MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDCORE FL FAN - Koniec imprezy [zawiera treści przeznaczone dla dorosłych] - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDCORE FL FAN - Koniec imprezy [zawiera treści przeznaczone dla dorosłych] (/temat-hardcore-fl-fan-koniec-imprezy-zawiera-tresci-przeznaczone-dla-doroslych)



FL FAN - Koniec imprezy [zawiera treści przeznaczone dla dorosłych] - FL FAN - 2.04.2013

Beka !

[zs]http://www65.zippyshare.com/v/46569359/file.html[/zs]

Czas "pracy" nad "projektem" to jakieś 2 i pół minuty z hakiem w przybliżeniu.


RE: FL FAN - Koniec imprezy [zawiera treści przeznaczone dla dorosłych] - Knifeman - 2.04.2013

powiedz mi tylko jak było z gitarką - tak po prostu pasowała czy to było zamierzone? Jestem ciekaw - super riff - wiesz jak smyrać moje uszka :D ta barwa, ta melodia - 90th Digital Hardcore pełną gębą - a to plus - Czego się nie dotkniesz zawsze retro :D

kick nie taki jaki lubię ale wybaczę bo zmiksowanie porządnie przesterowanego tr-909 z tą gitara byłoby koszmarnie trudne (lecz możliwe)

za mało się dzieje w tym tracku, vox dodany bez pomysłu, Utwór byłby atrakcyjniejszy bez niego.

Jak na taki czas dobry rezultat


RE: FL FAN - Koniec imprezy [zawiera treści przeznaczone dla dorosłych] - FL FAN - 2.04.2013

Dzięki Nożu !

Zgrywane na żywo Edisonem. Myślę, że masz rację, bo jak tak słucham to i tak nieźle to wyszło jak na taki żywioł po kilku lampkach dobrego winka (oczywiście pod kontrolą - dodaje mi to werwy)


A-ha to nie gitarka tylko preset Growl z Sytrusa na przesterze z wtyki Hardcore - wtedy brzmi jak gitarka na 200 BPM - polecam !
Szukałem jakiegoś wypełnienia i tak wybrałem takie połączenie ;-)

Koniec imprezy ;-)


RE: FL FAN - Koniec imprezy [zawiera treści przeznaczone dla dorosłych] - CaffeineMC - 2.04.2013

heh, kawał dobrego rzępolenia ;D

ps. OPLUŁEM SIĘ NA KONIEC, bo akurat brałem łyka, ahahah


RE: FL FAN - Koniec imprezy [zawiera treści przeznaczone dla dorosłych] - Sebastian K - 7.04.2013

Widać że zbyt wiele serca nie włożono w ten "utwór". I brakuje takiego pierdolnięcia "synek". Myślę że to forum przeznaczone jest dla oceniania, komentowania utworów które powstają w dłuższym czasie niż 2 i pół minuty nieprawdaż?
Dziękuję dobranoc.


RE: FL FAN - Koniec imprezy [zawiera treści przeznaczone dla dorosłych] - FL FAN - 7.04.2013

My sobie robimy często takie odskocznie na forum, zobacz ilu osobom spodobał się mój poprzedni pomysł Rednex Mix.
Nie mogę cały czas pisać tylko recenzji, artykułów i tutoriali, i jak wszyscy też chcę się czasem rozerwać i podzielić efektem z innymi. Musisz przywyknąć zamiast się obrażać na czas pracy włożony w projekt zrobiony i tak dla śmiechu.

Staram się tłumaczyć gdy zdarzają się sytuacje, gdy ktoś wchodzi w taki temat i się irytuje mimo, że już nawet dopisuje w temacie albo w pierwszym poście słowa "uwaga jaja" albo "beka". Pozdrawiam!


RE: FL FAN - Koniec imprezy [zawiera treści przeznaczone dla dorosłych] - Batashi - 24.04.2013

strasznie przytłumiona sekcja rytmiczna , i ten wokal jakoś mi nie pasuje do tego.. ale patrząc na czas zrobienia nie ma to takiego znaczenia, jakby nad tym posiedzieć i rozbudować mogłoby być niezłe :D


RE: FL FAN - Koniec imprezy [zawiera treści przeznaczone dla dorosłych] - Wappa - 24.04.2013

FUN, ale weź ty nie przesadzaj! 2 minuty, matko, tyle czasu spędzić w dawie xd to może być niezdrowe. ;)


RE: FL FAN - Koniec imprezy [zawiera treści przeznaczone dla dorosłych] - djdomenek - 28.04.2013

ja bym dodal na koniec ok 1 minutowy motyw z dluszszym kickiem, ktory rozsadzałby bebechy
a te 1.23 min byłoby do niego dobrym wstępem :)


RE: FL FAN - Koniec imprezy [zawiera treści przeznaczone dla dorosłych] - tebes - 3.05.2013

no właśnie, dłuższy kick tylko potem dalej byłoby spoczko :)
też strasznie lubię oldskulowe digital hc, sądzę że gdyby wje*ać tam jeszcze ameny pocięte byłoby mega ... może jeszcze mooocno zdistowane wokale punkowe zamiast tego sampla z przodu? ;)
dobra wiksa.


RE: FL FAN - Koniec imprezy [zawiera treści przeznaczone dla dorosłych] - RaNi/Works - 3.05.2013

Haha kawałek w 2 minuty xd mnie z oswojeniem fl zajmuje 5 minut a ty muzykę w 2 minuty tworzysz xd

nawet fajny 4fun ale to może wejść w nawyk takie tworzenie jest wg mnie niekorzystne... Skill może zaniknąć xd


RE: FL FAN - Koniec imprezy [zawiera treści przeznaczone dla dorosłych] - jerzymorys - 19.06.2013

Kox gitarka, trochę jak Ministry :)


RE: FL FAN - Koniec imprezy [zawiera treści przeznaczone dla dorosłych] - OProject - 19.06.2013

Jakbyś posiedział jeszcze kilka minut to może by było ciekawiej :D