-to-dream)



Stiopa- Time To Dream - Stiopa - 20.03.2013

Siema. Miałem robić dnb, ale coś mnie jednak ku trance ciągnie. Tym razem klimaty psy, te które najbardziej lubię.
Pozdrawiam.



A tu yt, pierwszy moj trak na tej stronie :P





RE: Stiopa- Time To Dream - Simonus - 20.03.2013

No niezle dużo zmiennych. Osobiście podoba mi sie tak fajnie fragment po 1:40 co rusza tak psytransowo troszkę. :) Ale track na duży plus ;)


RE: Stiopa- Time To Dream - cinekkk1 - 21.03.2013

1:45 fajne wejście dropu w intrze. Kawałek naprawdę ciekawie się rozwija, co chwila wprowadzane nowe elementy, nowe motywy, że aż nie sposób nad tym nadążyć. Klimat bardzo fajny, bardzo psychodeliczny, fani tego gatunku na pewno dobrze by przjęli ten kawałek :).


RE: Stiopa- Time To Dream - Afterthought - 22.03.2013

Bardzo przyjemny wkrecajacy traczek, nie przepadam na psy/goa ale klimat potrafisz zrobic piekny ^^ Te atmosferyczne pociete kobiece voxy, cos pieknego Heart Nuta ma to cos, gratuluje pomyslu i czekam na kolejne rownie dobre utworki, pozdrawiam :)


RE: Stiopa- Time To Dream - T-Sted - 22.03.2013

Jak pisałem przy demie, klimat świetny. Fajnie pociągnąłeś to po 4:35 - ten moment bardzo się przydał - nadał tajemniczości całemu utworowi. Ogólnie wszystko bardzo fajnie się rozwija. Do techniki zastrzeżeń nie mam żadnych. Widzę że download dostępny, więc sobie pobiorę, bo chętnie wrócę do tego kawałka w przyszłości :). Pozdrawiam.


RE: Stiopa- Time To Dream - FL FAN - 22.03.2013

Ciekawe wejście, rozwinięcie, efektowna dynamika, klimat po prostu porywa. Technicznie to tak samo jak pisał T-Sted -
nie mam uwag, gdyż jest to bardzo eleganckie i czyste wykonanie. Świetna realizacja i prowadzenie motywów. Wczoraj słuchałem i dziś znów wróciłem aby znów się przysłuchać i mimo 8 minut nie ma tu ani chwili w której słuchacz odczuwałby pustkę czy jakiś brak - wręcz przeciwnie, a to co się dzieje na przełomie 5 minuty było strzałem w 10! Gratuluję!



RE: Stiopa- Time To Dream - Peter O'ski - 23.03.2013

Jestem pod wrażeniem dźwięków jakie udało Ci się wykręcić. Ich różnorodność dodaje smaczku, a dodatkowo wciąga do końca ;) Voxy są idealnie dopasowane do klimatu, który czuć od samego początku.

Myślę, że break (na starcie) można by bardziej urozmaicić. Ale może takie było założenie.

Tajemniczość, różnorodność, pomysł, acidy - super. Na razie najlepszy kawałek jaki od Ciebie słyszałem - oby tak dalej, nie spocznij na laurach ;)


RE: Stiopa- Time To Dream - Alex fat - 25.03.2013

Utwor przesluchalem caly , i musze ci powiedzieć ze to jest rasowy psy trans , który uwielbim. :). Gratulacje bo wyszlo profesjonalnie . :) Pozdrawiam


RE: Stiopa- Time To Dream - Stiopa - 26.03.2013

Dzieki wszystkim za pozytywne komentarze, mysle, ze jeszcze cos w tym klimacie ode mnie uslyszycie i mam nadzieje, ze rowniez sie Wam spodoba.
Pozdrawiam.


RE: Stiopa- Time To Dream - BioMechanic - 27.03.2013

Stiopa w dziale trance. . .i do tego psy > .ciekawe . . .lubie ten gatunek. .. . przeniesienie w czasie do podstawowki.. ..

poki co podoba mi sie. .. te jęki super. .. i fajny sampel z tym gadaniem!! .
kawalek przed 6 minutą to wejscie mogloby sie przerodzic w jakis psychedeliczny 'świderek' .. . taka kumulację przestrzeni ;] >

odnajdujesz sie w roznych klimatach,. ciekawe jaki bedzie ten dnb Twojego autorstwa . <><>


RE: Stiopa- Time To Dream - pika - 4.04.2013

nie slucham takiej muzy ale lubie kawalki z dobra aranzacja ;) ten jak najbardizej do takich nalezy :) wkreca sie ładnie :) nie ma monotonni i wszystko tworzy całosci ladnie sie domyka :) big up


RE: Stiopa- Time To Dream - Dj Złodziej - 5.04.2013

Ogólnie nie mój stajl ale jestem pełen podziwu. Kiedyś sam chciałem trochę PSY pomiksować ale dałem sobie spokój... Z utworzeniem tego było by jeszcze gorzej. Jak słuchacz z tego miejsca śmiało mogę napisać że nie dosłyszałem niczego co by mi przeszkadzało lub było nieodpowiednim miejscu... Więc utwót technicznie celująco. Na mój gust nie zwracaj uwagi.


RE: Stiopa- Time To Dream - hipotensja - 10.04.2013

Lubię psy, kiedyś słuchałem sporo, ale jakoś sam nie mogę nic zrobić nigdy :D

No powiem Ci, że kawał dobrego psy tutaj mamy, super aranżacja, zero nudy i arcyciekawe wstawki. Od 1:29 przegiąłeś z tym synthem w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu - super.
Ale wychwyciłem parę rzeczy: kick ma za mało reso, bas jest za cicho i ma za mało mięsa, a to on wraz z kikiem powinny ułatwiać wejście w psychoklimat tworzony przez resztę :P
Niemniej jednak zajebisty numer :)