MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP 4Ma - Take It Deep (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP 4Ma - Take It Deep (Original Mix) (/temat-deep-4ma-take-it-deep-original-mix)



4Ma - Take It Deep (Original Mix) - 4ma - 4.03.2012

4Ma - Take It Deep (Original Mix)

FREE TRACK

No i witam wszystkich :)

Regulamin kolego. Następnym razem załapiesz ostrzeżenie i cześć tak w ogóle.
Condi.



RE: 4Ma - Take It Deep (Original Mix) - shadowfinder - 4.03.2012

ogólnie spoko klimat, mastering dobry, fajny vox. Beat bardzo podstawowy ale skuteczny. Bardzo mi się podoba nieskończony delay na voxie ok 2min. super! bas, który wchodzi ok 2.20 mógłby być mocniejszy, ten jest jakoś słaby. Dość gorący klimat, a takie zawsze lubię! Ostatnie 40 sek bym wywalił, nie potrzebne...




RE: 4Ma - Take It Deep (Original Mix) - Matonix - 5.03.2012

Podoba mi sie klimat, ale nie podoba mi sie ze uzywasz sampli...


RE: 4Ma - Take It Deep (Original Mix) - shadowfinder - 5.03.2012

eh...teraz to juz prawie kazdy uzywa...kreatywnosc w muzyce juz nie oznacza to co kiedys niestety...


RE: 4Ma - Take It Deep (Original Mix) - Paolo Avanti - 5.03.2012

Sprawa wygląda tak!
Mix wcale nie jest dobry, moim zdaniem za bardzo muli w zakresie częstotliwości 200-300 hz, i jest mały przester na hatach nie wiem czy usłyszeliście.

nie moje klimaty ale to są te kwestie które pierwsze wpadły mi w ucho po przesłuchaniu kawałka...

sample nie sample plus za prace ;).

Ps. @shadowfinder
No niestety, czasy nastały takie, że ludzie chcą jak najszybciej zrobić utwór i wykorzystują do tego gotowe próbki dzwięków... a gdzie pasja z tworzenia własnych barw, swojego brzmienia, ORYGINALNOŚĆ!

Odmeldowuje się Paolo Avanti!


RE: 4Ma - Take It Deep (Original Mix) - Alex fat - 7.03.2012

Hej :) , ja bym przycia ten hord i bas bo strasznie mula mix , ogulnie walek taki sobie jak dlamnie. Odnosnie kwesti sampli ,to ja uzywam z roznych powodow bo niemoge sobie pozwoilic na dobre wtyki ze wzgledu na moc kompa pierwsza sprawa , 2 to sa dobre jakosciowo i brzmieniowo gdzie niekiedy jest ciezko wykrecic cos co by sie chcialo a ma sie gotowca ktory wlasnie nam odpowiada, 3 bo lubie :P hehe . Jesli chodzi o orginalnosc to mozna rownierz cos stwozyc wlasnie z nietypowych sampli . Pozdrawiam :)


RE: 4Ma - Take It Deep (Original Mix) - shadowfinder - 7.03.2012

ciao paolo!

zgadzam się z tobą 100%. Samemu staram się używać jak najmniej sampli, szczerze mówiąc prawie wszystkie dźwięki w mojej muzie sam tworzę od postaw, ale nieraz też używam drum loopy lub field recordings...chciałbym na tym forum zobaczyć więcej muzy oryginalnej, prawdziwej, twórczej. Mówię to do wszystkich! :-)


RE: 4Ma - Take It Deep (Original Mix) - Condi - 8.03.2012

Dzięki za zastosowanie się do regulaminu. Kawałek nie w moim guście. Nie czuję tego, ale technicznie stoi nieźle.


RE: 4Ma - Take It Deep (Original Mix) - Audionectic - 21.03.2012

Mi sie podoba.Zwlaszcz jak łupie stopa z basem.Poezja...mieciutko i grubiutko.