MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Simon Moon - Eivissa Ibiza (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Simon Moon - Eivissa Ibiza (Original Mix) (/temat-trance-simon-moon-eivissa-ibiza-original-mix)



Simon Moon - Eivissa Ibiza (Original Mix) - Simon Moon - 22.03.2013

Gift For Fans




RE: Simon Moon - Eivissa Ibiza (Original Mix)[Gift For Fans] - JaraLuca - 22.03.2013

Witam.
w 0:42sekundzie aż się prosi ten kawałek o jakis drobny Fx . Ogólnie strasznie szumi ten bass nie wiem co z nim nie tak..Chyba ze z moimi słuchawkami i głosnikami coś nie tak. Jak jest ten uplift od 3:31 zaczyna się bardzo hardcorowo w odniesieniu do całego kawałka ktory jest lajtowy no i po tym uplifcie wg mnie zbyt szybko wchodzi bit. Przeciągnał bym to troszeczke żeby miało smaczek. Ogólnie nuta spoko,choć mnie nie porwała.
To jest tylko moja opinia :)
Pozdrawiam


RE: Simon Moon - Eivissa Ibiza (Original Mix)[Gift For Fans] - Stiopa - 22.03.2013

No bass zdecydownie dupa. Jak na moje ucho to za dużo częstotliwości ponad 1000 Hz :/ chyba i strasznie pierdzi góra bassu. Albo po prostu źle dobrane brzmiienie. Tak czy siak trochę przytłoczony utwór, brak dla mnie energii jakiś zwrotów, no i góry więcej powietrza.
Pozdrawiam.


RE: Simon Moon - Eivissa Ibiza (Original Mix)[Gift For Fans] - cinekkk1 - 22.03.2013

Moim zdaniem z kolei, jeśli chodzi o dół to jest masywnie, i jest moc. Może faktycznie dołu jest trochę za dużo w porównaniu z górą i środkiem, ale za to nikt nie powie, że za słaby dół. Co do motywu, to średni, ani mnie powalił na kolana ani też nie zniechęcił.


RE: Simon Moon - Eivissa Ibiza (Original Mix)[Gift For Fans] - Afterthought - 22.03.2013

Tak jak koledzy wyzej napisali bass nie zbyt ciekawy, technika u ciebie kuleje dosc tak :P Melodycznie tez niewiele lepiej.. Popracuj nad stylem bo nie jest zbyt ciekawie, pusto i bez emocji. Nie podeszlo. Pozdrawiam


RE: Simon Moon - Eivissa Ibiza (Original Mix)[Gift For Fans] - SecretRank - 22.03.2013

Mix kuleje, calosc nie gra solidnie.Chcialbym cos napisac, ale no nie wiem :P

Zastanawia mnie dlaczego na pewnym forum masz range producenta jak mix kuleje jak cholera, falsze wystepuja..


RE: Simon Moon - Eivissa Ibiza (Original Mix)[Gift For Fans] - Simon Moon - 22.03.2013

Mix kuleje bo to stary utwór a dlaczego mam range na jednym forum hmm moze dlatego ze zasługuje w końcu to inni producenci wybieraja więc pozdro


RE: Simon Moon - Eivissa Ibiza (Original Mix)[Gift For Fans] - T-Sted - 23.03.2013

Brakuje powietrza zdecydowanie, wszystko jakby przytłumione. Głębi nie ma, melodia taka sobie. Mnie nie ruszyło. Pozdrawiam.


RE: Simon Moon - Eivissa Ibiza (Original Mix)[Gift For Fans] - Aitra - 24.03.2013

Jakim cudem masz range na *pewnym forum* ? Nie miej mnie tego za złe ale sluchajac Twoich umiejetnosci to jest fatalnie , ten rollokick ucina Ci cala kompreche, duszno jakos bez wyrazu ... Pozdrawiam


RE: Simon Moon - Eivissa Ibiza (Original Mix)[Gift For Fans] - RaNi/Works - 24.03.2013

Pomysł nawet fajny... Ale względy techniczne jednak zostawę. Ćwicz...


