MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Condi - Still Believe - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Condi - Still Believe (/temat-house-condi-still-believe)

Strony: 1 2


Condi - Still Believe - Condi - 21.03.2013

Kawałek o ogromnym znaczeniu dla mnie. Stworzony po jednym z trudniejszych okresów w moim życiu. Dziękuję tym którzy odsłuchają.




RE: Condi - Still Believe - piral - 21.03.2013

Długo właśnie nie wrzucałeś nic. Ten track ma to coś w sobie. Lubię ten oldschoolowy feeling, takiego house'u mi brakuje!


RE: Condi - Still Believe - Revnotes - 21.03.2013

Klasycznie i zgrabnie, przyjemny, oldschoolowy klimat.
Postarałeś się też o trochę nowości z tym pociętym build up'em.
"So sad", czasem warto by było to na coś zamienić, choć rozumiem skąd się wzięło.


RE: Condi - Still Believe - folley - 21.03.2013

Podoba mi się snare w breaku ;)


RE: Condi - Still Believe - Marduk - 21.03.2013

Swietny traczek, przejscie z takimi jakby tomami czy snarami z hh mi nie pasuje. Sciagnal bym z checia, czemu downloadu nie ma ?:)


RE: Condi - Still Believe - Condi - 22.03.2013

Jeśli będzie większe zainteresowanie kawałkiem to i download będzie.


RE: Condi - Still Believe - Herman - 22.03.2013

e no fajny hałsik jest :D stopa bardzo fajnie uderza, głębia super ;) aranżacyjnie tez ciekawie, ostatnio często w galerii takie traczki można usłyszeć ;)


RE: Condi - Still Believe - Condi - 22.03.2013

Zgadza się Herman, kilku ludzi już mi mówiło, że kawałek świetnie nadawałby się do sieciówek takich jak Cropp czy House:)


RE: Condi - Still Believe - mysterieux - 25.03.2013

Kick i bas mało dynamiczny ale zajebisty utwór brawo ;) i napisz jak ojcu co z sampli a co z twojej głowy ...... w ogóle co jest tu Twoje jestem ciekaw ;)


RE: Condi - Still Believe - Audionectic - 26.03.2013

przyjemny,lajtowy housik.Uderzalbym do tych sieciowek


RE: Condi - Still Believe - Condi - 27.03.2013

Może jakieś małe best of?:) Lud popiera.


RE: Condi - Still Believe - 2to2 - 27.03.2013

Podoba mi się i czuje pozytywną wibracje mimo że to jest takie "So sad.." :). Pzdr


RE: Condi - Still Believe - lorack - 28.03.2013

Jest rzeczywiście old schoolowy wibe, lubię takie kawałki. Też jestem ciekaw oryginlanego nagrania, może podrzucisz jakiś link? Jest głębia, drumy old schoolowe. A teraz co mi nie pasuje;P Jeżeli celowałbym w oldschoolowy wibe to trochę bardziej ascetycznie podszedłbym do aranżu, bez fajerwerków w przejściach, żeby to bardziej płynęło. Dwa to przesłanie w wokalu nijak się ma do energii utworu. Wyszedł Ci raczej "So Fresh" :) i jak na moje uszy trochę za dużo informacji w górnym paśmie.
Ogólnie produkcja na poziomie, mi się jeszcze nie udało zrobić czegoś z taką energią. Pozdro!


RE: Condi - Still Believe - jerzymorys - 28.03.2013

Stopka ładnie buja :)


RE: Condi - Still Believe - mysterieux - 29.03.2013

(28.03.2013, 16:43)lorack napisał(a): Jest rzeczywiście old schoolowy wibe, lubię takie kawałki. Też jestem ciekaw oryginlanego nagrania, może podrzucisz jakiś link? Jest głębia, drumy old schoolowe. A teraz co mi nie pasuje;P Jeżeli celowałbym w oldschoolowy wibe to trochę bardziej ascetycznie podszedłbym do aranżu, bez fajerwerków w przejściach, żeby to bardziej płynęło. Dwa to przesłanie w wokalu nijak się ma do energii utworu. Wyszedł Ci raczej "So Fresh" :) i jak na moje uszy trochę za dużo informacji w górnym paśmie.
Ogólnie produkcja na poziomie, mi się jeszcze nie udało zrobić czegoś z taką energią. Pozdro!

I jak to się ma do mojej opinij że kolega ma lekki problem z niskimi częstotliwościami i jakimi informacjami w górnym pasmie :D


RE: Condi - Still Believe - Ropson - 4.04.2013

so so so nice :]

wpadl mi w ucho i sobie go zabieram!


RE: Condi - Still Believe - Sebastian K - 7.04.2013

Nie życzę Ci więcej trudnych okresów w życiu, ale ten beacik chyba był tego wart. Łatwo przyswajalna nutka, szybko wpada w ucho. Snare ja preferuje mocniejszy, ale zbyt dużo się obłsuchałem innych gatunków. Ogólnie naprawdę fajnie.


RE: Condi - Still Believe - RaNi/Works - 7.04.2013

Ten taki klasyczny styl... To jest to! Wkońcu wróciłeś, brakowało mi twojej twórczości... Dosłownie.


RE: Condi - Still Believe - Condi - 9.04.2013

O kurde Rivel! Miło mi, to chyba najlepsze co mogłem usłyszeć. Naprawdę bardzo, bardzo mi miło. Dzięki!


RE: Condi - Still Believe - FL FAN - 12.04.2013

Jest w nagraniu coś z muzyki funk, słuchałem już dawno ale chciałem teraz przyznać, że wyszło świetnie, lekkie retro, w takim stylu nie jest łatwo wykreować, aby wszystko było stylowym przyciągającym słuchacza brzmieniem. W każdym razie świetne efekty, wspaniała muzyka więc gratuluję pomysłu, realizacji i życzę już tylko dobrych momentów w życiu!