MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Avicii vs Nicky Romero - I Could Be The One (RadOne Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Avicii vs Nicky Romero - I Could Be The One (RadOne Remix) (/temat-avicii-vs-nicky-romero-i-could-be-the-one-radone-remix)



Avicii vs Nicky Romero - I Could Be The One (RadOne Remix) - RadOne - 5.06.2013

Co myślicie o tym projekcie??

mile widziane różnego typu komentarze




RE: Avicii vs Nicky Romero - I Could Be The One (RadOne Remix) - ProCkers - 5.06.2013

Arp na początku fajny :) Potem zwrotka, taka nawet :D Potem to wejście do refrenu jest takie nijakie, choć fajny pomysł z wokalem. Drop mnie nie porwał. Nie ma pierdo*nięcia. Potem jak wchodzi wokal, to już zaczyna brzmieć jak taka typowa wixa.

Ogółem troszkę jeszcze musisz popracować :)


RE: Avicii vs Nicky Romero - I Could Be The One (RadOne Remix) - karl323 - 6.06.2013

faktycznei w dropie brakuje trochę mocy , ja bym tu popracował nad niższymi częstotliwościami i dobrał jako tako bas ze stopą


RE: Avicii vs Nicky Romero - I Could Be The One (RadOne Remix) - Yes I Am - 6.06.2013

A ja początku nie kupuję. Nie podoba mi się zabawa wokalem, jak i melodia pod wokalem średnio mi podeszła. Przejście do dropa słabe bez mocy i mało dynamiczne. Nawet nie wiedziałem, że jakieś jest i po prostu drop.
Prockers słusznie zauważył z vixą, aczkolwiek nie ma takiej aż typowej ;), choć pompa duża.
Kiczek lekko za bardzo zmyty z bassem.


RE: Avicii vs Nicky Romero - I Could Be The One (RadOne Remix) - Herman - 6.06.2013

A wokal na początku nie jest w tonacji z synthami :x pomysł nawet dobry, ale do klasy oryginalu bardzo daleko.


RE: Avicii vs Nicky Romero - I Could Be The One (RadOne Remix) - Revnotes - 6.06.2013

Spokojnie intro i nie wiadomo dlaczego nagle wchodzi taka pompa głośna, nie trzyma się to kupy.
Osobiście bardzo nie lubię takich jednolitych dropów, w sensie na jedno kopyto, zapętlony ten sam loop, ba nawet nuta.
Jeśli miałbym Ci coś poradzić, to może buduj te przejścia już w trakcie trwania jakiegoś elementu np. dropa.
Twoje są takie pojawiają się dosyć nagle, ale w negatywnym znaczeniu, powinny napędzać klimat, to nie tylko urozmaicenie.


RE: Avicii vs Nicky Romero - I Could Be The One (RadOne Remix) - RadOne - 6.06.2013

widzę sporo komentarzy się trafiło z każdego wyciągne jakieś wnioski dlatego na razie dałem do działu z demami żeby się dowiedzieć jak inni użytkownicy tego forum widzą ten projekt :P


P.S. Czemu nie mogę dawać podziękowań pod postami??:/


RE: Avicii vs Nicky Romero - I Could Be The One (RadOne Remix) - Lukasse - 6.06.2013

A mi się tam podoba ;P Fajny, tłuściutki basik, melo pod wokalem też niczego sobie, sidechain jak najbardziej wpasowany. Drop nawet, nawet ciekawie gra, przejścia też mogą być. Wszystko robi bass w tym utworze ;D