MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Nicky Romero & Avicii - I Could Be The One (RSDJ Bootleg) POPRAWIONA WERSJA! - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Nicky Romero & Avicii - I Could Be The One (RSDJ Bootleg) POPRAWIONA WERSJA! (/temat-nicky-romero-avicii-i-could-be-the-one-rsdj-bootleg-poprawiona-wersja)



Nicky Romero & Avicii - I Could Be The One (RSDJ Bootleg) POPRAWIONA WERSJA! - Dj-RS - 30.06.2013

Witam oto moja najnowsza produkcja: <hehe>
Zapraszam do oceny,krytyka mile widziana O_o[/sc]



Nicky Romero & Avicii - I Could Be The One (RSDJ Bootleg)
POPRAWIONA WERSJA! :D


<buahahaha>





Zostaw cos po sobie!<takjest>


RE: Nicky Romero & Avicii - I Could Be The One (RSDJ Bootleg) - Tom Vegas - 30.06.2013

Nie wiem, czy nie słyszysz, ale wokal nie idzie w tempie z melodią. Troche to suche przy dropie, czegoś brakuje, bo samo wejście zapowiadało się elektryzująco. Z tego co słyszę, w dalszej części acapellka fałszuje. Nie lubię tego typu muzyki - rodem z dyskotek. Wiele do poprawy - kompresji chyba też nie ma. Słabiutko...


RE: Nicky Romero & Avicii - I Could Be The One (RSDJ Bootleg) - Dj-RS - 30.06.2013

Nie robiłem masteringu a z wokalem masz rację z początku tez tak mi się wydawało no ale tyle tego się nasłuchałem i później nie zwróciłem na to uwagi :D


RE: Nicky Romero & Avicii - I Could Be The One (RSDJ Bootleg) - Tom Vegas - 30.06.2013

Mastering to wyższa szkoła jazdy, więc nic dziwnego. :)


RE: Nicky Romero & Avicii - I Could Be The One (RSDJ Bootleg) - KCR - 30.06.2013

nie no, pracy przed Tobą a pracy także walcz dalej. I nie baw się w remixy bo do tego trzeba mieć już jakieś doświadczenie a u Ciebie początki widzę/słyszę. Zrób coś swojego bo tutaj te elementy Aviciego w ogóle nie pasują do tego nie grają w tempo.

I nie pisz o masteringu bo mastering z produkcją/mixem nie ma nic wspólnego.

keep tune. joł


RE: Nicky Romero & Avicii - I Could Be The One (RSDJ Bootleg) - Frashby - 1.07.2013

Kick nie ma dołu wogólee. Brak jakiegokolwiek bassu, Jest słabo, pusto. Melodyjka sobie leci, Kick puka bez mocy i nic więcej. Pozatym ten wokal który nie idzie w tempo z resztą, Pracuj dalej i słuchaj dużo muzyki w stylu takim jaki chcesz tworzyć, Powodzenia


RE: Nicky Romero & Avicii - I Could Be The One (RSDJ Bootleg) - Mariusz92 - 1.07.2013

ogółnie jest słabo... ciężko sie tu do czegoś nie przyczepić ale wiem po sobie krytyka bardzo mocno motywuje słuchaj tego co ci mówią nie lekceważ a będziesz coraz lepszy nie poddawaj się włącz FL-la i poprawiaj błędy;)


RE: Nicky Romero & Avicii - I Could Be The One (RSDJ Bootleg) POPRAWIONA WERSJA! - Dj-RS - 13.07.2013

Łapać nieco odświeżoną i poprawioną wersje! :D
Nicky Romero & Avicii - I Could Be The One (RSDJ Bootleg) :)




RE: Nicky Romero & Avicii - I Could Be The One (RSDJ Bootleg) POPRAWIONA WERSJA! - Yes I Am - 13.07.2013

Wokal nijak się nie zgrywa. Jest przereverbowany i źle wymiksowany, za dużo high Hz a syczące głoski mocno kują.
Kick źle wymiksowany, płaski, źle skompresowany. ~1:40 to ja już nie wiem co to jest... Next song ? czy jak. Melodie nie w tonacji między sobą i wokalem, okropne fałsze.
Aplauz brzmi nieatrakcyjnie. Co to za fade'y :O
W skrócie, mix leży totalnie, do tego brak podstaw w doborze tonacji. Zapraszam do lektury ;)


RE: Nicky Romero & Avicii - I Could Be The One (RSDJ Bootleg) POPRAWIONA WERSJA! - Revnotes - 18.07.2013

Wokal nie jest zsynchronizowany z tempem utworu, no może jest, ale nie trafia w odpowiednie takty. Dalej przypomina to remizowy dance, a wstawki wokalne zupełnie nie pasują. Poprawiałeś i nie słyszałeś, ze to zupełnie do siebie nie pasuje? Kurcze myślę, że jeszcze bardzo długa droga przed Tobą, życzę cierpliwości i jeszcze raz cierpliwości.