MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Soulmate - Baltic Breeze - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Soulmate - Baltic Breeze (/temat-progressive-soulmate-baltic-breeze)



Soulmate - Baltic Breeze - Soulmate - 16.07.2013

[Obrazek: 95376501325316352344.jpg]

Cześć. Chciałbym przestawić Wam mój stary utwór w odświeżonej wersji a mianowicie w końcu został zrobiony mastering (przynajmniej starałem się zrobić) :P :) Komentarze mile widziane, utwór jeśli się podoba to zapraszam do pobrania ;)

Pozdrawiam




RE: Soulmate - Baltic Breeze - Revnotes - 16.07.2013

Brak intra jako pierwszy rzuca się w uszy, osobiście nie startowałbym od dropu, później trudniej wykonać drop, który jeszcze bardziej przyciągnie uwagę, ale Tobie się to względnie udało. Dźwięki brzmią bardzo dobrze, melodie, aranż im dalej również nabiera rumieńców. Pisałem Ci już wcześniej, że wysokie częstotliwości dają się we znaki i nadal tak jest, kują w uszy. Ogólnie numer na duży plus, ale ze względu na tą przesadzoną górę, w słuchawkach nie łatwo przesłuchać do końca.


RE: Soulmate - Baltic Breeze - Soulmate - 16.07.2013

Elnanter ogólnie to chciałbym Ci podziękować za to, że parę dni temu odsłuchałeś utwór i podpowiedziałeś mi co mam poprawić ;) Dziękuję :)


RE: Soulmate - Baltic Breeze - Revnotes - 16.07.2013

Przesłuchałem, bo mi się zwyczajnie podobał, ciekawość nie pozwoliłaby mi przepuścić takiej okazji ;)


RE: Soulmate - Baltic Breeze - CJ Seven - 18.07.2013

Bardzo fajny klimat i dobrze dobrane dźwięki ::) Przydałoby się trochę FX i więcej delaya na lead :D


RE: Soulmate - Baltic Breeze - meatBall - 18.07.2013

kozacko, tak jak napisali przedmówcy klimat jest świetny :D faktycznie szkoda, że nie ma intra, byłby pełniejszy - dłuższa chwila relaksu :] bo jeśli chodzi o brzmienia to jest full wypas moim zdaniem. ja nawet nie powiedziałbym, że to house :D to jest dopiero wakacyjny bit :D

pozdro


RE: Soulmate - Baltic Breeze - Quantum Spark - 22.07.2013

Początek fajny taki bardziej subtelny, potem jak gra to wszystko pełnym pasmem, staje się mało charakterystyczne.
Brzmi jak tysiące podobnych produkcji.
Ja tam jestem fanem wyciągnięcia klimatu z pojedynczych brzmień, prostych podziałów bo to moim zdaniem czyni kawałki bardziej unikatowymi.
Tyle, że moja teoria się raczej nie sprawdza ;)
Podsumowując, chyba jest git skoro większości się podoba.


RE: Soulmate - Baltic Breeze - eimear - 24.07.2013

zgodzę się tylko z tym, że w czasie dropu jest to wszystko za słabo zmiksowane ale i tak jedna z lepszych progresywnych produkcji :)
fajnie, czekam na następne :)


RE: Soulmate - Baltic Breeze - DevBucik - 14.09.2013

Góra boli, szkoda bo gdyby nie to, to naprawdę byłoby nieźle. Koncepcja, chordy i mix mi się podoba :) Ciężki props :)


RE: Soulmate - Baltic Breeze - Some Space - 30.11.2013

Bardzo ładne pluck'i :) energiczny materiał ;)