MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Sowa - Thaw (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Sowa - Thaw (Original Mix) (/temat-trance-sowa-thaw-original-mix)



Sowa - Thaw (Original Mix) - sowa - 29.03.2013

Miłego słuchania :)




RE: Sowa - Thaw (Original Mix) - Airva7 - 29.03.2013

No widzę ze się postarałeś i wyszedł naprawdę ładny, przyjemny kawałek, nie mam żadnych uwag, miły dla ucha mix co sprawia ze motyw niesie. Jestem zadowolony ze mogłem posłuchać i wyrazić opinie.


RE: Sowa - Thaw (Original Mix) - Afterthought - 29.03.2013

Jak zwykle poprawnie ale zadu nie urywa, mix coraz lepiej ogarniasz, dosc dynamicznie. Jednak po przesluchaniu pozostal leciutki niedosyt. Druga czesc breaka monotonna i nie za wiele sie dzieje. Melodia jest nie za ciekawa, nie wkladasz w swoje utwory emocji, a bynajmniej ja tego nie wyczuwam, sprobuj sie w progressivie, moze sie sprawdzisz lepiej niz dotychczas :) Pozdrawiam ;]


RE: Sowa - Thaw (Original Mix) - Peter O'ski - 29.03.2013

Clap lekko jak dla mnie za głośny na początku. Kickowi brakuje jakby środka, który podkreśliłby dół. Momentami jakby te haty się za bardzo wybijają i lekko kłują.

Ogółem podoba mi się zamysł i całkiem niezły miks :) Kawałek fajnie płynie, break szczególnie przypadł mi do gustu ze względu na bardzo ładne, klimatyczne dźwięki i głęboką gitarę.

Coraz dynamiczniej zaczynasz działać, bardzo dobrze, kawałek leci na duży plus :) Tytuł to, jak mi się zdaje, prośba do bóstw, bo jak na razie na to się nie zanosi :D


RE: Sowa - Thaw (Original Mix) - cinekkk1 - 29.03.2013

Miks dość fajny, spektrum ładnie wypełnione, jak słyszę. Podoba mi się gitara w breaku, ma ładną barwę. Plus też za spójną kompozycję, wszystko ładnie się klei, nie ma żadnych melodii oderwanych od tematu. Cały kawałek ogółem jest poprawny, jednak brak mi tego czegoś, co przyciągnęłoby mnie to ponownego odsłuchu.


RE: Sowa - Thaw (Original Mix) - Equali - 29.03.2013

Miks brzmi naprawde dobrze, wszystko na poziomie, całościowo kawałek jest bardzo przyjemny i fajnie się go słucha :) Gitara w breaku zaskoczyła mnie pozytywnie, barwa dobrana idealnie :) Jednak tak jak napisał Cinekkk1 brakuje tego czegoś co by przyciągnęło do ponownego odsłuchu.


RE: Sowa - Thaw (Original Mix) - Stiopa - 30.03.2013

Co prawda to prawda. Jak sluchalem pierwszych Twoich produkcji wialo amatorka na kilometr. Teraz slychac postep. Jest mocniej, czysciej, energiczniej. Jesli chodzi o aranz, ciekawy nie nudzil. Miejscami ten brudny roll lead/mid bass? mi przeszkadzal... Fajna gitara w brejku, zabraklo mi tam ciut dolu na padach.
Ogolnie rozwijasz sie, forum pomoglo wielu osobom rozwijac skrzydla, rowniez mnie.
Pozdrawiam.


RE: Sowa - Thaw (Original Mix) - FL FAN - 30.03.2013

Wysłuchałem to wypada coś powiedzieć.

Kompozycja przyjemna w odbiorze, bardzo ładnie zbudowane przejścia, czyste i ciepłe barwy padów oraz synth'ów, plus nastrojowe momenty które zapewniła subtelna gitarka. Moc i dynamika wyczuwalne, prowadzenie melodii umiejętne, elegancko wykonana całość. Gratuluję pomysłu !



RE: Sowa - Thaw (Original Mix) - mysterieux - 31.03.2013

Brak wokalistki !!!!!!!!!!!! i hit bo bez wokalu jest szczerze powiem nudno Gitara super ;) a co do dynamiki itd..........


RE: Sowa - Thaw (Original Mix) - Thomas - 1.04.2013

Motyw niezbyt mi się podoba, ale o gustach sie nie dyskutuje. Break bardzo ciekawy i tutaj trafiłeś w mój gust. Utwór dynamiczny i energiczny, duży plus. Też chciałbym zobaczyć Twoje produkcje w bardziej progresywnym stylu, na pewno wyjdzie to na dobre ;) Pozdro


RE: Sowa - Thaw (Original Mix) - Dj Złodziej - 5.04.2013

Utwór niby b. dobry aczkolwiek w po 5min zacząłem się nudzić. Mogłeś go urozmaicić bardziej do 5 minuty ewentualnie szybciej zakończyć. Jeśli chodzi o gatunek... Są imprezy gdzie ludzie chcą się bawić oraz są tacy co tego gatunku słuchają płaczą lub gdzieś tam są myślami w chmurach. Przy tym utworze można się dopatrzeć, dosłuchać czegoś... To coś kierowało Tobą gdy to sklejałeś. Jednak nie za bardzo można stwierdzić co to jest. Progres bym odradził w przeciwieństwie do kolegów którzy Ci go polecają. Progresywny trans to dziecko House... Jeśli w takim stylu zrobisz coś progresywnego będzie za szybko...

Do rzeczy - Nie wiem co to za Trance bo do żadnej jego odmiany go nie wrzucam. Tak go zrobiłeś że pasuje wszędzie i nigdzie zarazem. W skali od 0 do 10 dałbym 6 !


RE: Sowa - Thaw (Original Mix) - L.G. - 20.04.2013

Po ciężkich 17-godzinach roboty track bardzo relaksujący.


RE: Sowa - Thaw (Original Mix) - FL FAN - 20.04.2013

Ja z kolei słucham utworu ponownie i przyznam że bardzo dobrze jest wrócić do tego nastrojowego nagrania. Break jest niesamowity, jak wspominałem wcześniej za sprawą tej gitarki, jej subtelnego brzmienia strun - to jest piękne nakreślenie tego momentu.


RE: Sowa - Thaw (Original Mix) - BioMechanic - 7.05.2013

> fajnie Ty to robisz. odpreza sie ciało przy tym kawalku. >. moze troche krotszy moglby byc.
kiedys przesluchalem cos na sc i calkiem przyjemny masz styl > (sie adminowi trzeba podlizac :| >__|)


RE: Sowa - Thaw (Original Mix) - gutizer - 17.06.2013

ładne wykonanie , czuć ten styl , mogłeś do niego coś jeszcze dołożyć , jest dynamiczny ale mógłby być lepszy