MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Felix Cartal & Clockwork - The fire ( Mark Sauder remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Felix Cartal & Clockwork - The fire ( Mark Sauder remix) (/temat-progressive-felix-cartal-clockwork-the-fire-mark-sauder-remix)



Felix Cartal & Clockwork - The fire ( Mark Sauder remix) - MarkS - 12.07.2013

Siemacie!

Zapraszam do odsłuchu mojego nowego tracka, nie jest to właściwie remix lecz mój oryginał. Z paczki wziąłem tylko przepiękny vocal :)

Przysiadłem nad mixem, tak jak wielu ludzi mi radziło myślę że jest lepiej. Ogólnie to chyba mój największy projekt jak dotąd.

Cheers




RE: FELIX CARTAL & CLOCKWORK - THE FIRE ( MARK SAUDER REMIX) - Castiel - 12.07.2013

intro jest bardzo fajne wciąga ale kiedy nadchodzi drop wszystko "ucieka"trzeba by to do pracować jeszcze .
Remix jest bardzo fajny break tez jest ok ale trzeba jeszcze bardziej go urozmaicić tak samo jak builid up.
nie wiem jak inni będą sie wypowiadać ale ja nie czuje basu przynajmniej nie jest tak wyraźny jak powinien być..
main party popraw bo jest chaos głównie przez ten wokal.
Dopracuj jeszcze ten remix bo ten utwór tego wymaga ;)


RE: FELIX CARTAL & CLOCKWORK - THE FIRE ( MARK SAUDER REMIX) - MarkS - 13.07.2013

dzięki!

z bassem musiałem uważać bo nie mam warunków odpowiednich a nie chciałem przesadzić


RE: FELIX CARTAL & CLOCKWORK - THE FIRE ( MARK SAUDER REMIX) - Herman - 13.07.2013

popraw nazwę tematu na małe litery, albo kosz.


RE: Felix Cartal & Clockwork - The fire ( Mark Sauder remix) - MarkS - 14.07.2013

dzięki Herman za opinie bardzo mi pomogła


RE: Felix Cartal & Clockwork - The fire ( Mark Sauder remix) - Dash Drown - 14.07.2013

Całościowo świetnie! Mix wydaje się w porządku, pomysł mi się podoba. No może trochę za dużo tych crashy/fxy z sidechainem, no ale to tylko mój gust. Tylko jedno zastrzeżenie mam, na sc upnąłeś w WAV czy MP3? Bo mam wątpliwości co do jakości. W każdym razie dobra robota.


RE: Felix Cartal & Clockwork - The fire ( Mark Sauder remix) - Soulmate - 14.07.2013

Intro wciągające (i o to chodzi). Tak jak Castiel pisał - kiedy wchodzi drop "wszystko ucieka", taki jakiś dziwny moment, tak jakby chaos tam zachodził, może przez FX'a (downfilter)? Moim zdaniem jest trochę za głośny. Końcówka utworu nagle się kończy, powinno się ładnie wyciszyć - do poprawki :P Twój remix jest naprawdę na dobrym poziomie, ma potencjał jednak na Twoim miejscu pobawiłbym się jeszcze w zmianę aranżu drop'a. :P :)

Pozdrawiam

:)


RE: Felix Cartal & Clockwork - The fire ( Mark Sauder remix) - Revnotes - 16.07.2013

Podobnie jak przedmówcą intro odpowiada również mnie, jest wszystko. Build up trochę zmienia klimat na jakiś densik, ale niech będzie. Drop technicznie brzmi o wiele słabiej, bassy się duszą, stopa z trudem się przebija, wyraźnie brakuje dynamiki. W drugim dropie wchodzi wokal, miejsca jest jeszcze mniej i całość wypada jeszcze gorzej. Mimo kilku gorzkich słów, doceniam ten numer, pomysł jest dobry i wykonanie chwilami na prawdę niezłe. Podszlifujesz miks i będzie gicior.