MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Yes I Am - Paradise - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Yes I Am - Paradise (/temat-yes-i-am-paradise)



Yes I Am - Paradise - Yes I Am - 3.05.2013

Artysta: Yes I Am
Tytuł: Paradise
Gatunek: Electro-House-Dance

Czas: 3:31
Waga: ~8MB
Jakość: 320kbps; 720p
Kompresja: *mp3; *mp4
Download: Darmowy

Komentarz: Postanowiłem rzucić w sieć za free, ku celom promocji własnej osoby. Tak wiem szpanerskie music video xd. No więc tak... Piosenka radosna, skoczna, w sam raz do zabawy na parkiecie z drugą połową, no chyba że ktoś woli więcej to z 0,7 ;). Co tu dużo pisać chordsy, synthy, piano...
Czekam na opinie i komenty. Szerujcie, pobierajcie, rozgłaszajcie mnie znajomym :). Promo zawsze musi być :)






RE: Yes I Am - Paradise - RadOne - 3.05.2013

jak dla mnie melodia jak i akordy ciekawe , od całego utworu czuć klimat wakacji także wielki plus dla tego projektu:)


RE: Yes I Am - Paradise - Frashby - 3.05.2013

Hmm, Technicznie na pewno wszystko ok, jak zawsze u cb :) ale melodyjnie mnie osobiście nie porywa, mdłe strasznie jak dla mnie. melodia jest jakaś tam ale nie żeby jakoś specjalnie wpadadała w ucho, być może to kwestia gustu. Ale jak zwykle oczywiście wysoki poziom, wszystko ładnie współgra, dźwięki fajne, przyjemnie się słucha, powodzenia ;)


RE: Yes I Am - Paradise - skrzynek - 6.05.2013

Mysle sobie, ze fajny lajtowy klimat : ] samo pianko without beat kojarzy mi sie z sadness od farenthide'a : )
osobiscie glowny motyw nie specjalnie do mnie przemawia (ale to tylko moj gust)
wyjscie z mainpartu (1:50) za to mega fajnie brzmi, break spoko :)
Co do techniki to nie ma co sie odnosic.
i to co pisal ProCkers - wokal ;P


RE: Yes I Am - Paradise - Mich - 6.05.2013

Kolejny świetny kawałek od ciebie :). Fantastyczny, wpadający w ucho motyw. Wiadomo, wszystko idealnie ze sobą gra. Te przejscia, kurde, niesamowite...
Ale takie nagłe zakończenie mi nie pasuje. Może to kwestia gustu, ale wolałbym jakiś delay, albo trochę reverbu na koniec
Tak czy inaczej dzięki za wspaniałą muzykę. Na pewno pobiorę :)


RE: Yes I Am - Paradise - Divinity - 8.05.2013

hmm.. rozpisuje sie po sek bo kolejny mi sie dowali.. poczatek pianko fajne.. slysze fajnie dany krotki reverb ktory daje mu takiego realizmu a nie jest zbyt dlugi zeby brzmial typowo hardwarowo .. stopka... nie podoba im sie kapletnie tutaj szczegulnie jak jest z tym pianem sama jest troszku pusto.. wiesz to zejscie 15 sek.. jest downfilter fajnie... fitler na pianie spoko ale dalbym jeszcze np automata na dlugosc reverbu wtedy wiesz.. dodatkowy fajny efekt a ladnie wypelnia ta pustke.... no i jakis krocik upfiltr by styknal badz reverse crash jakis hihat mysle ze umililo by to sprawe;P dalej.. 30 sek clap.. hmm zbyt szeroki jak na ten klimat ja bym widzial jakis na classic reverbie w srodku taki hmm krotki ale zwarty z jednym clapem ciszym lekko przesunietym o 1/6 wtedy dalo by to fajnego typowo housowego klimatu:) ten jest szczerze zbyr vixiarski slychac ze wolisz ambitniej wiec szkoda to pusc klapem nie:) 1 min.. fajny upfiltr:D:D nie pamietam go w zadnej patrzce moze przeoczylem jak robiles sam to gratki fajnie to wyszlo:P ale ten clap na reverbie albo snar... fajny ale chyba za glosno lekko bo odbiera potem energie dropowi.. bass mi sie nie podoba ale to kwesita gustu bo chyba w mixie dobrze gra tylko nie lubie takich mocno sphasowanych i wypuszczonych jakos nigdy mi sie nie podobaly wolalbym cos bardzien elektrycznego albo fajnie skrucony na filtrze:) 1:30 fajnie zaznaczone wejscie perki.. wielu zaczynajacych prod wgl o tym zapomina i nie zaznaczaja przejsc wchodzacych dzwiekow a tutaj fajnie to jest rozwiazane wgl w calym kawalku efekty (fx) fajnie sa pododawane tutaj bardzo fajnie.. 2:18 fjany break beat:D pomyslowy bardzo;P i tutaj widzialbym wlasnie tego snara na reverbie powtarzajacego sei na delay wiesz dalby tych emocji i energi fajnie by to brzmialo:) potem snare na stopie fajnie fajnie lead fajnie wspolgra z reszta :) ... i koniec;d brzmi to jak radio edit:P nie wiem czy tam dorobisz beaty poczatkowe czy nie pewnie tak:)

no to chyba wszystko:D ogolnie utwor fajny przyjemny ale typowo w moj gust nie trafil:) mam nadzieje porady jakos tam pomoga bo jak by niepatrzec nawet gwiazdy swiatowej klasy robia bledy i wiecznie sie ucza zawsze mozna miec leprzy mix:D

zycze pow w nastepnych produkcjach mam nadzieje pomoglem Cheers:)


RE: Yes I Am - Paradise - folley - 9.05.2013

Dla mnie miazga. Jaram się takimi nutkami od nut Avicii-ego.
Leady na drugiej melodii (że tak powiem :P) fajnie wypełniają nute.

Czekam na kolejne produkcje i rozwój kariery ;)


RE: Yes I Am - Paradise - RaNi/Works - 9.05.2013

Uwagi ci już nie potrzebne uważam,
Ładna barwa tych utworów, pasują do dzisiejszej pogody noi do wakacji
technicznie bym zchlebiał sobie dalszą ocenę, sam nie osiągam wyższego poziomu więc zakończę na tym :)
no i cholerka powodzenia!


RE: Yes I Am - Paradise - Sebastian K - 11.05.2013

Fajny kawałek. Widzę trochę styl Aviciego. Ten Kick na początku troche jakby za głośny - generalnie jak dla mnie brzmi trochę sucho. Break spoko. at piła ktora wchodzi od 1:16 mogłaby nawet całkowicie zastapić pianino. Wydaje mi się, że pianino nie potrzebnie się wyróżnia. Wspominałe o Avicim, on właśnie tak robi - ta sama melodia, ale inne instrumenty. W 2:17 mógłby być nawet większy młyn i z jakimś risingiem dłuższym do przejscia. Końcówka spoko. Ogólnie zgodzę się, że kawałek w wakacyjnym stylu. podoba mi się klimacik. :). Pracuj dalej - widac że masz potencjał, wyobraźnię. Pozdrawiam <v>


RE: Yes I Am - Paradise - McMarco - 21.05.2013

Ciekawie to brzmi, łatwo wpada w ucho, za to wielki plus, ale melodia faktycznie jak się to mówi "szału nie ma", coś tam sobie gra ale troche brakuje tego czegoś w niej żeby ją sobie przyswoić :)