MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP B-Tech - Stage Attack - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP B-Tech - Stage Attack (/temat-dubstep-b-tech-stage-attack)



B-Tech - Stage Attack - Btech90 - 29.04.2013

Witam. Dzis prezentuje moja kolejna nutke (w przygotowaniu). Miks poprawiam na bierzaco. Co Wy byscie tutaj dodali/poprawili (odnosnie aranzu, bo miks sie poprawi:D)?
A i jeszcze jedna sprawa. Moze znacie jakis fajny vst do leadow? Bo cisne na tym Massivie, a chcialbym sprobowac jeszcze innych ciekawych wtyczek. ;)
Dzieki i pozdro:)


RE: B-Tech - Stage Attack - BanHeaD - 1.05.2013

Niesamowicie jest sucho, w szególności werbel i hihet.
To melo od 35s skądś kojarzę i chyba najbardziej mi podpadło do gustu :D
A reszta to jak skrillex :P


RE: B-Tech - Stage Attack - damian1997 - 2.05.2013

Jak up. Bardzo ładne intro. Kusi mnie żeby to na Complexelectro zrobić :] To już ostateczna wersja? Może znajde czas i jakiś remix sie walnie. Dopieść utwór bo ma potencjał!


RE: B-Tech - Stage Attack - Chrased - 2.05.2013

Dobre, ale ubogo! Malo pobocznych soundów, drop fajny, podoba mi się, ale wydaje mi się że całość dziwnie brzmi (coś chyba dałeś na master). Melo fajne.


RE: B-Tech - Stage Attack - Btech90 - 3.05.2013

Podrzuce moze na forum remix packa. Jak dla mnie to tez to dziwnie brzmi. W intro jeszcze spoko, ale na dropie jest lipa :) to przez to, ze dzwieki krecone byly na szybkiego i same z siebie dziwnie zachowuja sie w pasmie. Wkrotce wroce z produkcjami do ktorych bardziej sie przyloze ;)


RE: B-Tech - Stage Attack - CametrixDubstep - 3.05.2013

dropik słitasny ^^


RE: B-Tech - Stage Attack - Btech90 - 3.05.2013

Co do tej mojej nutki - odsluchalem ja na monitorach odsluchowych i sie zalamalem :D nie robcie muzyki na sluchawkach!:D


RE: B-Tech - Stage Attack - solecha - 4.05.2013

dobre stary


RE: B-Tech - Stage Attack - tebes - 4.05.2013

weź mocniej zrób z tego "robostepa" jakieś odgłosy potworów coś, stopę dałbym mocniejszą jeszcze i generalnie posiedział nad perką, co zauważył już Patryk w pierwszym poście ;)
dobrze,choć nie lubie srajleksowa.


RE: B-Tech - Stage Attack - hula - 7.05.2013

Chcemy twoją muzyke promować na naszym profilu www.facebook.com/GrimeWPolsce
trzeba tylko do nas napisać na pw i przedstawić się bo masa producentów pisze do nas


RE: B-Tech - Stage Attack - davidzinsky - 7.05.2013

Dropy trochę bez wielkiej petardy na początku ale od 1:37 wchodzi taka proca jaką uwielbiam! Jedynie czego mi brakuje to jakichś Sweep'sów w tle albo white noise czy jakiś fx :)


RE: B-Tech - Stage Attack - Sebastian K - 11.05.2013

Fajne momenty od 0:17 i od 1:37. Aranż naprawdę dobry. Takiego dubstepu słucha się najlepiej.


RE: B-Tech - Stage Attack - Atijva. - 15.05.2013

fajnie to wyszło :)


RE: B-Tech - Stage Attack - Devv - 6.06.2013

Przyjemnie się słucha, hi-haty suche, snare mocny, bass ciekawy.