MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FILM F.P.P - True story - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: FILM F.P.P - True story (/temat-film-f-p-p-true-story)



F.P.P - True story - F.P.P - 4.05.2013

Wreszcie mam gdzie zamieśćić swój twór. Miego słuchania życze, a jak się spodoba można sobie śmiało pobrać.




RE: F.P.P - True story - robert prime - 5.05.2013

Wow ;) co za klimacik to lubie ! i nawet czysty mix ;) kosmiczna atmosfera,niezwykła przestrzeń ! oby więcej utworów w takim stylu od Ciebie ;)


RE: F.P.P - True story - FL FAN - 5.05.2013

No ja również jestem pod wrażeniem zastosowanych środków wyrazu, ich rozdysponowania konkretnie. Płynne, monsunowe nagranie, bardzo lekkie, subtelne. Piękne brzmienia, niezauważalnie przenikajace się nawzajem wytworzyły tu niesamowity nastrój chwili, do którego warto powrócić. Świetny pomysł i wykonanie. Pozdrawiam!


(4.05.2013, 23:47)F.P.P napisał(a): można sobie śmiało pobrać.

Download nie jest dostępny.


RE: F.P.P - True story - F.P.P - 5.05.2013

Dzięki za tak wyczerpujący pochlebny komentarz, nie przypuszczałem że nagranie wywoła takie emocje ;). Pamiętam jak dziś że miałem wtedy istne olśnienie i oczyszczenie, ktore można by porównać do takiego terminu jak "katarzis", . Download już dostepny z tego co pamiętam zapisane we .FLACU. Dzięki jeszcze raz i Pozdrawiam


RE: F.P.P - True story - FL FAN - 6.05.2013

(5.05.2013, 23:30)F.P.P napisał(a): nie przypuszczałem że nagranie wywoła takie emocje


Wiesz Kolego, w tym utworku jest taka właśnie podróż do wnętrza siebie, to w jakiś nietypowy sposób dotyka słuchacza, dobrze wykorzystałeś wenę i natchnienie, całe to oczyszczenie dzięki temu przelałeś w piękne dźwięki.


RE: F.P.P - True story - HybridRaven - 16.05.2013

pure relax... wszystko pieknie wspolgra ze soba.... zamknac oczy i rozkoszowac sie dzwiekami :)

pzdr.


RE: F.P.P - True story - RaNi/Works - 16.05.2013

FFFFUCK! Odleciałem! Leci do kolekcji na twardzielu :]


RE: F.P.P - True story - Hellix - 16.05.2013

Hmmm Heart Tyle powiem :)


RE: F.P.P - True story - Burning Car - 18.05.2013

Dlaczego "prawdziwa historia" a nie coś o deszczu bardziej mi się to z deszczem kojarzy. Ale poza nieadekwatnym do muzy tytułem reszta mi się bardzo podoba ;P


RE: F.P.P - True story - FL FAN - 18.05.2013

Tytuł jest głęboki jak sama muzyka, nie zawsze w takich kompozycjach musi być oczywisty czy związany ze skojarzeniami.
To nie muzyka Dance gdzie dajemy "summer rain" czy "summer time" i wszyscy wiedzą czego się spodziewać. W muzyce lekko eksperymentalnej, w soundtrackach czy muzyce ambient mamy większe pole manewru, możemy ukryć jakiś ważny przekaz poprzez sam już tytuł. Pozdrawiam!



RE: F.P.P - True story - formal - 18.05.2013

fajne, lubie czasem takie lekkie klimaciki. az byloby fajnie jakby ktos zrobil z tego remix liquid dnb, perka + basik i gra gitara


RE: F.P.P - True story - F.P.P - 20.05.2013

(18.05.2013, 12:48)FL FAN napisał(a): Tytuł jest głęboki jak sama muzyka, nie zawsze w takich kompozycjach musi być oczywisty czy związany ze skojarzeniami.
To nie muzyka Dance gdzie dajemy "summer rain" czy "summer time" i wszyscy wiedzą czego się spodziewać. W muzyce lekko eksperymentalnej, w soundtrackach czy muzyce ambient mamy większe pole manewru, możemy ukryć jakiś ważny przekaz poprzez sam już tytuł. Pozdrawiam!

W rzeczy samej :). Co do remixu to rzeczywiście może znajdzie się ktoś chętny smiało próbujcie, niestety pojedyńczych śladów nie mam.


RE: F.P.P - True story - Castiel - 20.05.2013

Nie lubię powtarzać po innych ale tym razem nie mam wyboru :D Po prostu świetny kawałek Ci wyszedł :)