RE: Simon Moon - Eivissa Ibiza (Original Mix)[Gift For Fans] - Simon Moon - 24.03.2013

(24.03.2013, 11:30)Aitra napisał(a): Jakim cudem masz range na for-klubnejszyn ? Nie miej mnie tego za złe ale sluchajac Twoich umiejetnosci to jest fatalnie , ten rollokick ucina Ci cala kompreche, duszno jakos bez wyrazu ... Pozdrawiam

A mam pytanie ty oceniasz wszystkie moje kawałki czy tylko ten jeden mówiąc jakim cudem mam rangę ?? Bo wiesz ja sam sobie nie dałem tej rangi tylko oceniali inni producenci jak np Mike Van Fabio, Mario Ayuda czy Sublevel wszystkich nie będę wymieniać więc miej do nich pretensje hehe :P


RE: Simon Moon - Eivissa Ibiza (Original Mix)[Gift For Fans] - artur.ch - 24.03.2013

Nudne jak flaki z olejem. Technicznie bez komentarza, dużo nauki jeszcze przed Tobą. Słaby ten gift, fani będą zawiedzieni :)


RE: Simon Moon - Eivissa Ibiza (Original Mix)[Gift For Fans] - Castiel - 24.03.2013

(22.03.2013, 23:04)Simon Moon napisał(a): Mix kuleje bo to stary utwór a dlaczego mam range na jednym forum hmm moze dlatego ze zasługuje w końcu to inni producenci wybieraja więc pozdro

Napisał że to stary utwór jego jest więc nie róbcie spiny pod tematem ;) Po drugim nazwijmy to dropem :P jest kompletny chaos dźwięki mieszaja się z bitem i w dodatku fałszują.

Następnym razem Simon jak będziesz dodawał kolejną swoja produkcje to pisz opis do niej bo widzisz co się wtedy dzieje jak nutka stoi sama w wątku ;)


RE: Simon Moon - Eivissa Ibiza (Original Mix)[Gift For Fans] - Simon Moon - 25.03.2013

(24.03.2013, 22:18)Castiel napisał(a):
(22.03.2013, 23:04)Simon Moon napisał(a): Mix kuleje bo to stary utwór a dlaczego mam range na jednym forum hmm moze dlatego ze zasługuje w końcu to inni producenci wybieraja więc pozdro

Napisał że to stary utwór jego jest więc nie róbcie spiny pod tematem ;) Po drugim nazwijmy to dropem :P jest kompletny chaos dźwięki mieszaja się z bitem i w dodatku fałszują.

Następnym razem Simon jak będziesz dodawał kolejną swoja produkcje to pisz opis do niej bo widzisz co się wtedy dzieje jak nutka stoi sama w wątku ;)

No teraz będę pisał opis bo wszyscy oceniają producenta po jednej nucie jak widać ale spoko trzeba być przygotowany na krytykę:) hehe


RE: Simon Moon - Eivissa Ibiza (Original Mix)[Gift For Fans] - Geo - 25.03.2013

(25.03.2013, 10:13)Simon Moon napisał(a):
(24.03.2013, 22:18)Castiel napisał(a):
(22.03.2013, 23:04)Simon Moon napisał(a): Mix kuleje bo to stary utwór a dlaczego mam range na jednym forum hmm moze dlatego ze zasługuje w końcu to inni producenci wybieraja więc pozdro

Napisał że to stary utwór jego jest więc nie róbcie spiny pod tematem ;) Po drugim nazwijmy to dropem :P jest kompletny chaos dźwięki mieszaja się z bitem i w dodatku fałszują.

Następnym razem Simon jak będziesz dodawał kolejną swoja produkcje to pisz opis do niej bo widzisz co się wtedy dzieje jak nutka stoi sama w wątku ;)

No teraz będę pisał opis bo wszyscy oceniają producenta po jednej nucie jak widać ale spoko trzeba być przygotowany na krytykę:) hehe



Kogoś zdeka popierdoliło skoro na jednym z najbardziej szanowanych muzycznych forów dali ci range, albo z litości bo starałeś się o nią dość długo albo nie mają słuchu :), znam kilkunastu producentów z o wiele większym skillem ale u nich przeważa skromność.Tu nie jest opinia tylko o jednym kawałku bo według mnie masz mix skopany w każdym tracku, po prostu brakuje ci techniki i wiedzy, nie mam nic do ciebie ale producentem dobrym nie jesteś.