MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Uważajcie na Paula Atrocity! (Cezary Snatcha) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Aktualności (https://musicproducers.pl/forum-aktualnosci)
+--- Wątek: Uważajcie na Paula Atrocity! (Cezary Snatcha) (/temat-uwazajcie-na-paula-atrocity-cezary-snatcha)

Strony: 1 2 3


Uważajcie na Paula Atrocity! (Cezary Snatcha) - Oski918 - 31.03.2013

Hej. Specjalnie założyłem konto tutaj, żeby was ostrzec, bo zobaczyłem temat o użytkowniku Cezary Snatcha. A więc koleś dalej oszukuje, tym razem jako Paul Atrocity. Streamer Rimejk, który z nim w pewien sposób współpracował, na szczęście zobaczył że to złodziej. Już pousuwał wszystkie swoje fanpejdże, oraz najnowszy kanał na YouTube. Mało tego, że dalej kopiował utwory innych, to jeszcze wymyślił że potrzebuje przeszczepu serca i zbieraliśmy dla niego pieniądze! Youtuber znany jako RockAlone2k sam wpłacił dla niego 50€! Jak tylko Rimejk napisał o tym na swoim fanpage na FB, Cezary/Paul od razu usunął mnie ze znajomych na facebooku, zapewne dlatego że jestem moderatorem u Rimejka. Naprawdę szkoda że koleś tak kręci i tak późno się o tym dowiedziałem. A sam używałem jego utworów myśląc że on jest ich autorem...Jeszcze wymyślił że jedna nutka jest nagrana ze Skrillexem i będzie na jego najnowszej płycie. Tak więc uważajcie, bo zapewne założy zaraz kolejne konto, pod inną nazwą. Aa i jakbyście nie wiedzieli, to koleś nazywa się Paweł Mariusz Czyżewski i mieszka w Holandii, w mieście Gouda. :)


RE: Uważajcie na Paula Atrocity! (Cesary Snatcha) - RDZK - 2.04.2013

no je*any szachraj .


RE: Uważajcie na Paula Atrocity! (Cesary Snatcha) - Pax - 2.04.2013

HAHAHA do mnie pisał dokładnie to samo, myślałem, że koleś jest wporządku...


RE: Uważajcie na Paula Atrocity! (Cesary Snatcha) - Knifeman - 2.04.2013

ktoś to potwierdzi?

Nie żebym nie wierzył ale post jest napisany godzinę przed prima aprilis.


RE: Uważajcie na Paula Atrocity! (Cesary Snatcha) - Pax - 2.04.2013

Ja potwierdzam, do mnie pisał te same głupoty i też nie mam go już w znajomych bo usunął konto...


RE: Uważajcie na Paula Atrocity! (Cesary Snatcha) - F3edo - 2.04.2013

Cezary kurwiszon jebany nie nauczył się niczego od czasu kiedy na forum go zdemaskowano, ktoś mu powinien obić ten jego żydowski ryj


