MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Herman - Looking For Paradise (preview) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Herman - Looking For Paradise (preview) (/temat-herman-looking-for-paradise-preview)



Herman - Looking For Paradise (preview) - Herman - 22.03.2013

Zupełnie inna koncepcja <gwizdze> Tytuł by Yes I Am ;)




RE: Herman - Looking For Paradise (preview) - FL FAN - 22.03.2013

No robi wrażenie, tym bardziej, że miałem okazję wysłuchać jeszcze wersji będącej w przygotowaniu i czuję różnicę.
Ładna, rozprowadzona z wyważeniem dynamika. Przyjemne leady, synthy i melodia oczywiście. Efektowne nagranie.



RE: Herman - Looking For Paradise (preview) - Castiel - 22.03.2013

Podoba mi sie ta melodie przyjemna jest klimat też bardzo fajny ;) hm Ciekawe czy będzie pełna wersja ? :D


RE: Herman - Looking For Paradise (preview) - pika - 22.03.2013

kurde bardzo dobre synthy, w czym robiles?


RE: Herman - Looking For Paradise (preview) - Herman - 22.03.2013

Synthy na Sylenth1, pro53 i sytrus ;) bedzie pełna wersja z downloadem nawet xd


RE: Herman - Looking For Paradise (preview) - The Timbrer - 22.03.2013

Fajnie w dole ale czuję pustkę delikatnie. Ten squarowy dźwięk fajny ale jakoś słuchając go czuję jakby był delikatnie osamotniony te dźwięki w tle są OK ale chyba za bardzo chciałeś wyeksponować tego syntha przez co gdzieś mi to tło ucieka.
Kick mi się podoba fajnie dograny. Basik OK. Ogółem fajnie ale parę rzeczy do dopracowania i czekam na fulla zobaczymy jak Ci całość wyjdzie l)


RE: Herman - Looking For Paradise (preview) - Herman - 22.03.2013

Dzieki Timbrer! o coś takiego mi chodziło, jak wiadomo podczas pracy przy projekcie słuch po dłuższym czasie zawodzi, dlatego lubię taki opinie :)


RE: Herman - Looking For Paradise (preview) - eAttis - 22.03.2013

Wałek ma klimat, lecz w niskich tonach, szczególnie kick jakby troche się mulił, za cięzko to gra... nie ma tej zwiewności... ogólnie projekt na +


RE: Herman - Looking For Paradise (preview) - Yes I Am - 22.03.2013

mój tytuł :D jestem gość :D

No to od początku, inro nietuzinkowe :D, z jednej strony kiczowato brzmi, lecz z drugiej zachęca do słuchania. Fajny pluczek.
Brakuje mi zdecydowanie dołu na bassline. Przydałoby się podrasować go, osobiście zarzuciłbym layera na oktawie wyżej jeszcze, żeby dodać szarpnięcia mu.
Fajna melodia, dźwięki w tle jak Timber zauważył, są schowane za leadem, warto by go ściszyć i odseparować od reszty. Plucki fajnie jakbyś rozrzucił na panorame nawet FL stereo Shaper delaya daj i będzie fajny efekt.
Perkusja gdzieś mi umkła tak ogólnie. Stopa dobrze wybita, haj hetów niestety takich nie lubię ;) ale i tak przeniósłbym je bardziej na prawy kanał. Clap znikł.

No to tego mixa nie zjeb i możesz się jarać trackiem ;)


RE: Herman - Looking For Paradise (preview) - Herman - 23.03.2013

Pozwoliłem sobie nanieść kilka poprawek :)




RE: Herman - Looking For Paradise (preview) - folley - 23.03.2013

Ode mnie duży +
ładnie gra :D
Moje klimaty ;)


RE: Herman - Looking For Paradise (preview) - Yes I Am - 23.03.2013

Impact zamiast kicka to lepszy pomysł w intrze ;)


RE: Herman - Looking For Paradise (preview) - Herman - 23.03.2013

Wiem, wiem to tak jest na razie sam kick ;) haha to sie nazywa collab, robie Dokladnie to, co piszecie xd