MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Wlepki z naszym Logiem - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Aktualności (https://musicproducers.pl/forum-aktualnosci)
+--- Wątek: Wlepki z naszym Logiem (/temat-wlepki-z-naszym-logiem)

Strony: 1 2


Wlepki z naszym Logiem - V!D! - 26.03.2013

witam!
Zrobiłem już kilka wlepek naszego forum i chcialem się z Wami podzielić tym pomysłem. Wlepki nie mają za zadanie oszpecać czy wandalizować miejsc publicznych, po prostu wlepiasz i się cieszysz XD niech ludzie się dowiedzą o Nas jako o forum nie tylko z internetu ale też dzięki takim inicjatywom jak wlepki. Nasze forum (choć i tak już w miare rozwinięte) rozwija się jeszcze bardziej. Jeśli byłby ktoś chetny na profesjonalne wlepki z naszym LOGIEM, ze studiaABRYS u mnie w mieście to zapraszam;) Jestem w stałym kontakcie ze studiem więc nie bedzie problemu z dodrukowaniem naklejek. Jeśli bedzie wiecej niż 5 chetnych to wtedy podam szczegóły i koszty za vlepki;)


podsyłam projekt wlepki:
(jakieś sugestie dotyczące naklejki, coś dodać ująć mile widziane)

[Obrazek: 704e3551c03861d4med.jpg]

pozdrawiam
V;D!


RE: Wlepki z naszym Logiem - RaNi/Works - 26.03.2013

A ja bym se nawet lepnął na plecaczku. Nie byłoby złym pomysłem takie małe tarcze z logiem na agrafkę...


RE: Wlepki z naszym Logiem - Afterthought - 26.03.2013

Rivel, Vidi sie stara cokolwiek zrobic dla nas wszystkich a ty go trollujesz... Pochwal sie z jaka ty inicjatywa wyszedles od kad tu jestes??


Co do vlepek to bardzo trafny pomysl ale zastanawia mnie kwestia kto to kupi. Gdybym byl wstanie wspomoc ten projekt finansowo to chetnie bym to zrobil ale na chwile obecna niestac mnie nawet na chipsy xD


RE: Wlepki z naszym Logiem - RaNi/Works - 26.03.2013

Cytat:Rivel, Vidi sie stara cokolwiek zrobic
dla nas wszystkich a ty go trollujesz...
Pochwal sie z jaka ty inicjatywa
wyszedles od kad tu jestes??
ja nikogo nie trolluję! Po prostu taki mój inny pomysł, który też niebyłby Zły...


RE: Wlepki z naszym Logiem - K.o.N - 26.03.2013

To logo takie troche za duże. Jakbyś usunął wszystko i zostawił samo M to by było bardziej fajne.


RE: Wlepki z naszym Logiem - Herman - 26.03.2013

jeśli o wlepki chodzi to najlepsze będzie stare logo moim zdaniem ;)


RE: Wlepki z naszym Logiem - V!D! - 26.03.2013

Rivel no no podsunąłeś mi kolejny świetny pomysł na WPINKI okrągłe:) DZIAŁAM! zainwestuje parę groszy w kilka sztuk i za niedługo wrzucę fotki jak się to ma w praktyce ^^


RE: Wlepki z naszym Logiem - Yes I Am - 27.03.2013

Moim zdaniem fajny pomysł, atrakcyjne wlepki ludzie chętnie obejrzą, sam oglądam kibicowskie :)...
Swoją drogą opaski sylikonowe nie są złe, zauważyłem, że ogólnie jakieś opaski i inne nosidełka na rękę wracają do łask, z tym, że to już droższa pewnie sprawa...


RE: Wlepki z naszym Logiem - sowa - 27.03.2013

bielizna męska z logiem w strategicznym miejscu hahaha xD

a tak poważnie to ciekawe :) każdy rodzaj promocji jest dobry więc mi to pasuje :)


RE: Wlepki z naszym Logiem - brainfreezer - 27.03.2013

Uważam, że lepiej dać połączone "M" i "P" z nazwy ;)


RE: Wlepki z naszym Logiem - Knifeman - 27.03.2013

pomysł dobry - trzeba popytać czy ktoś ma znajomego w drukarni lub innym miejscu trudniącym się takim czymś - zawsze taniej.

co do wlepek - takie jeszcze z częściami interfejsów - kobami, suwakami, obwiedniami itd , ew laskami w skąpych strojach - na to każdy spojrzy :D

Btw: kubki do kawy dla adminów i modów


RE: Wlepki z naszym Logiem - V!D! - 28.03.2013

dostane tylko od Kaya pliki z logami to od kopa ide do znajomej drukarni i drukuje 100szt za swoją kase wiec hmm...koszt 100 naklejek nie wycietych to 40zl 12x6cm...;)


RE: Wlepki z naszym Logiem - Wappa - 28.03.2013

Jak już będziesz miał te wlepki to weź mi proszę podeślij ze 2-3 /btw u mnie też słabo z chipsami, jebane święta, pochłonęły całą moją wypłatę


RE: Wlepki z naszym Logiem - Bloom - 29.03.2013

Też jestem chętny na 2-3 wlepki dla mnie :)


RE: Wlepki z naszym Logiem - RaNi/Works - 30.03.2013

nie pogardziłbym tą wpiną na agrafce...


RE: Wlepki z naszym Logiem - Knifeman - 30.03.2013

[Obrazek: 09200001.jpg]
Cytat:Wlpeki to byśta chcieli, ale jak płacic to ni ma komu



RE: Wlepki z naszym Logiem - FL FAN - 30.03.2013

[zs]http://www6.zippyshare.com/v/87366420/file.html[/zs]


RE: Wlepki z naszym Logiem - V!D! - 30.03.2013

no własnie tez mnie to zastanawia bo wszystko ładnie pieknie idzie w dobrą strone ale nie wiem czy takie zamawianie po 2/3 wlepki jest sens dopłacać do interesu(znaczki poczt) w razie wysyłania a tym samym być po plecach. Myślę że jak już wydrukuję za swoj wkład to minimalna ilośc sztuk do zamówienia bedzie wynośiła 5szt + plus koszt przesyłki, inaczej nie bedzie miało to sensu...;)


RE: Wlepki z naszym Logiem - Bloom - 31.03.2013

@V!D!

A co z tą wpinką,będzie coś ?


RE: Wlepki z naszym Logiem - V!D! - 31.03.2013

wpinki tyż bydą ale na spokojnie pomalutku...widzę że temat się spodobał wiekszości to już za niedługo pomysł się zrealizuje;)