MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Eimear - Libereco - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Eimear - Libereco (/temat-progressive-eimear-libereco)



Eimear - Libereco - eimear - 8.06.2013

Tytuł : Eimear - Libereco
Czas : 6:18
Jakość : 450 kbps/mp3

Cześć !
Próbowałem próbowałem i skończyłem ;-)
próbuje cały czas znaleźć złoty środek : ) myślę, że co utwór jestem bliżej celu
zapraszam :)



i pooglądać ;-) "libereco" znaczy wolność :D




RE: Eimear - Libereco - Castiel - 8.06.2013

Bardzo ładny klimatyczny utwór wszystko gra czysto dla mnie chociaż te chordy są zbyt ciężkie jak na taki klimat :)
Drugi drop jest dobry ale z kolei za delikatny.

Co do filmiku jest dobrze dobrany,uzupełnia tło :)


RE: Eimear - Libereco - sowa - 8.06.2013

zdecydowanie lepiej sie tego słucha oglądając filmik z YT bo osobno troche przymula... chociaż niby progressive, ale jednak :) zmieniłbym pianinko, nic ciekawego nie wnosi wręcz przeciwnie jest irytujące... gdyby grało jeszcze coś sensowego ale to tylko plumka bez ładu i składu :P

zastanawiam się co Ci więcej czasu zajęło... zmontowanie filmiku czy zrobienie utworu? :> btw. skąd wyczarowałes materiały do filmiku? :P


RE: Eimear - Libereco - robert prime - 8.06.2013

O.o Bardzo dobry utwór eimear ;) Najbardziej podobają mi się skrzypce wchodzące w 2.45 świetny upliftowy motyw ;) no najlepszy twój utwór ostatnio, a tak wogóle twój styl przypomina mi muzyke ATB którego jestem fanem. Pozdro


RE: Eimear - Libereco - eimear - 8.06.2013

dzięki :)
robert ja też jestem ogromnym fanem andre :)))


RE: Eimear - Libereco - Revnotes - 8.06.2013

Troszeczkę więcej napisałem już na innym forum (spokojnie to żaden sabotaż względem MP).
Oczekiwałem po Tobie czegoś więcej, bo już do czegoś więcej mnie przyzwyczaiłeś.


RE: Eimear - Libereco - eimear - 9.06.2013

dzieki wezmę to pod uwage !! :)


RE: Eimear - Libereco - Frashby - 9.06.2013

Początek baaardzo zachęcający, potem brakdown z tym padem przepiękny, super to brzmi. To pianikno mogło być cieplejsze troszke, bo jest zbyt suche. Ogółem super utwór, naprawde pod każdym względem wyszło Ci dobrze, Gratuluje


RE: Eimear - Libereco - eimear - 9.06.2013

dzieki :) pianinko fakt suche syntetyczne bo brałem z fl'a te podstawowe
dzięki za uznanie :)

tutaj nowe demko :)
http://musicproducers.pl/temat-other-eimear-nowy-projekt


RE: Eimear - Libereco - Alex fat - 10.06.2013

Naprawde swietna klimatowa produkcja , ladny brejk , fl ma ladne piano tylko troche trzeba pokrecic i dodac pare efektow. Zreszta sam uzywam :) , dzieki ze udostepniles do pobrania. Pozdrawiam


RE: Eimear - Libereco - kijek2008 - 11.06.2013

Podoba mi się :) lubie takie klimaty. Czyściutkio i ładne przejścia 100% oddane w ten klimat


RE: Eimear - Libereco - DJ V-ERO - 16.06.2013

Podoba mi się coś z eksperymentem bravo ....


RE: Eimear - Libereco - RaNi/Works - 17.06.2013

Cytat:Jakość : 450 kbps/mp3
w rzeczywistości zapisałeś 320 dla mp3 :) 450 jest dla OGG.

Co do utworu.
Bezapelacyjnie... Jeden z lepszych które dałem radę usłyszeć na forum...
Owszem trochę to pianino z FL Keys mi nie siadło... ale to tylko taki niułansik.


RE: Eimear - Libereco - Aitra - 21.06.2013

Gdyby ten utwor dopracowac i poprawic wydałbys nawet w PHW . Jedynie co jest tutaj najlepsze to elementy perkusyjne niestety reszta bardzo słabo.Mam nadzieje ze posiedzisz jeszcze przy tym projekcie i wydasz w znanym labelu.
P.S. Słychac ze ATB Cie inspiruje :D
Pozdrawiam !


RE: Eimear - Libereco - KCR - 27.06.2013

Barwa wchodząca w 3:55 nie podoba mi się, jak by na siłę wciśnięta a ta z 5:20 to już w ogóle utwór psuje wdłg mnie. Ale klimacik jest przedni :)
Masz jeszcze dużo miejsca w breakdownie ;]


RE: Eimear - Libereco - eimear - 28.06.2013

wg Ciebie tak a wg. innych nie ;-)


RE: Eimear - Libereco - Lato131 - 1.07.2013

klimat fajny ale troche za mało tego i za długo sie rozkreca wg. mnie


RE: Eimear - Libereco - CJ Seven - 18.07.2013

Nuta najlepszy ma klimat, reszta do dopracowania, bo trochę suche dźwięki, więcej delay'a i jakiś delikatny arpik w tle by się przydał :). Ogólnie na plus :D