RE: Uważajcie na Paula Atrocity! (Cesary Snatcha) - SexiBorat69 - 2.04.2013

Witam, proszę mi powiedzieć skąd niby RimEjk (Maciek Rydewski) dowiedział się że Paul Atrocity tak na prawdę nie ma chorego serca? Od kogo to wie i niech przedstawi mi i wam twarde dowody. Chcę się też wypowiedzieć na temat 50euro od Rocka. Rock sam wpłacił pieniądze na konto Rimejka i w każdej chwili może te pieniądze oddać bez żadnych strat i konsekwencji. Negatyw i Vertez powiedzieli 2 dni temu(31.03.2013) że przyłapali Paula na kradzieży piosenek... Cytuję " Nakryliśmy go na tym, że kradnie utwory i podpisuje się jako on sam i nas zablokował " - Batrek "Vertez" Kwaśniewski. - Prosze mi powiedzieć jak Bartek i Damian mogli nakryć Paula na kradzieży skoro mieszkają od siebie wiele kilometrów...
Następnie pozwolę sobie podać cytat Damiana "Negatywa" Zawadzkiego " nuta w nute podjebane" - Chodzi mu że każdą piosenkę Paul "Zajebał" brzydko mówiąc. Poproszę o oryginał każdej piosenki którą ukradł. Pozwolę też powiedzieć że całą kację już dawno temu zaczął MinecraftBlow (Karol Gązwa) który mając 10tyś widzów poprosił w tym czasie "Cezarego Snatchę" o zrobienie dla niego muzyki do filmu. W tym czasie Cezary S. Odrzucił jego propozycję z przyczyn prywatnych. McBlow obrażony na CS postanowił lekko nakłamać i wkręcić w to MultiGamePlayGuya i z czystej złośliwości na Pytronie 2013 nagadali na Paula Atrocity Negatywowi i Vertezowi. Ver i Neg po prostu w to uwierzyli bez głębszego zastanowienia sie... Muzyka Paula jest w 100% tworzona przez niego. Teledyski które fakt nie były jego, nie czynią go 100% złodziejem. YT pozwala na kopiowanie filmów itp. Mówię - Proszę o twarde i mocne dowody. Jeśli ich nie macie to proszę zagłębić się w historię 2,3 stron i wtedy proszę się wypowiadać.... Pozdrawiam. Marcin.


RE: Uważajcie na Paula Atrocity! (Cesary Snatcha) - Lubie To - 2.04.2013

podać go do sądu i po sprawie


RE: Uważajcie na Paula Atrocity! (Cesary Snatcha) - Knifeman - 2.04.2013

ale kanał na YT jednak usunął

bez pochopnych wniosków - sypać dowodami, screeny, linki itd - sam też pobawię się w detektywa


RE: Uważajcie na Paula Atrocity! (Cesary Snatcha) - F3edo - 2.04.2013

Google cache z fanpage'u

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:wOp7XpT5tlMJ:www.facebook.com/PaulAtrocityPage%3Fgroup_id%3D0+&cd=6&hl=pl&ct=clnk&gl=pl


RE: Uważajcie na Paula Atrocity! (Cesary Snatcha) - Knifeman - 2.04.2013

error

edit - sprawdziłem ręcznie cache i nie widzę tam nic specjalnego :(

to ten typ jest? http://www.facebook.com/mrpaulatrocity


RE: Uważajcie na Paula Atrocity! (Cesary Snatcha) - F3edo - 2.04.2013

(2.04.2013, 16:25)SexiBorat69 napisał(a): Witam, proszę mi powiedzieć skąd niby RimEjk (Maciek Rydewski) dowiedział się że Paul Atrocity tak na prawdę nie ma chorego serca? Od kogo to wie i niech przedstawi mi i wam twarde dowody. Chcę się też wypowiedzieć na temat 50euro od Rocka. Rock sam wpłacił pieniądze na konto Rimejka i w każdej chwili może te pieniądze oddać bez żadnych strat i konsekwencji. Negatyw i Vertez powiedzieli 2 dni temu(31.03.2013) że przyłapali Paula na kradzieży piosenek... Cytuję " Nakryliśmy go na tym, że kradnie utwory i podpisuje się jako on sam i nas zablokował " - Batrek "Vertez" Kwaśniewski. - Prosze mi powiedzieć jak Bartek i Damian mogli nakryć Paula na kradzieży skoro mieszkają od siebie wiele kilometrów...
Następnie pozwolę sobie podać cytat Damiana "Negatywa" Zawadzkiego " nuta w nute podjebane" - Chodzi mu że każdą piosenkę Paul "*****" brzydko mówiąc. Poproszę o oryginał każdej piosenki którą ukradł. Pozwolę też powiedzieć że całą kację już dawno temu zaczął MinecraftBlow (Karol Gązwa) który mając 10tyś widzów poprosił w tym czasie "Cezarego Snatchę" o zrobienie dla niego muzyki do filmu. W tym czasie Cezary S. Odrzucił jego propozycję z przyczyn prywatnych. McBlow obrażony na CS postanowił lekko nakłamać i wkręcić w to MultiGamePlayGuya i z czystej złośliwości na Pytronie 2013 nagadali na Paula Atrocity Negatywowi i Vertezowi. Ver i Neg po prostu w to uwierzyli bez głębszego zastanowienia sie... Muzyka Paula jest w 100% tworzona przez niego. Teledyski które fakt nie były jego, nie czynią go 100% złodziejem. YT pozwala na kopiowanie filmów itp. Mówię - Proszę o twarde i mocne dowody. Jeśli ich nie macie to proszę zagłębić się w historię 2,3 stron i wtedy proszę się wypowiadać.... Pozdrawiam. Marcin.

