MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Gry - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Dyskusje (https://musicproducers.pl/forum-dyskusje)
+---- Wątek: Gry (/temat-gry)

Strony: 1 2 3 4 5


Gry - sowa - 4.02.2012

Grywa ktoś w jakieś gierki? :) Ja pogrywam w League of Legends i w World of Tanks więc jak ktoś też to można sobie pograć od czasu do czasu razem ;)


RE: Gry - Mixee - 4.02.2012

Counter Strike: Source na steam https://steamcommunity.com/?goto=%2Fid%2Fmixeenakurwia%2Fhome%2F

i Battlefield 3 nick: M1xee


RE: Gry - SecretRank - 4.02.2012

Nie gram ostatnio, ale tak to to w fife, jakies ściganki lubie :P


RE: Gry - Good face - 4.02.2012

a ja gram teraz rzadko ale jeśli chodzi o gry pc to FIFA i call of duty i moja ulubiona grą online jest to haxball.com kto wbije na nią 1 raz może być trochę zażenowany ale mi sie podoba i tak rzadko gram ...


RE: Gry - Good face - 5.02.2012

Cytat:Haxball!

Jak tylko masz ochotę to mów i popykamy!
O ile będę miał wolne łącze, ale o to w ostatnim czasie ciężko, bo brat wciąż gra w multi BF3.

ok spoko ja też jak bede miał dobre łącze to sobie zagramy ;D ale uprzedzam PRO jestem hehe :D
jak na razie to teraz nic z tego bo jestem na wifi i klapa może być :/ dam ci znać jak by coś ;)


RE: Gry - max silva - 7.02.2012

kay , tez napierdzielam w hax'a wiec wiesz ;) priv i mozna pyknąć ;)


RE: Gry - Good face - 7.02.2012

to mamy tu prawie każdego kto gra w haxa :D


RE: Gry - Futushimo - 12.02.2012

Przez neta to w Left 4 Dead 1 i 2 i w Call of Duty:Modern Warfare 3. Poza tym jestem miłośnikiem każdego rodzaju RPG,więc teraz gram w Fable 3. Uwielbiam każdy typ Dynasty Warriors czy Samurai Warriors. Oprócz tego zaczynam też męczyć Dead Rising 2:Off The Record;)


RE: Gry - sowa - 15.02.2012

a ktoś się skusi na Diablo 3? :> bo mnie ta gra strasznie korci.... o ile kiedyś wyjdzie :D


RE: Gry - Castiel - 15.02.2012

ja się skuszę na diablo 3 aktualnie gram w fifa 12, battlefielda 3 i need for speed Run


RE: Gry - 7Days - 16.02.2012

Portal 2, tam już nawet sama muzyka gniecie. Ta gra jest po prostu piękna i doświadczyć to moim zdaniem trzeba.


RE: Gry - sowa - 16.02.2012

o ile komuś pójdzie na kompa :D



RE: Gry - ZOOn'r - 16.02.2012

Ja gram w GTA SA, GTA IV, czasami COD 4 (MW 1), TDU 1 i 2, rzadko Mafia II no i jak wyjdzie GTA V to będzie tylko GTA V. Czekam, czekam :).


RE: Gry - Basic 64 - 16.02.2012

GTA4EVER I Heart GTA VC, GTA SA też wymiata :D czasem tez w twierdzę kżyżowiec się ciupnie, albo gothic.
o i Postal2 to jest gra nie ma jak to komuś w biały dzień naszczać na drzwi i przypier...dolić łopatą w głowe xD


RE: Gry - Bootyshine - 20.02.2012

Ja gralem w juz w prawie wszyskto xD Dead Space 2, F.E.A.R 2 i 3, Mass Effect 2, Battlefield Bad Company 2 (w 3 byl zagral ale na razie za malo pamieci ram xD), Dead Island (ale nie polecam, zamula jak nie wiem co :/), X-Men Origins: Wolverine (przyjemnie sie napierd**a :P), NFS Hot Porsuit 2 (bez mozliwosci tuningu troche sie nudno robi), Mafia II (swietna gra tylko za krotka i bez mozliwosci dowolnego poruszania sie po miescie po zakonczeniu wszystkich misji :/ to mnie zabolalo najbardziej :P), Singularity (gra ze swietnym mrocznym klimatem), Metro 2033, Mirrors Edge (inna niz gry jakie dotychczas widzialem ale wciaga xD), Wszysktie czesci Assassina (kocham ta gre :D), Batman: Arkham Asylum (lecz nie urzekla mnie jakos) i wiele innych.. xD Obecnie Pykam w FIFE, ktora bije na glowe PES'a (choc zawsz wolałem ta druga :P).
Mam do was pytanie.. Czy sa juz emulatory z PS3 i xboxa360? Jak tak to jakie i gdzie je moge pobrac? Zajawialem sie ostatnio na sztuki walki a dokaldnie na gre UFC Undisputed 3 lecz jest ona wylacznie na konsole :/


RE: Gry - Condi - 21.02.2012

Ja powiem tak. Według mnie to złodziej czasu i można robić wiele bardziej produktywnych rzeczy już z tego wyrosłem, ale... Za dawnych czasów byłem w pierwszej dziesiątce najlepszych graczy w trzecią część Tekkena. Obecnie pogrywam w to na kasę (Mój kumpel wisi mi 630zł). Także hajs zgarniam dość konkretny, a śmiałków chcących utrzeć mi nosa nie brakuje. W przerwach między projektami niekiedy włączam sobie Burnout Paradise, gra gniecie efektami.


RE: Gry - Bootyshine - 21.02.2012

(21.02.2012, 2:27)Condi napisał(a): Ja powiem tak. Według mnie to złodziej czasu i można robić wiele bardziej produktywnych rzeczy już z tego wyrosłem, ale... Za dawnych czasów byłem w pierwszej dziesiątce najlepszych graczy w trzecią część Tekkena. Obecnie pogrywam w to na kasę (Mój kumpel wisi mi 630zł). Także hajs zgarniam dość konkretny, a śmiałków chcących utrzeć mi nosa nie brakuje. W przerwach między projektami niekiedy włączam sobie Burnout Paradise, gra gniecie efektami.

No pozeraja czas ale jak jest zamula albo nie ma weny ta sa idealne wtedy :P


RE: Gry - Cammel - 21.02.2012

Ja zazwyczaj pykam w FIFE a teraz zacząłem grać w Twierdze xD


RE: Gry - Tommy Reid - 21.02.2012

aktualnie ciupie w SWAT 4 przez neta :D naprawde dobra! polecam


RE: Gry - sowa - 21.02.2012

też jakoś ostatnio miałem chrapkę na swat4 ale kurde płytki mi się zwaliły niestety :/