MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Limit PW, ilość adresatów - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Limit PW, ilość adresatów (/temat-limit-pw-ilosc-adresatow)



Limit PW, ilość adresatów - FL FAN - 18.05.2013

Ja mam kilka pytań odnośnie systemu PW, nie wiem na ile to obciąża bazę danych forum, ale zastanawiam się czy istnieje możliwość, podniesienia limitu jeszcze o 50 (może więcej) wiadomości i zwiększenie możliwości wysyłania do max 2 osób ?

Może to być dla osób z rangą Member, bo nikt nie potrzebuje spamu od nieznanych sobie osób (pijawek). Choć jest kilku użytkowników bez tej rangi z któymi całkiem ciekawie się rozmawia. No ale pewne ograniczenia muszą być, choć nie jest tak ostro jak na filmweb gdzie trzeba uzyskać pewną ilość punktów, by móc w ogólge wysyłać prywatne wiadomości.


Pozwolę sobie uzasadnić moje pytania:

Ja i tak jestem w sytuacji uprzywilejowanej z grupy Reveiwer tak jak rangi Helpmate czy Deserved bo mamy limit po 100 PW ale to i tak czasem za mało. Najwięcej bo aż 1000 PW ma moderator i co rzecz jasna Admin pewnie nieograniczoną ilosć. 100 a 1000 to różnica dość pokaźna, więc około 150-200 mogłoby być dla każdego. Osoby z rangą Member mając o połowę mniej (50 PW) od grup wymienionych powyżej kolorem mają podobny problem zapewne jak ja, tylko ze zdwojoną siłą. Nie wiem czy tylko ja tak odczuwam pewien dyskomfort z tym związany ale po jakimś czasie skrzynka jest zapchana, a oczywiste jest, że wszystkiego skasować nie mogę mając kilka rozmów w toku, bo muszę się orientować o czym mowa i co było "w poprzednich odcinkach", gdy ktoś odpisuje z opóźnieniem to zaglądam zwyczajnie do wysłanych i przypominam sobie temat jaki rozpocząłem. Czasem odwrotnie gdy odpowiadam z opóźnieniem to wiadomości siłą rzeczy także muszą zostać. Dodatkowo często próbuję wysłać coś do kogoś, a skrzynka adresata jest pełna co uniemożliwia komunikację na forum. Być może te osoby są w podobnej sytuacji i nie mogą wszystkiego kasować. Także są pewne dysproporcje i prosiłbym o uważne rozpatrzenie mojej prośby z uwagi na nas Wszystkich. Piszę w imieniu Wszystkich, gdyż w obecnej sytuacji sobie nie wyobrażam mieć mniej niż 100, bo bardzo by to mi utrudniało i musiałbym szukać innej drogi kontaktu, a wiadomo, że na forum gdzie wszystko jest pod ręką jest najwygodniej. Myślę, że dla wszystkich stałych uczestników dyskusji na forum będzie to bardzo dobrym udogodnieniem.


Opcja wysyłania do max 2 osób też bardzo by ułatwiła, bo chcąc wysłać to samo na przykład powiedzmy do 2 osób z którymi się na coś umówiliśmy musimy czekać (limi czasu) i pisać (kopiować/wklejać) nową wiadomość. Nie jest to jednak tak istotne jak limit PW. Choć wtedy gdy musiałem powiadomić 4 osoby o przypadku przywłaszczenia utworu, pomogłoby mi to znacznie, bo wysłałbym 2 , a nie 4 PW. (w każdej wiadomości po dwóch adresatów)


Oczywiście jeśli nie ma takiej możliwości to nie ma sprawy ;)