zajebista bajka. nie mam ochoty się w nic zagłębiać, było wystarczająco dużo dowodów na tym forum przy temacie dotyczącym Cezarego. Bardzo chętnie obiłbym tej k*rwie pysk


RE: Uważajcie na Paula Atrocity! (Cesary Snatcha) - RDZK - 2.04.2013

***wa ***wą pozostanie. ot co.


RE: Uważajcie na Paula Atrocity! (Cesary Snatcha) - Knifeman - 2.04.2013

SexiBorat69 - ip 87.206.92.201
jumper223 (zbanowany jako drugie konto cezarego szmaty) - ip 87.206.92.201

sprawa rozwikłana dziękuje dobranoc

po banie i do domu


RE: Uważajcie na Paula Atrocity! (Cesary Snatcha) - F3edo - 2.04.2013

Wyciągnięty link z google cache fanpage'u http://www65.zippyshare.com/v/5798420/file.html

Oryginalny wykonawca remiksu http://www.youtube.com/watch?v=jMnozai_B50

A teraz giń szmato, ban na ip i módl się żebym nie wrzucił o tobie informacji na Presetach


RE: Uważajcie na Paula Atrocity! (Cesary Snatcha) - Knifeman - 2.04.2013

F3edo - na presetach będzie pierwszy rajd ? :D


RE: Uważajcie na Paula Atrocity! (Cesary Snatcha) - F3edo - 2.04.2013

na to wygląda ;P


RE: Uważajcie na Paula Atrocity! (Cesary Snatcha) - Knifeman - 2.04.2013

no i podziękowania dla Oski918 - kimkolwiek jesteś dobry człowieku ze Świnoujścia


RE: Uważajcie na Paula Atrocity! (Cesary Snatcha) - Oski918 - 2.04.2013

Łuhuhu, a się rozkręcił wątek. : P
(2.04.2013, 17:54)Knifeman napisał(a): no i podziękowania dla Oski918 - kimkolwiek jesteś dobry człowieku ze Świnoujścia

Proszę bardzo. Ale nie przypominam sobie żebym uzupełniał profil podając jeszcze miejscowość. ; D

Użytkownik którego zbanowaliście podpisał się Marcin. Zapewne jest to Marcin Kulak, broni go wszędzie gdzie się da. :) Nie wymyślać że utwory robił sam, bo Rimejk i Negatyw znaleźli utwór skopiowany od kogoś, jeszcze bez zmiany tytułu. >_> Special również "zapożyczył" od kogoś, podając że był wtedy na wakacjach...Z resztą, znalazłem nawet stronę na FB nazwaną "Kopiuj z Paulem Atrocity Cezarym Snatchą Czyżewskim", gdzie skutecznie go demaskują. A jeżeli to nie była by prawda, jak pan Marcin twierdzi, to dlaczego usuwał by wszystkich co mają kontakt z Rimejkiem ze znajomych? I zamykał wszystkie kanał na YouTube/Fanpejdże? Coś jest po prostu na rzeczy i zaciera ślady. ;) Pomyśleć że uważałem go za spoko gościa..:/ Zostawił jedynie prywatny profil: http://www.facebook.com/mrpaulatrocity?ref=ts&fref=ts


RE: Uważajcie na Paula Atrocity! (Cesary Snatcha) - F3edo - 2.04.2013

Mógłbyś zrobić zestawienie przynajmniej 2 utworów które ukradł ten pajac?