MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Yes I Am - Everybody Jump - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Yes I Am - Everybody Jump (/temat-yes-i-am-everybody-jump)



Yes I Am - Everybody Jump - Yes I Am - 20.06.2013

Artysta: Yes I Am
Tytuł: Everybody Jump
Gatunek: Electro-House/Dance

Czas: 3:22
Waga: ~9MB
Jakość: 320kbps
Kompresja: *mp3
Download: DARMOWY - KLIK

Komentarz: Wesoły motyw, coś na styl Aviciego. Skoczna melodyjka zainspirowana dobrą zabawą. Komentarze i opinie mile widziane ;). Standardowo, proszę o support ;) Lajki, Subby, etc.



[zs]http://www3.zippyshare.com/v/9443706/file.html[/zs]


RE: Yes I Am - Everybody Jump - ProCkers - 20.06.2013

Kurwa! Stary! Każdy track lepszy od poprzedniego :D Melo świetne! (Choć przypomina mi melodyjkę rodem z jakiejś bajki :D) Świetny track! W uuuj mi się podoba :D Nie rozumiem cały czas czemu tego nie wydajesz :D Tu nawet wokal nie jest potrzebny, ale jakby był to sam Avicii by się takiej piosenki nie powstydził :D Zastrzeżenie tylko że te clapy w build upie są rozmyte tak jak i lead w refrenie :) Ale jest świetne! Leci na dysk :D


RE: Yes I Am - Everybody Jump - piral - 20.06.2013

Everybody fucking jump!

Uwielbiam to już od dropa. Świetna melodia, świetne dźwięki. Handsupowy snare w buildupie nie ok i to tyle z minusów. Ty na serio powinieneś wydać coś w Ultra


RE: Yes I Am - Everybody Jump - Yes I Am - 20.06.2013

Haha dzięki panowie, nie spodziewałem się aż tak zacnych reacji...

Clapy zamierzone ;), akurat mi się jakoś spodobały takie :D...

Ultra joł :D... A czemu nie wydam? Nie mam smykałki :D a i labele nie odpisują, może za wysoko mierzę :D, jak macie rady to ślijcie jak wydać :D


RE: Yes I Am - Everybody Jump - piral - 20.06.2013

Myślę, że jednak cały czas potrzebujesz wokalistki. Pracuj, pracuj kolego, bo masz już na prawdę dużo. Bez wahania można twoje produkcje położyć obok dzisiejszych trendowych producentów.


RE: Yes I Am - Everybody Jump - Herman - 20.06.2013

w zasadzie nie ma co napisać :D swietna produkcja ;) technicznie ponad moje możliwości słuchowe :P gratuluję :)


RE: Yes I Am - Everybody Jump - Yes I Am - 22.06.2013

Hehe mówcie mi jeszcze :P... Wiecie co... dochodzę do wniosku, że nie warto wysyłać songów do labeli... Niech oni piszą do nas :D i tak ja sobie poczekam aż Ultra do mnie napiszą, że chcą coś mojego wydać :D


RE: Yes I Am - Everybody Jump - RadOne - 23.06.2013

no no klasa sama w sobie:D


RE: Yes I Am - Everybody Jump - Frashby - 26.06.2013

Wszystko fajnie, ale czy mi się wydaje, czy całość jest jakby stłumiona? Nie wiem co się stało ale ewidentnie całość ma jakby obniżone w masterze średnie i górne warstwy. Słuchałem przed chwilą sobie Syphonice od Ciebie i jak tam wszystko brzmiało cud malina, to tutaj coś kurde jest nie w porządku. Bardzo słychać to już na samym pianinku, jakby były troche ścięte wysokie i za duży pogłos, czy tylko ja tak słysze??? Nie chce Cię krytykować, bo barwy dźwięków jak i pomysł są znakomite no ale kurde całość brzmi gorzej i odstaje moim zdaniem od twoich poprzednich produkcji.
Chyba że poprostu wstawiłeś w słabej jakości, to wszystko tłumaczy.


RE: Yes I Am - Everybody Jump - Globus21 - 26.06.2013

Fajna muza :D


RE: Yes I Am - Everybody Jump - Yes I Am - 27.06.2013

U mnie brzmi dobrze ;) Nie jest stłumione. Ale podejrzewam o co Ci może chodzić i już piszę. Otóż gdyby było np. z pianinem tak jak sobie wyobrażasz to byś płakał, że uszy Cię bolą od tego piszczenia. Pianina ogólnie są też ciche, by było miejsce dla wielu innych synth's i po prostu inaczej się nie da ;)
Albo odsłuchałeś na zippy w SD :D :D :D

Dzięki za ocenki, piszta dalej :D


RE: Yes I Am - Everybody Jump - Devors - 1.07.2013

Nie mam zastrzeżeń, bardzo fajnie się go słucha :D
Jak dla mnie za ,,lajtowy" ale to już wchodzą gusta.
Pozdrawiam ;)


RE: Yes I Am - Everybody Jump - Tom Vegas - 1.07.2013

Ciężko się do czegoś przyczepić. Gra całkiem fajnie, ogólnie lubię tego typu muzykę. :) keep it up.