MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Adrian Sadowski - Hope - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Adrian Sadowski - Hope (/temat-trance-adrian-sadowski-hope)



Adrian Sadowski - Hope - Adrian Sadowski - 1.04.2013

Witam i życzę miłego odsłuchu. Pozdrawiam! :)





RE: Adrian Sadowski - Hope - Afterthought - 1.04.2013

Bardzo lubie takie klimaty, mam wrazenie ze inspirowales sie Wellenraush'em :) Pare dzwiekow barwami mi nie podeszlo ale pozniej zaniknely pod intensywniejszymi tonami tak jak powinny. Melodia mogla by byc nieco mniej ospala, mile widziana byla by w niej nuta ekspresji moze nawet kontrolowanego nieladu ^^ Do tego momentu ok, ale po 4 minucie wszysko sie skopalo, falszy to ja nie lubie a u ciebie teg osporo... Tak fajnie sie zapowiadalo :( No niestety jestem na nie. Pozdrawiam :)


RE: Adrian Sadowski - Hope - Adrian Sadowski - 1.04.2013

Helsveal napisał(a):Do tego momentu ok, ale po 4 minucie wszysko sie skopalo, falszy to ja nie lubie a u ciebie teg osporo...

Noo nie wiem... W którym miejscu te fałsze? Kto jeszcze słyszy fałsze?


RE: Adrian Sadowski - Hope - Thomas - 1.04.2013

Nie mój klimat, jednak utwór szczerze powiedziawszy spodobał mi się. Break jest ciekawy i trzyma w napięciu. Potwierdzam to co @Helsveal napisał o momencie od 4 minuty, jak dla mnie jest tam zbyt namieszane i dźwięki pożerają się nawzajem.


RE: Adrian Sadowski - Hope - FL FAN - 2.04.2013

Mnie się to bardzo spodobało, te modulowane dźwięki, pady. Całość jest dobrą kompozycją, aranż i pomysł był, wykonanie jest na poziomie. Głównie pierwszy break zrobił tutaj robote moim zdaniem i wywarł wrażenie na mnie za pierwszym odsłuchem. Tak jak ktoś napisał na sc "emocjonalna atmosfera" tak i ja również odczułem przyjemny klimat nagrania. Pozdrawiam i gratuluję !


RE: Adrian Sadowski - Hope - NorbertRusin - 3.04.2013

No fajnie sobie dudni. :) Co do całości wraz z moim przedmówcami, porównał bym ten utwór do kota zamkniętego w klatce z 4 amstafami, kot rozszarpany a każdy z psów dalej walczy o swoje. <v>
(3.04.2013, 14:16)NorbertRusin napisał(a): No fajnie sobie dudni. :) Co do całości wraz z moim przedmówcami, porównał bym ten utwór do kota zamkniętego w klatce z 4 amstafami, kot rozszarpany a każdy z psów dalej walczy o swoje. <v>

Mam nadzieje że każdy zrozumiał to metaforyczne porównanie. <hahaha>


RE: Adrian Sadowski - Hope - Dj Złodziej - 5.04.2013

Przepraszam jeśli urażę... Ale nie podeszło mi. Oczywiście swój urok ma ale to nie mój gust :)


RE: Adrian Sadowski - Hope - 2to2 - 8.04.2013

Wiem o który moment chodzi z tym fałszem, jest harmonia ale brzmi nie przyjemnie. Nie mój klimat, melodyjnie czerstwo, strasznie mieszane uczucia mnie biorą słuchając tego. Niby ma być głęboki temat a forma prosta jak cep.


RE: Adrian Sadowski - Hope - Evennumbers - 20.04.2013

Rzadko, kiedy coś tu robi na mnie wrażenie...ale tutaj - jedna z ambitniejszych rzeczy, jakie mogłem usłyszeć - oczywiście do 4 minuty, bo zakładam, że dalej to jakiś Prima-Aprilisowy żart, sądząc po dacie uploadu :)

Jeśli natomiast to tak na serio, to koniecznie trzeba to zmieniać i uderzać z tym w Świat, bo ma to potencjał niesamowicie wielki, niewykluczone, że nawet jesteś tego nieświadomy.

..no żeby taki klimat budować do 4 minuty, a potem takim "tanim" leadem wjechać! (?)..ajajaj :-)

Rekonstruować to koniecznie, nie psuć klimatu, zrobić tak, by 2 część wbijała w fotel przynajmniej tak samo, jak pierwsza i niech trafia to do jak największego grona odbiorców.
Powodzenia


RE: Adrian Sadowski - Hope - Iweajsi - 13.05.2013

Fajny kawałek, wszystko razem fajnie brzmi.


RE: Adrian Sadowski - Hope - Michael bromber9 - 14.05.2013

niezle sie to buja:) gratuluje produkcji:)