MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Adrian Sadowski - A Man Leaves The Solar System - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Adrian Sadowski - A Man Leaves The Solar System (/temat-trance-adrian-sadowski-a-man-leaves-the-solar-system)



Adrian Sadowski - A Man Leaves The Solar System - Adrian Sadowski - 10.05.2013

<buahahaha> Witam, przedstawiam Wam nowego "kota" i zapraszam amstafy na wyżerkę <hahaha>






RE: Adrian Sadowski - A Man Leaves The Solar System - BlackMoon - 11.05.2013

Jak dla mnie trochę monotonny kawałek, melo mało urozmaicone. Co do techniki niech się wypowiedzą ci, co dłużej w tym siedzą. ;)


RE: Adrian Sadowski - A Man Leaves The Solar System - folley - 11.05.2013

Stary dobry trance ;)


RE: Adrian Sadowski - A Man Leaves The Solar System - Matt'de Loure - 11.05.2013

Taki Trance, raczej inny.. Ale fajny klimacik ma. Niestety mnie nie bierze do ponownego przesłuchu. Źle nie jest a zawsze może być jeszcze lepiej. Ta produkcja wyszła Ci na plus. I gratki za to ;)
Pozdrawiam ;)


RE: Adrian Sadowski - A Man Leaves The Solar System - Adrian Sadowski - 11.05.2013

<Buahahaha> Uuuu! Nawet się jeszcze trochi trzyma ten "kotek" :D
Tym co się spodobało zachęcam do udostępniania :) tym co nie podeszło mówię trudno. Będą kolejne "kotki", mam nadzieję, że coraz lepsze. Dzięki Pozdro!


RE: Adrian Sadowski - A Man Leaves The Solar System - Tyllo - 11.05.2013

Dla mnie produkcja ma duży potencjał. Kompozycyjnie bardzo mi się podoba, przestrzeń, panorama też ok., ale mam wrażenie że można trochę popracować nad korekcją niektórych ścieżek. Nie wiem z jakiego sprzętu korzystasz i może tego na tym sprzęcie nie słychać , ale niektóre ścieżki mają za dużo góry, a niektóre mam wrażenie, że są nawet przesterowane słychać to wyraźnie np ok 4: 35 do ok 5 : 05 a może są po prostu za głośne. Nie wiem nie mam miksu przed sobą , takie mam tylko wrażenie jako słuchacz. Całość na czwórkę z dużym plusem :)


RE: Adrian Sadowski - A Man Leaves The Solar System - FL FAN - 13.05.2013

Mnie kompozycja wydaje się urozmaicona, dynamiczna i efektowna. Dużo się dzieje, ale nie naraz, a to ważne. Pomysł oczywiscie jest ciekawy - już sam tytuł zresztą też, który zapowiada czego można się spodziewać. Świetny, klimatyczny break, nieco Jarre'owski motyw. Wykonanie również bardzo dobre. Pozdrawiam!


RE: Adrian Sadowski - A Man Leaves The Solar System - Stiopa - 15.05.2013

Ja dodam od siebie tyle, że z tym tzw powietrzem przesadziłeś, jak Tyllo powiedział, niektóre dźwięki zwłaszcza leady mają za dużo góry. Pod nawałem tej przestrzeni, bass nie dał rady wybić się ze stopą na powierzchnię. Nie wiem, czy próbujesz kombinować z masterem, jeśli nie to Twój trak jest za głośny jak na sam mix, co za tym idzie źle zmixowane, bo mixu na pełnych głośnościach się nie robi. Jeśli jednak próbowałeś z masterem to zapomniałeś się skupić na dole, bo brzmi to jak piszczenie a nie spójna całość.
Ogólnie utwór ma naprawdę potencjał, dużo się dzieje i fajne nietypowe melodie, ale dynamiki brak przez mało słyszalne dolne partie. To tyle, jeśli chodzi o mnie.
Pozdrawiam


RE: Adrian Sadowski - A Man Leaves The Solar System - pikol1979 - 27.05.2013

slucha sie jako tako ,dobra produkcja do gry,dema,prezentacji ale jakos na imprezie bym tego nie widzial .warsztat ok


RE: Adrian Sadowski - A Man Leaves The Solar System - Adrian Sadowski - 27.05.2013

Dzięki wszystkim za cenne opinie. Pozdro!