MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Elnanter feat. Rita - Top Secret (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Elnanter feat. Rita - Top Secret (Original Mix) (/temat-elnanter-feat-rita-top-secret-original-mix)



Elnanter feat. Rita - Top Secret (Original Mix) - Revnotes - 29.03.2013

Wykonawca: Elnanter feat. Rita
Tytuł: Top Secret (Original Mix)
Album: Free Download 2013
Gatunek: Electro House
Czas trwania: 5:23
Tonacja: H-mol



Mam nadzieję, że komuś przypadnie do gustu, choć zdaję sobie sprawę, że mój styl ewoluuje w coraz mniej popularnym kierunku, a przynajmniej na obecną chwilę. Oczywiście śmiało wytykajcie wszelkie potknięcia, wszystko nad czym warto ostro popracować, by moje przyszłe produkcje były coraz mocniejsze technicznie. W głównej mierze inspirowały mnie: DJ Antoine - C'est La Revolution (Houseshaker Remix), Just Jack - Writers Block (Thomas Gold Remix) oraz Player & Remady - Game Over (Original Mix) Zdaję sobie sprawę, że moja stylistyka nie koniecznie musi w jakimś stopniu do nich nawiązywać, ale liczy się inspiracja, a styl trzeba mieć własny ;)


RE: Elnanter feat. Rita - Top Secret (Original Mix) - Yes I Am - 29.03.2013

Technicznie dobrze, klimat mnie wciągnął. Nie będę się rozpisywać, skoro mi się podoba ;)...
Może jedynie przyczepie się do mixu wokalu, ściąłbym nieco środka.


RE: Elnanter feat. Rita - Top Secret (Original Mix) - Lukasse - 29.03.2013

Ma to swój klimat na pewno, ciekawe a nawet zaskakujące wykonanie. Cóż tu dodać więcej... Techniki Ci pozazdroszczę też ;D Brawa i oby tak dalej.


RE: Elnanter feat. Rita - Top Secret (Original Mix) - Revnotes - 29.03.2013

Dzięki chłopaki za motywację, jeżeli te komentarze się pojawiają, pojawia się chęć tworzenia...
Yes I Am mocno mnie zaskoczyłeś, rozumiem, że taryfa ulgowa na Święta ;)


RE: Elnanter feat. Rita - Top Secret (Original Mix) - Yes I Am - 29.03.2013

Nie no ogólnie technicznie jest w porządku, jedynie jak wspomniałem przyczepić się można do miksu wokalu... w sumie teraz dosłyszałem się jeszcze syczków... deesera dać można, albo na eq wywalić spróbować.


RE: Elnanter feat. Rita - Top Secret (Original Mix) - Audionectic - 29.03.2013

Kurde,przyznam ze pierwszy raz wszedlem do dzialu dance :) A tu takie nuty!U ,mnie sub z poczatku slabo cos zabrzmial.Pozniej jest miodzio.Klimat malej housowej spelunki:)Vokal śmielej bym wyeksponowal na Twoim miejscu.Przynajmniej do poziomu tych dzwiekow po bokach.Swietna nuta.Rowniez snare troche suchy jak na moje gusta.Chcialby uslyszec jak snr przy uderzeniu rozchodzi sie lekko na boki ale...to Twoj numer :)Oryginalnie.Mile zaskoczenie


RE: Elnanter feat. Rita - Top Secret (Original Mix) - Revnotes - 29.03.2013

Na wokalu siedzi De-esser, ale za cienki jestem, żeby go dobrze ustawić.


RE: Elnanter feat. Rita - Top Secret (Original Mix) - Frashby - 30.03.2013

Super nuta, bardzo mi się podoba, fajne dźwięki, brzmi to bardzo profesionalnie ;) Lecz jakoś ten wokal nie wpada w mój gust, jest mało rozwinięty moim zdaniem, ale całosć super, Gratuluje !


RE: Elnanter feat. Rita - Top Secret (Original Mix) - RDZK - 7.04.2013

Lubie takie minimalistyczne wałki, bez przepychu. Nie wytkne tu niczego, poza wokalem. Zajebiscie mi to siada i mam pytanie, czy jest opcja zassania tego bez wokalu?


RE: Elnanter feat. Rita - Top Secret (Original Mix) - Likimasv13 - 8.04.2013

Technicznie ok, nic dodać nic ująć, chociaż(jak na mój gust) troszkę za "pusto" na refrenie,
ale to kwestia gatunku.


RE: Elnanter feat. Rita - Top Secret (Original Mix) - djmonster - 10.04.2013

bardzo fajny kawałek a szczególnie motyw z wokalem
Electro house jak nic...:)


RE: Elnanter feat. Rita - Top Secret (Original Mix) - Jack Orlando - 11.04.2013

Noo stary pojechałeś, barzo dobry utwór, tajemniczy, klimatyczny, mam słabośc do takich motywów ;P
Na duży ++++
pozdro


RE: Elnanter feat. Rita - Top Secret (Original Mix) - Revnotes - 12.04.2013

Dzięki bardzo, doceniam i miło mi to słyszeć.
Download na życzenie, z wokalem czy bez, pisać na PW.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany udostępnię remix packa.


RE: Elnanter feat. Rita - Top Secret (Original Mix) - FL FAN - 12.04.2013

El-nanter, mnie również podoba się wypracowany styl Twoich nagrań, przyjemnie się słucha nawet komuś, kto nie jest zaznajomiony z takim gatunkiem muzyki. Atmosferę budują ciekawe efekty na wokalu, który jest bardzo zmysłowy w tym nagraniu. Tytuł znajduje moim zdaniem odzwierciedlenie w brzmieniu. Moje gratulacje dla autorów!


RE: Elnanter feat. Rita - Top Secret (Original Mix) - Revnotes - 12.04.2013

Najczęściej jest tak, że robię podkład, następnie go z czymś kojarzę i proponuję temat, którego RITA się trzyma.
Jeżeli tytuł nie kojarzyłby się z treścią, to by oznaczało brak mojej wyobraźni, a producent powinien mieć ją rozwiniętą.


RE: Elnanter feat. Rita - Top Secret (Original Mix) - Divinity - 13.04.2013

bardzo fajny utwor:D taki klimat inny;d niby to miala by byc polska pompka a jednak cos innego;D fajnie fajnie:)


RE: Elnanter feat. Rita - Top Secret (Original Mix) - Sebastian K - 15.04.2013

Fajny mix. Od 0:53 dosyć niemrawo - usypiająco. Sampel i kick mają jakieś dalekie wybrzmienia, ale nieźle wyglądają. Od 1:23 zajebiście. Od 2:24 znów troch śpiąco. Melodyjnie klasa w końcu notacja h-mol. Pozdrawiam.


RE: Elnanter feat. Rita - Top Secret (Original Mix) - Revnotes - 15.04.2013

Dzięki bardzo, miło że ktoś jeszcze odwiedza wątek.


RE: Elnanter feat. Rita - Top Secret (Original Mix) - yachu - 10.05.2013

Wracamy w lata 90 + nowa świetna elektronika . A tak naprawdę to brzmi trochę podobnie do Benny Benassi _ Public Enemy - Bring The Noise . Uwielbiam ten utwór i podobieństwo , jak dla mnie , jest duże . Sorry.