MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Midnight - Rehab - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Midnight - Rehab (/temat-hip-hop-midnight-rehab)



Midnight - Rehab - Midnight - 11.04.2013

Siemanko, kolejny grany, jestem ciekaw jak wam sie wkreca? Nie zjeba**m perki? Ogolnie wszystkie pomocne rady przyjme z usmiechem na mordzie :)




RE: Midnight ''Rehab'' - danz - 11.04.2013

jak dla mnie za spokojny i malo sie dzieje:) Co do perki to chyba nie zjebales jej zbytnio :)Ja bym bardziej snare wzmocnil, a tak to na plusik +


RE: Midnight ''Rehab'' - Black - 11.04.2013

Zepsułeś snare, chociaż on wypada najlepiej na tle całej reszty.
Zapoznałem się z reszta Twoich produkcji na SC, i mam takie pytanie. Dlaczego wiekszosć swoich produkcji robisz na jedno kopyto? brzmieniowo nie ma tam nic ciekawego, jeśli chodzi o aranzacje to również ona jest jednakowa w prawie kazdym Twoim bicie.
Dlaczego robisz przejscia z clapów czy snareów które nie trzymają tempa ? Nasłuchałeś sie chyba za duzo trapu, masz jakieś ambicje ale lekko to kaleczysz.

Wprowadz wiecej zycia do swojej muzyki, bo wątpie zeby ktos chciał nagrywać na takich bitach.


RE: Midnight ''Rehab'' - Midnight - 12.04.2013

Na jedno kopyto? Hmm... do konca nie wiem o co chodzi, ale taki mam sposob robienia bitow, tak lubie je robic i takie mi sie podobaja.

Co do brzmienia.... ''jeden lubi browar drugi zyto''.
Przejscie z clapow w jednym bicie na sc nie tzymaja tepa, chyba, ze jeszcze gdzies to jest. Kawalek wystawilem tam tylko po to zeby uslyszec takie opinie - dzieki.
nie slucham ''duzo'' trapu.
Mam ambicje, ucze sie, jedno wynika z drugiego.
Zycia jest wystarczajaco w mojej muzyce, a jesli go tam nie ma to mialo go tam nie byc.
Co do tego, ze nikt pod to nie nagra, to nie dbam o to, dwa juz wiele osob nagralo i wiele jeszcze nagra, bez wzgledu na to czy jakiemus internetowemu krytykowi sie to podoba czy nie.
Pozdrawiam sluchaczy.


RE: Midnight ''Rehab'' - Black - 12.04.2013

Spokojnie, wydaje mi się że zbyt agresywnie odebrałes mój post.
"Na jedno kopyto" Tzn. że, Twoje produkcje które słyszałem są robione jednym schematem.

Jeśli wiesz wszystko lepiej a ja jestem tylko internetowym hejterem to ok, masz grono wzajemnej adoracji którzy propsują Twoje produkcje ok, w takim razie nie będe się wtrącał.


RE: Midnight ''Rehab'' - Midnight - 12.04.2013

Nie no ok, bez napinki. Zawsze nauka plynie z konstruktywnej krytyki :)


RE: Midnight ''Rehab'' - solecha - 14.04.2013

siema podzielam uwagę ziomów,snare cienkie,przejścia zrób inne żeby nuta była uromaicona,ogółem spoko pozdro


RE: Midnight - Rehab - Sebastian K - 15.04.2013

Przejścia, złe nie są, ale ten clap nadajęcy rytm pusty i suchy. Od 0:25 nie rozumiem czemu użyłeś phasera (lub czegoś pochodnego). Ogólnie w którymś momencie mógłby pojawić się głęboki bas. No i Trap to nie ten nastrój. Tam moim zdaniem bardziej pasują molowe melodie. A to jest zbyt wesołe i ogólnie mało dynamiczne. Posłuchaj sobie BMF Ricka Rossa - to jest Trap. Pozdrawiam.


RE: Midnight - Rehab - Midnight - 15.04.2013

Dzieki za opinie, co do clap'a to jest tam wiele prawdy. Nie ide tak bardzo w Trap, owszem cos tam z niego jest, ale bez przesady :)