MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Divine Frequency - Bless Ya - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Divine Frequency - Bless Ya (/temat-divine-frequency-bless-ya)



Divine Frequency - Bless Ya - Divine Frequency - 4.03.2012

Troche czasu temu zrobione, ale wrzucam, moze sie spodoba :)



RE: Divine Frequency - Bless Ya - Yes I Am - 4.03.2012

Wokal za czysto, za bardzo wyeksponowany. Mix dźwięków skopany dla mnie lekko... Dziwnie to brzmi...
Zamysł ok, ale wykonanie nie ok. Piszczałka cienka jak ... Wszystko źle reverbem potraktowae



RE: Divine Frequency - Bless Ya - 9lives - 4.03.2012

No bassik fajny, pluck równiez, ale piszczałka kiepska, ułożenia jak i barwa. Ogólnie da się posłuchać, ale bez szału.


RE: Divine Frequency - Bless Ya - Condi - 8.03.2012

Trochę niepoukładane, ale jakby troszkę to przekombinować to mogłoby wyjść całkiem spoko. Znośne.


RE: Divine Frequency - Bless Ya - Paul van Perllo - 9.03.2012

Na wokal dałbym delaya czasami i toszke reverba :) i bardziej go schowaj ..a nie tak do przodu ;P. Piszczłka rzeczywiscie nie odpowiednia do tego utworku :). Przejscia słabe... Kicka tez ledwo słysze ..... Popra troche to ziomek :=)


RE: Divine Frequency - Bless Ya - ZOOn'r - 9.03.2012

Kick o wiele mocniejszy daj. Dla mnie jest to właśnie dobrze zrobione, bez przesadnych brzmień ani napięć. W okolicach 0:58 nawet fajny ten dźwięk. Wokal jest dobrze, lecz zbyt czysto ;P. Na 1:28 nie podeszła mi przerwa z samym wokalem. Potem już tak troszke za pusto, snare wyjątkowo mi się podoba :). Utwór pozytyw :).


RE: Divine Frequency - Bless Ya - piral - 9.03.2012

Popracuj nad tym, bo ma potencjal, ale skopales mix. Aranzacja tez moglaby byc lepsza.


RE: Divine Frequency - Bless Ya - Chrased - 10.03.2012

Nie ma bassu. Kick jest za slaby. Ma wiecej gory niż dolu. Reszta wmiare ok.

Zapraszam do siebie: http://musicproducers.pl/showthread.php?tid=949&pid=5016#pid5016


RE: Divine Frequency - Bless Ya - Divine Frequency - 10.03.2012

@wszyscy ktorzy napisali ze kick slaby.
Kick postawilem w wyjatkowym subie gdzie brzmi poterznie, taki byl zamiar. Ja to slysze ale widze ze panom sie podoba na wyzszym basie, gusta i gusciki :P


RE: Divine Frequency - Bless Ya - Ostry - 10.03.2012

na basie chyba za dużo reverbu troszkę ; P
fajny klimat daje vocal
ogolnie pozytywnie ; >


RE: Divine Frequency - Bless Ya - Violet - 10.03.2012

(10.03.2012, 11:45)Divine Frequency napisał(a): @wszyscy ktorzy napisali ze kick slaby.
Kick postawilem w wyjatkowym subie gdzie brzmi poterznie, taki byl zamiar. Ja to slysze ale widze ze panom sie podoba na wyzszym basie, gusta i gusciki :P

Tylko, że ten kick masz zapewne z paczki. To znaczy, że mimo iż przekompresowane do granic Vengeance'owe (itp.) sample nadają się jedynie do layeringu. Tutaj faktycznie koledzy powyżej dobrze zasugerowali: To tylko góra, to co nadaje tej chudości i kliknięcia. Kick jednak składać by się mógł z dolnego, cięższego, nastawionego na bardziej bassowe brzmienia. Wcale nie musi to oznaczać, że Twój kick będzie grał mocniej niż wszystko inne w mixie. Wystarczy dobrze oba kicki wypoziomować w EQ : )




RE: Divine Frequency - Bless Ya - GinT - 17.03.2012

Jeśli chodzi o aranżację, to mi się podoba, wszystko fajnie. Na temat mixu sam niewiele wiem, ale jednak troszkę mi dołu brakuje ;) zresztą już dzisiaj dłuższy czas słucham i to już nie ten słuch, co na świeżo ;D ale ogólnie pozytywnie, leci na dysk :)


RE: Divine Frequency - Bless Ya - GinT - 17.03.2012

Jeśli chodzi o aranżację, to mi się podoba, wszystko fajnie. Na temat mixu sam niewiele wiem, ale jednak troszkę mi dołu brakuje ;) Kick nie tyle wybić, co lekko podgłosić by można było, bo faktycznie po subach daje ;) zresztą już dzisiaj dłuższy czas słucham i to już nie ten słuch, co na świeżo ;D ale ogólnie pozytywnie, leci na dysk :)